Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Ma smesno je da Juventus ne moze da izgubi nijedan mec toliko dugo vec godinama kao da igra maltesku ligu. Klub koji nije PSZ, Bajern, Barselona, Real ili Siti koji dovode najbolje igrace, klub koji prodaje svoje najbolje igrace pomenutima i sada oni nemaju konkurencije u Italiji godinama. Najgora liga ubedljivo od svih liga petice, mada, posle svega je malo smesno i pricati o "ligama Petice", kalco tu definitivno ne pripada.
    Rade kompleksi a?
    Dobar mali Simeone, mogao bi se uzeti.

    Ja se slazem u potpunosti, zuti je tu morao pokazati, cak sam rekao da mi ovaj start nad Mandzukicem nije crveni, eno vrati par stranica pa procitaj i sam.
    Last edited by bice; 29-04-18, 19:49.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by b64Milos View Post
      Meni nije jasno kako neko moze opravdati sudiju Orsata. Pa zar onaj kung fu potez Pjanica nije minimum za drugi zuti karton!?

      Mislim da se samo navijaci Juventusa mogu pretvarati da je ovde sve regularno, i to ne svi naravno.
      Pa nije sporan taj detalj, ono jeste za zuti. Bio je neoprezan Pjanic. Ali je zato sporan onaj prvi.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Pa nije sporan taj detalj, ono jeste za zuti. Bio je neoprezan Pjanic. Ali je zato sporan onaj prvi.
        Ma jes' ko to jos gleda, bitno da smo namestili i crveni Kulibaliju, a to sto je morao i penal suditi Violi to nista, bilo na loptu, sudija majmun itd gluposti.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Pa nije sporan taj detalj, ono jeste za zuti. Bio je neoprezan Pjanic. Ali je zato sporan onaj prvi.
          Sada ce jos ispasti da je ovo bila neka opravdana kompenzacija. Pjanic je skoro celo poluvreme bio nelegitimno na terenu.
          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Možda mi i ne uzmemo Romu u gostima, ali isto tako neće ni Napoli pobediti sve četiri do kraja.
            Ah.....gubim kosu.

            Comment


            • @crnidjordje

              Njihov tim deluje toliko istroseno da to nije realno. Njihov trio u napadu na poslednjih 8 utakmica, iskljucujuci ovu danasnju, dali svega 4. gola. Albiol i Khoulibaly kombinovano dali skoro isto u medjuvremenu, direktno resili dva meca u korist Napolija, dok napadaca nije bilo ni za leka.
              U poređenju sa ostalim "sestrama", ubedljivo su najtanji u pogledu sastava i dubine. Imaju oni taj problem od vremena Reje i Macarija, nije novost da Laurentisovi direktori prave ekipu uz pomoć štapa i kanapa dok ovaj izigrava džeka. Napoli nikada nije imao ekipu koja može da osvoji Skudeto u poslednjih sedam, osam godina.

              Inter ima kvalitetan sastav i pravo je cudo kako nisu do sada obezbijedili TOP4 jer su samo igrali Seriju A i Kup. Cak su trebali do samog kraja za titulu da se bore.
              Imam obrnuto gledište. Mislim da su pri top 4 i dalje samo zbog činjenice da su paprikari i Lacio imali oko 15-17 mečeva više da odigraju i u tom procesu su prosuli nekoliko bodova.
              Last edited by Crni Đorđe; 29-04-18, 23:17.
              sigpic

              Comment


              • Mozda sam se pogresno izrazio. Inter, po meni ima jako kvalitetan tim, a generalno jako lose igraju tokom sezone, barem ovo koliko sam ja ispratio, jednostavno nisu ispunili ocekivanja. Sada su u problemu jer vidim da je Lacio pobijedio danas na gostovanju tako da bi i ova sezona mogla za njih da bude izuzetno losa.

                Ja sam ozbiljno mislio da ce Inter ove sezone da se bori za titulu.

                Comment


                • Meni je nejasno da Napoli onako slavi pobjedu protiv Juvea kao titulu. Kao da su otisli na prvo mjesto a ne smanjili na - 1. I onda sledece kolo kiks. Mozda je Juveu pomogao sudija negdje ali su jednostavno sampionska ekipa za razliku od ovih. Kao Real u Evropi.

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Mozda sam se pogresno izrazio. Inter, po meni ima jako kvalitetan tim, a generalno jako lose igraju tokom sezone, barem ovo koliko sam ja ispratio, jednostavno nisu ispunili ocekivanja. Sada su u problemu jer vidim da je Lacio pobijedio danas na gostovanju tako da bi i ova sezona mogla za njih da bude izuzetno losa.

                    Ja sam ozbiljno mislio da ce Inter ove sezone da se bori za titulu.
                    Tehnički oskudniju ekipu nisam skoro video u vrhu Serije A. Igrom slučaja, mnogo utakmica Intera sam gledao zbog različitih termina u odnosu na Lacio i nisam iznenađen bilo čim: u prvom delu sezone jedina napadačka šema je D'Ambroziov balon na Ikardija, svi ostali igrači bi stajali u mestu sem Perišića koji bi napao dubinu ako bi Ikardi prebacio loptu glavom. Kada su rivalski treneri to pročitali, od decembra su počeli problemi.

