Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roma, klasika ko i svake godine. Preslikano.

    Comment


    • Previse su tanki na toj desnoj strani, jedan Mahrez bi im lego perfektno. Jos povrede Karsdorpa i Bruna Peresa nisu bas pomogle, jer Florenzi koliko god da je polivalentan, nije on za beka.

      Comment


      • Odlicno smo odigrali prvih 20 minuta i onda su nas pregazili ovim kontrama. Scesni nas je povadio u 3 situacije, kakav golman.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ako Rugani ne udje prestajem da navijam za Juve.

          Comment


          • Ovaj mali Barella iz Kljarija opasan igrac. Treba ga kupiti sto pre.
            I povredi se Dybala, ode zadnja loza.
            Last edited by bice; 06-01-18, 20:53.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kačio sam ga pre neki dan u Juventus topiku, doktor je mali, ja bih ga doveo.

              Produžio je pre neki dan ugovor do 2022. sa Kaljarijem mada to ništa ne znači osim da ga neće dati baš džabe.

              Bernadeski i Kosta počinju polako da se isplaćuju. Berna me pozitivno iznenađuje iz meča u meč.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Kačio sam ga pre neki dan u Juventus topiku, doktor je mali, ja bih ga doveo.

                Produžio je pre neki dan ugovor do 2022. sa Kaljarijem mada to ništa ne znači osim da ga neće dati baš džabe.

                Bernadeski i Kosta počinju polako da se isplaćuju. Berna me pozitivno iznenađuje iz meča u meč.
                Kosta mora igrati svaku, a Berna je majstor. Sandro se raspada, Pjanic ocajan isto. Dali smo gol, jbg ispadosmo cigani teski jer nismo igru zaustavili. Evo sad lagano penal za Kaljari bio, sudija nije VAR gledao, opet ce uslediti price oko namestanja itd, penal bih ja sudio definitivno.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pjanić meni igra sasvim ok. Iguain mi je očaj od one utakmice u Napulji. Ko da ga je Hedbrn prokleo.

                  Sandro ni levo ni desno.

                  Comment


                  • Sudije ove sezone sviraju kako im se digne. Apsolutno ne postoji uniformnost odluka, kolika tolika.
                    sigpic

                    Comment


                    • Iguain igrac manje na terenu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                        Sudije ove sezone sviraju kako im se digne. Apsolutno ne postoji uniformnost odluka, kolika tolika.
                        Kod igranja rukom sudije ima slobodnu procenu sta da sude a sta ne. Ne svira se penal na svako igranje rukom, kakav im je kriterijum stvarno ne znam.

                        Teska pobeda na bas teskom gostovanju.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Kod igranja rukom sudije ima slobodnu procenu sta da sude a sta ne. Ne svira se penal na svako igranje rukom, kakav im je kriterijum stvarno ne znam.
                          To i jeste problem. Niko ne zna koji je kriterijum, a to mora biti poznato, iako je igranje rukom definisano inače loše definisano u pravilima. Ove sezone su igrači postizali golove rukom i VAR je to potvrđivao (?). Ne postoji kriterijum - svira se kako se sudiji digne tog dana a to nije po pravilima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sreća sad ide ova pauza od 2 nedelje u Italiji, taman da podođemo sa ovim povredicama.

                            Sledeće kolo Napoli gostuje zahuktaloj Atalanti, da li će im opet uzeti skalp ?

                            Comment


                            • Serie A 2017/2018

                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Pjanić meni igra sasvim ok. Iguain mi je očaj od one utakmice u Napulji. Ko da ga je Hedbrn prokleo.

                              Sandro ni levo ni desno.
                              Loš je on već neki period, ja sam ti to samo predočio a ti uvideo[emoji3]

                              Roma u krizi, bila je u krizi što se napada tiče cele sezone, a sad se to itekako manifestuje. Nema di Francesko resenje za ovo cini mi se. Poznavajuci Moncija, nece se on jos dugo zadrzati na klupi. Izgurace sezonu i da se izljubimo.

                              Comment


                              • Valtere brate

                                Torino have cooled their interest in Watford striker Stefano Okaka but could switch their attentions to Milan’s Fabio Borini.

                                Okaka issued a come-and-get-me plea to Toro on Monday, but President Urbano Cairo admitted the 28-year-old probably “wasn’t for us”, given he would not be able to play alongside Andrea Belotti.

                                “Okaka is an important player in his position and should be signed as a starter,” he told Rai Radio.

                                “Having Belotti as a lone striker already, I don’t believe he’s for us.”

                                However, Goal.com believes the Granata are looking to sign a winger and striker and view Borini as someone who could tick both boxes.

                                Milan reserve a compulsory purchase option of €6m for the ex-Sunderland attacker, but the website notes Toro would have no problem paying that.

                                The Euro 2012 runner-up with Italy has made 24 appearances for the Rossoneri this season but has failed to score in Serie A and faces increasing competition from Hakan Calhanoglu out wide.

                                Comment

                                Working...
                                X