Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marcelo is back

    Comment


    • Penaldo? Mislim stvarno, totalno nepostovanje


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Sto se tice Barse, posto vidim da se mnogi pitaju gde ga je oborio, izgleda da je komentator na SK(pa zato i ljudi koji su sa njim gledali utakmicu) trazio pogresno "mesto zlocina" tj. trazili kontakt tamo u guzvi na ivici sesnaesterca i da je na tome bio fokus. Mislim pretpostavljam posto sam gledao preko spanske tv, a vidim na mnogim nasim sajtovima slicne komentare.

        U svakom slucaju, u pravu su, nije postojao kontakt, nije on to ni svirao. Svirao je Digneovu ruku posle odbijanja od stative. A sad da li je penal ili ne to je na svakom da sam proceni. Isto kao ona situacija sa rukom Inieste oko 15og minuta.

        Comment


        • Zar nije pokazao na penal pre Dinjove ruke? Samo pitam učinilo mi se da je pre?
          @Miki28 Pisao sam u nekoliko navrata šta mislim o Ronaldu, koliko ga cenim i šta mi se ne sviđa kod njega. Ovo Penaldo je čista sprdnja, ako se neko smatra uvređenim na njegov račun nek admin obrise post.
          MESSI 10

          Comment


          • Nije, pokazao je rukom da je sve cisto, onda je bilo to oko Dignea, pa je Busquets krenuo da iznosi loptu i vec stigao skoro do pola kaznenog, onda je Lahoz (Laos) podigao pistaljku, svirao , i pokazao levom na belu tacku kada je lopta vec isla Iniesti u trku da zapocne kontru.

            Comment


            • Lahozov pomoćnik je zakuvao sve oko kaznenog za Las Palmas. On je očito video nešto. Šta, ne bi znao napisati.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Nije, pokazao je rukom da je sve cisto, onda je bilo to oko Dignea, pa je Busquets krenuo da iznosi loptu i vec stigao skoro do pola kaznenog, onda je Lahoz (Laos) podigao pistaljku, svirao , i pokazao levom na belu tacku kada je lopta vec isla Iniesti u trku da zapocne kontru.
                Učinilo mi se onda, onde kontakta nije bilo, a ako je pomoćni video nešto drugo to je onda druga priča, ako je video nesto.
                MESSI 10

                Comment


                • Samo sto je prije tog moguceg prekrsaja Roberta i mozda igranja rukom Dinja, bio vise nego ocigledan prekrsaj nad Vermalenom, ali dobro.

                  Comment


                  • Svirao je ruku Dinjea, tako je Lahoz rekao Busketsu.
                    Jes da je trebala lupa za to, al Lahoz je to.

                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Koliko samo odjekne kada se diskutabilan kazneni dosudi protiv favorita.
                      Ne treba da se ljute iz Blau - grane niti da nasrću na arbitre. More takvih odluka ode na njihovu vodenicu. Pa bude nikom ništa.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Ja se ne ljutim.

                        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Uh, kakav sudar. Lopez ostao bez svesti posle pada..
                          Sreća sve se dobro završilo. Baš gadno je delovalo.
                          Last edited by DžonDon; 04-03-18, 11:45.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Barsa je mnogo ostecena ove sezone, evo bar 3-4 situacije imam u glavi gde im skidaju bodove direktno...

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Barsa je mnogo ostecena ove sezone, evo bar 3-4 situacije imam u glavi gde im skidaju bodove direktno...

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                              Ove sezone nije samo Barsa ostecena. Svaka ekipa moze da navede bar jednu ili dve situacije u kojima je ostecena. To sto su Barsa i Real, Barsa i Real je nesto drugo. Tada se sve vidi i svaka greska pravi kao da je smak sveta. To je ono sto mene jako nervira. Sudijske greske su sudijske greske pa makar to bila i treca liga.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Jel ima neke informacije dali ce neko biti spreman za PSG, Modric, Kroos?
                                AS pise da treniraju.

                                Comment

                                Working...
                                X