                    Da ne dodajem kratere u bilansima i džepovima...
                    sigpic

                    Comment


                    • Mene je više Milan negativno iznenadio.

                      Kako su ih ljudi najavljivali na početku godine kada su ošišali Bajern sa 4:0 mislim. A gledaj sad, taj Bajern se bori za finale LŠ, dok se Milan bori za 6. mesto u Seriji A sa Atalantom.

                      Ubedljivo najveće razočarenje, a nije da nisu doveli po igrača na svakoj poziciji i to dobrog igrač.

                      Comment


                      • Cuj Inter da se bori za titulu, pa sa kojim igracima? Oni sem Ikardija, Perisica i malog Skrinara nemaju u polju igrace koji ce napraviti raliku. U decembru bili prvi, vec osvojili titulu, tako rekose, a do tada pobede su bile sve 1-0 nesto traljavo. Cim se povredio Ikardi nestao je Inter. Imaju na beku Cancela i Dalbera, a igraju im D'Ambrosio i Santon, ne moze se od njih ocekivati titula sa ovakvim igracima.
                        Milan su isto najavljivali ali se znalo da ni oni ne mogu odmah do titule, ali sam mislio da mogu bar do LS. Ipak pretanka klupa i Vicenco Montela su ih kostali LS. Lazio prijatno iznenadjenje, odlican posao odradio Inzagi, najefikasniji tim lige, jedin sto dosta golova primaju ali kakve igrace imaju pozadi nije ni cudo.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Sto se tice Milana malo ko je ocekivao borbu za titulu. Realno je bilo ocekivati top 4 za pocetak povratka. Previse toga je Montelica zajebao u prvom dijelu prvenstva, previse...

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Kako su ih ljudi najavljivali na početku godine kada su ošišali Bajern sa 4:0 mislim. A gledaj sad, taj Bajern se bori za finale LŠ, dok se Milan bori za 6. mesto u Seriji A sa Atalantom.
                            To je julski fudbal, to k**** ne vredi.

                            Opet, talentovanija ekipa od Intera, svakako. Ali sa identičnim problemima van terena kao njihovi cugini.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Mora da je mislio na ovo

                              Je li dosuđeno nešto za ovo?

                              Originally posted by Rossonero View Post
                              Orsato na tren zatvorio oci.

                              Ovo je morao da budi drugi žuti bez obzira kakav je bio prvi žuti. Ista situacija kao kada je Dibala dobio drugi žuti protiv Reala. Prvi žuti možda nezasluženo, ali drugi bez dileme i čovek mu daje crveni.

                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Mene je više Milan negativno iznenadio.

                              Kako su ih ljudi najavljivali na početku godine kada su ošišali Bajern sa 4:0 mislim. A gledaj sad, taj Bajern se bori za finale LŠ, dok se Milan bori za 6. mesto u Seriji A sa Atalantom.

                              Ubedljivo najveće razočarenje, a nije da nisu doveli po igrača na svakoj poziciji i to dobrog igrač.
                              Ošišali Bajern u prijateljskoj. Ništa od tog Milana, treba tu još da se štima. Dao im je Gatuzo malo žara, ali nije to dovoljno.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Cuj Inter da se bori za titulu, pa sa kojim igracima? Oni sem Ikardija, Perisica i malog Skrinara nemaju u polju igrace koji ce napraviti raliku. U decembru bili prvi, vec osvojili titulu, tako rekose, a do tada pobede su bile sve 1-0 nesto traljavo. Cim se povredio Ikardi nestao je Inter. Imaju na beku Cancela i Dalbera, a igraju im D'Ambrosio i Santon, ne moze se od njih ocekivati titula sa ovakvim igracima.
                                Milan su isto najavljivali ali se znalo da ni oni ne mogu odmah do titule, ali sam mislio da mogu bar do LS. Ipak pretanka klupa i Vicenco Montela su ih kostali LS. Lazio prijatno iznenadjenje, odlican posao odradio Inzagi, najefikasniji tim lige, jedin sto dosta golova primaju ali kakve igrace imaju pozadi nije ni cudo.
                                Originally posted by Crni Đorđe View Post
                                To je julski fudbal, to k**** ne vredi.

                                Opet, talentovanija ekipa od Intera, svakako. Ali sa identičnim problemima van terena kao njihovi cugini.
                                Ima Inter i Galjardinija kojeg bih ja voleo u Juveu da vidim. Nije zatucana ekipa Inter nikako, ali jednostavno ne ide nešto. Jedino da dovedu nekog stranca za trenera da se manu Italijana, Španca nekog da im promeni sistem igre, da to malo živne. Samo što eto ja vidim na klupi Intera jednog Kontea, odličan trener, ali....

                                Isto važi i za Milan, provereni trener i da se krene polako.

                                Comment

                                Working...
                                X