Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa onda je trebalo da se nabiju posle gola odmah da se brani ali nisu nego su napadali i dalje pa onda tek pred kraj se povukli i to mnogo. Da je odbrana od prosle godine ne bi bilo problema da se brane i celu utakmicu, ovako sa ovom odbranom koja kiksa stalno prava je sreca sto smo 8 utakmica bez primljenog gola.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      @brajkula
      Pa iza svake šanse stoji neki krivac kod oba tima, neko mora da pogreši. Facio kod gola pogrešio što je pustio Kijelinija pa onda dva puta gledao Benatiju kako ovaj šuta na metar od njega. Bolji bio Juve, imali bolje šanse kad se sve sagleda, ali nisu toliko bolji kao što vi ovde predstavljate. Nije ovo više Juve iz prethodnih sezona, možda i jeste, s tim što su ostali timovi dosta napredovali, Napoli, Roma, evo i Inter sad.
      Nzm da li si obratio pažnju kod gola Juventusa, da je Benatja napravio blok Faciju da ne isprati Kjeliija i ovaj ostao sam, uigrano je ono sto posto.

      Obrati pažnju



      A što se konkurenata tiče, u ovo doba godine je evo poslednjih pet unazad poprilično slična priča, Inter dobro krene pa posustane, Roma je tu uvek negde, Napoli veže pobede na početku i kako odmiče sezona sve sporije napreduju.

      Npr. taj Napoli mi je Juve mnogo lako dobio ove godine u Napulju, mnogo veći otpor sam očekivao....mada možda sam ja malo i subjektivan, no ne možemo se otegnuti utisku da se ova priča ponavlja.

      Comment


      • Konacno upisao pobedu Benevetno, cak sam ih i uhvatio na tiketu
        Roma krenula sa kiksevima, ista prica sa njima svake godine, odlican start i onda se izgube na polusezoni.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nemaju dubinu, kao ni ostali pretendenti.

          U Juve je uvek imalo gomila igraca, pa makar i prosecnih, al se rotiralo uvek.

          Comment


          • Ovo bih bio strasan posao za Napolitance.

            Reports suggest Napoli are negotiating with Genoa over a transfer for goalkeeper Mattia Perin.

            Pepe Reina’s contract is up at the end of the season, and it doesn’t appear the Spaniard will be offered a new deal.

            According to Il Mattino, the Partenopei are looking to close a deal for Perin in January, though he’d stay with the Grifone until the summer.

            There’s already a draft agreement with Genoa worth around €10m, and Napoli hope to definitively conclude the deal in the coming weeks.

            Comment


            • Sandro iz Antalijaspora trenutno na pregledima u Rimu. Stiže na pozajmicu u Benevento.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Sandro iz Antalijaspora trenutno na pregledima u Rimu. Stiže na pozajmicu u Benevento.
                Onaj Sandro mesar sto igrao za QPR?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ja ga se više sećam kao igrač Totenhema.

                  Comment


                  • Mihajlovic dobio nogu.

                    http://torinofc.it/news/04/01/2018/m...sonerato_16567

                    Torino will hold further talks with Walter Mazzarri today, reports suggest, as he prepares to replace Sinisa Mihajlovic.

                    Comment


                    • Kakva je tek kataklizma po Torino što će ga odmeniti veliki Valter.

                      Comment


                      • It's time

                        Comment


                        • Comment




                          • sigpic

                            Comment


                            • Inter prop'o...A do pre samo mesec dana su najavljivali povratak i titulu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Utrčava Taljavento čim je situacija počela izmicati kontroli.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X