Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    To je totalno nebitno, bitno je da on ima puno pravo to da kaze, bez straha da ce ga neko kazniti zbog misljenja.
    Ti dečače kao da živiš između 4 zida, ceo život ti je virtuelan.
    Ako te strah sa nekim većim od sebe pokušaj sa nekom ženicom

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Ti dečače kao da živiš između 4 zida, ceo život ti je virtuelan.
      Ako te strah sa nekim većim od sebe pokušaj sa nekom ženicom
      Burazeru, ja njemu kazem da je debil, on ce mene prebit, sve ekstra i ja njega mogu tuzit za napad. Kraj, on mene ne moze tuziti za to sto sam mu rekao da je debil. Jel kontas to?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ona njega za klevetu ne moze tuziti, on njoj puno pravo ima da kaze sta god hoce. Kleveta je potpuno druga stvar.

        Nebitno sta joj je rekao, on ima pravo po americkom ustavu to da joj kaze. Koliki god on kreten bio, on ima na to pravo. Kreten jeste, ali ima totalno pravo to da kaze, zakon je vrlo jasan.
        Da li je kleveta,po tebi naravno, nazvati ženu tim nazivom bez dokaza?


        Originally posted by Vladan View Post
        Nadal sto puta u toku meca kaze puta, Djokovic jebe sve po spisku, Marej psuje kao kocijas, nikad kaznjeni ili diskvalifikovani
        Tačno, ali to "puta" ili Marejevo f*ck ili Novakovo j...m,p...m... i sl...nemaju istu težinu kao ovo kada neko ženu nazove ovako...Iz samo jednog razloga, oni se ne obraćaju sudiji...

        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Cijeli svijet ne zna da ti americki ustav omogucava da kazes nekome da je debil, jer je to tvoje misljenje i ne smijes biti kaznjen zbog toga.
        To smeš bilo gde u svetu ( negde je čik ako smeš ), a posledice su druga priča...Ovo nije bilo mišljenje nego kleveta i uvreda...
        Vidim Delpo prošao i baš mi milo...
        Može li Monfa preko Gofana?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Aman bre vise, jesi sad i advokat? uziv uso, svako je rekao svoje, idemo dalje....svaka jebana tema sa jebanom Amerikom, Trumpom, socijalizmom i komunizmom, NIKOGA NE ZANIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

          Sportski forum, ne politicki, aman vise covece.....

          Comment


          • Nista, svi ovi sto brane Fonjinija, kad im neki mamlaz uvredi dragu zensku osobu, neka joj kazu da je to njegovo pravo i njegovo misljenje...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Da li je kleveta,po tebi naravno, nazvati ženu tim nazivom bez dokaza?
              Nema nikakve veze sta ja mislim, vec sta zakon kaze. A zakon o slobodi govora je vrlo jasan.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Aman bre vise, jesi sad i advokat? uziv uso, svako je rekao svoje, idemo dalje....svaka jebana tema sa jebanom Amerikom, Trumpom, socijalizmom i komunizmom, NIKOGA NE ZANIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

                Sportski forum, ne politicki, aman vise covece.....

                Comment




                • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Koji bi to razlog mogao biti da ne igra veceras?

                    Comment


                    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                      Koji bi to razlog mogao biti da ne igra veceras?
                      Pa jedino da je obnovio povredu ledja, ali koliko ja znam, trenirao je
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ako ga ledja bole nek zavrsava godinu, nema sta on da se muci bezveze sad do kraja godine. Nek odmori, pa ponovo iduce godine jedan slam nek uzme.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post


                          1410 followers

                          Eto bas on ima ekskluzivne informacije. Lazov.

                          Comment


                          • Tu se slazem, ako su ledja, nazad na odmor Nema potrebe da se forsira, odradio je vise nego sto bi bilo ko mogao da ocekuje. Ali se nadam najboljem, jer nije kredibilan info kako kaze. Pogotovo sto je sve vreme Fed izjavljivao da je okej.

                            Comment


                            • Nije on izvor, nego komentator na nemackom ESu, ali je vest jos od 18h....do sad bi se valjda jos nesto znalo
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Onda racunam da igra, dok nesto zvanicno ne izadje.

                                Comment

                                Working...
                                X