Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
    Danas na rasporedu samo 2 ženska polufinala i oni to stave tek od 1... Sreća pa ionako nisam ni planirao da gledam.
    Logično, vernji termin.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Al ga nagrdište: glumac, prevrtljivac, folirant, urotljiv pogled, vara devojke, transeksualac.... Pa ti pobedi RF-a ako smiješ
      Ne brigaj, ima nas za koje je Delpo jedna iskrena dobrica.Samo život može stvoriti ovakvu jednu sjajnu priču kakva je njegova, priču koju će nadam se uzimanje Slema učiniti savršenom.
      sigpic

      Comment


      • Pomagajte ljudi, spasavajte, dajte brzo neki savjet.
        Ne znam sta da radim: Dal da se radujem sto je RF ispao ili da se veselim sto je prosao Delpo?

        Comment


        • @olja

          Hvala sto mislis na mene.

          ---------------------------------------------

          @fico

          Apsolutno!

          Evo par primjera tenisa na nivou formule 1.

          Iz 2011:

          https://www.youtube.com/watch?v=N16ikBfue7c

          Iz 2013:

          https://www.youtube.com/watch?v=x5eQmwvvtyU

          Ovaj drugi vise znalaca smatra najboljim poenom u istoriji tenisa.

          PS
          Hvala Marija. Ispravljeno.
          Last edited by NI; 07-09-17, 19:17.

          Comment


          • NI postavio si isti YT snimak
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • @ NI
              Pa to ti pricam. Iako se meni nesto ne dopada ta Novakova igra iz '11, previse je tu spina i kratkih lopti koje padqju u servis polje i koje on nadoknadjuje nerealnom brzinom kretanja (vise volim ovu verziju '15-'16 gde je shotmaking na tom nivou da ne mora previse da firca po baseline-u.. Ali opet ima tu emocija, epike..ovo danas sto igraju je nula. Ti nemas igraca(od ovih novih musterija) koji Federeru ume da cita servis. Pa cak i ovaj Nadalov raspali servis postaje opasno oruzije. Meni tu nista nije jasno. Da l su svi placeni da se sklone a ovi tezi i bogatiji (Novak, Marej, Nishi & co) moraju definitivno da se udalje sa tura da bi se ovi naosvajali..nisam pametan.
              Kako ti tumacis to da Nadal koji do juce Troickog nije mogao da savlada danas dobija sve redom? Tu nema logike.
              @ Mara
              Kako bre budjava vest. Pa dobro nije od juce ali je proverena. Znamo mi koliko gotivis Delpa i zaslepljena si tom juznoamerickom caliente lepotom. Daj ti meni onu Srencingerku, bugarsku priju, da vidis kako bi me prevela zednog preko vode. Mogla bi da me vara do sutra pevao bih onu skupu "njoj bih vise verovao nego svojim ocima"
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Originally posted by Fića View Post
                @ NI
                Pa to ti pricam. Iako se meni nesto ne dopada ta Novakova igra iz '11, previse je tu spina i kratkih lopti koje padqju u servis polje i koje on nadoknadjuje nerealnom brzinom kretanja (vise volim ovu verziju '15-'16 gde je shotmaking na tom nivou da ne mora previse da firca po baseline-u.. Ali opet ima tu emocija, epike..ovo danas sto igraju je nula. Ti nemas igraca(od ovih novih musterija) koji Federeru ume da cita servis. Pa cak i ovaj Nadalov raspali servis postaje opasno oruzije. Meni tu nista nije jasno. Da l su svi placeni da se sklone a ovi tezi i bogatiji (Novak, Marej, Nishi & co) moraju definitivno da se udalje sa tura da bi se ovi naosvajali..nisam pametan.
                Kako ti tumacis to da Nadal koji do juce Troickog nije mogao da savlada danas dobija sve redom? Tu nema logike.
                @ Mara
                Kako bre budjava vest. Pa dobro nije od juce ali je proverena. Znamo mi koliko gotivis Delpa i zaslepljena si tom juznoamerickom caliente lepotom. Daj ti meni onu Srencingerku, bugarsku priju, da vidis kako bi me prevela zednog preko vode. Mogla bi da me vara do sutra pevao bih onu skupu "njoj bih vise verovao nego svojim ocima"
                Po ovom komentaru ispada da Nadal nikad nije dobro igrao i eto odjednom je ove godine poceo nesto. Ne, on je celu deceniju igrao vrhunski i imao je godinu i po lose igre i bez samopouzdanja uz dosta problema. Isto kada se u hipotetickom slucaju Novak i Marej vrate sledece godine, ne bi bilo fer reci kako sad odjednom Novak i Endi dobro igraju kad oni do juce nisu mogli nikog da dobiju.

                Inace ne bas toliko iznenadjujuc poraz Rodzera, ocekujem rutinsku pobedu Nadala u 1/2f. Vamos!
                Last edited by colchonero; 07-09-17, 20:35.

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  @ Mara
                  Kako bre budjava vest. Pa dobro nije od juce ali je proverena. Znamo mi koliko gotivis Delpa i zaslepljena si tom juznoamerickom caliente lepotom. Daj ti meni onu Srencingerku, bugarsku priju, da vidis kako bi me prevela zednog preko vode. Mogla bi da me vara do sutra pevao bih onu skupu "njoj bih vise verovao nego svojim ocima"
                  Vest je od pre 2-3 godine...
                  Lepotom? Ajaoooo...Pa on još malo pa dete za mene
                  Ok je teniser i zato navijam za njega...i iz još miloin drugih razloga...
                  Ovo za Rafu se ne slažem.Rafa je standardan, ostali osciliraju.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Dete od 29 godina i 2 metra.

                    I bre Maro svaki drugi par ima toliku razliku u godinama.

                    Spoiler
                    Nemam pojma o cemu pricate, samo sam primetio da se radi o Delpu, bar mi se cini
                    Last edited by colchonero; 07-09-17, 20:54.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Dete od 29 godina i 2 metra.
                      Hmm, vidis Marija voli izgleda dvometrase. Za Delpa i Zvereva navija.

                      Drago mi je da su i ostali uvidjeli o kakvom se glumcu radi. Podrska za Rafu.

                      Comment


                      • Je l' se juce nesto opet zalio, nisam gledao mec? Znam da je bilo nesto protiv Thiema.

                        Comment


                        • Najsmesnije mi je bilo sto se juce zalio na publiku, licemerno do bola
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Jedan zanimljiv detalj koji nam je promakao da ćemo od ponedeljka imati novo lice u top10 , a to bi trebao biti Karenjo Busta. Ako uđe u finale onda je siguran u 10 od ponedeljka , ali ako izgubi u polufinalu onda se mora nadati da će Nadal uzeti titulu kako bi on ušao u 10.
                            Jer ako Anderson ili Delpo osvoje titulu onda će se oni vratiti u top10.
                            Last edited by NEMANJA97; 07-09-17, 21:00.

                            Comment


                            • Originally posted by Samuraj View Post
                              Hmm, vidis Marija voli izgleda dvometrase. Za Delpa i Zvereva navija.

                              Drago mi je da su i ostali uvidjeli o kakvom se glumcu radi. Podrska za Rafu.
                              Dvometraše da , ali ne mlađe
                              I šta je glumio i kada?
                              Aman više...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Anderson je bio u top 10!?

                                Comment

                                Working...
                                X