Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nismo ni zasluzili bolje. Vreme je da se nesto drasticno menja.

    Comment


    • Zao mi Buffona samo, jednostavno najgora moguca sezona za oprostaj od fudbala za njega, bez svega je ostao.
      Ono sto Iguain igra u Juventusu moze igrati bilo koji napadac iz nase lige, prodati debelog truta na leto.
      Last edited by bice; 28-04-18, 21:38.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Dobise smradovi ipak, smradovski ugurase dva u poslednjim minutama.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Deja Vu [emoji19]

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Hhahahha neverovatno kako nas je ukenjalo pred kraj. Pobeda koja je sam ozamazala oci na sve probleme u Juventusu. Ovo je moralo da se lagano privede kraju jos na poluvreme sa 0-2 a ne da se juri ovako. Sreca nas je pogledala, pritisak je na Napoliju ali i dalje sam ubedjen da mi ne mozemo uzeti Romu u gostima.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • I dalje stojim pri tome da se mora dosta toga menjati na leto. Pocev od trenera, kakav je ovo ziheras postao, pa ovo nisu istine.

              Comment


              • Mnogo veliki. Nadam se da sta god uradio na kraju sezone da ce otici, a jedinu zamenu vidim u Zidanu ali to ce biti vrlo tesko ostvariti. Od 0-1 i crvengod kartona, odlicnog prvog poluvremena napravis ludnicu, stvarno...Haj neka su dobili, drago mi je zbog Buffona, ima jos uvek nade da ce se oprostti od fudbala titulom, ali treba dobiti sve 3 do kraja, pre svega u Rimu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ne znam da li je nesto odlucilo ali mislim da je Spaleti bas zajebao stvar sa izvodjenjem Ikardija. Iako je napadac on u ovakvim situacijama bas puno pomaze odbrani plus sto moze ostvariti posjed lopte svojoj ekipi.

                  Comment


                  • N e m a m r e č i...

                    Postoji li mrtviji klub od mrtvog Intera?

                    Comment


                    • Kako su ljudi ginuli veceras sa 9 igraca u polju, a imaju nekih 12-13 remija, neke ne valja ni spominjat. Da su ovoliko zelje pokazali na nekim drugim mecevima, top4 bi vec bio obezbedjen.

                      Comment


                      • Sramno sudjenje, direktno uticalo na ishod rezultata.
                        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                        Comment


                        • Handanovic kao da je bio na odmor, nije se hteo bacati i prljati
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Meni nije jasno kako je lopta od Škrinjara našla putanju da završi iza Handanoviča.
                            Bolje reći, kuda se provukla.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Hhahahha neverovatno kako nas je ukenjalo pred kraj. Pobeda koja je sam ozamazala oci na sve probleme u Juventusu. Ovo je moralo da se lagano privede kraju jos na poluvreme sa 0-2 a ne da se juri ovako. Sreca nas je pogledala, pritisak je na Napoliju ali i dalje sam ubedjen da mi ne mozemo uzeti Romu u gostima.
                              Možda mi i ne uzmemo Romu u gostima, ali isto tako neće ni Napoli pobediti sve četiri do kraja.

                              Comment


                              • Marselo Brozović je na svom Ig profilu napisao da poraz Intera nema veze sa terenom [emoji848]

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X