Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrao je na desnu stranu i ubacivao se u sredini. Onako, nista posebno danas, cini se kao da mu ne lezi ta desna strana, pre neki dan je bio bolji kad je sa leve strane igrao. Imao je jedan sut koji je bio izblokiran, bio bi to verovatno gol.

    Messi dobar gol, ali ruku na srce ide na dusu golmana, imao je loptu na ruku.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Igrao je na desnu stranu i ubacivao se u sredini. Onako, nista posebno danas, cini se kao da mu ne lezi ta desna strana, pre neki dan je bio bolji kad je sa leve strane igrao. Imao je jedan sut koji je bio izblokiran, bio bi to verovatno gol.

      Messi dobar gol, ali ruku na srce ide na dusu golmana, imao je loptu na ruku.

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      Da video sam onu sansu, kad je igrac Alavesa spasio gol. Ma on nikad nije igrao desno, nebi nikada ni trebao. Kad mu se pogleda stil igre, stvoren je za tu levu stranu.

      Gol ide na dusu golmanu a i linijskom sudiji.

      Comment


      • Evo sada je mogao i mirnu dusu svirati penal.

        Bas steta za Alaves, ali jbg.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Ne volim ovakve penale, nije ni Umtiti mogao skloniti ruku nikako, cinimi se da je bila u prirodnom polazaju ispravi me ako gresim. Mada kada igranje rukom direktno utice na tok igre, onda i treba da se sudi. Mada penal mi je uvek prestrogo, kamo srece da se za te stvari sude indirektni udarci.

          Comment


          • U prirodnom je polozaju bila, ali jbg uticala na igru, sprecila udarac koji je isao u gol. Neki sudija bi svirao, neki ne. Ovaj nije. Alavesu je to bila jedina sansa da nesto urade na kraju, sve u svemu zasluzili su bod, t.e nesrecno su izgubili, sa malo srece mogao je ovaj rezultat biti u njihovoj korist.

            Jos kada vide da je pre drugog gola ofsajd, pobesnece [emoji3]

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Mora da se uradi nesto po pitanju sudjenja u Spaniji. I u kupu i sad prave greske koje direktno uticu na rezultat. Prvo Sevilja-Hetafe, sad i Barselona-Alaves. Mislim da je ovo sramno za jednu takvu ligu.

              Comment


              • Evo sad slusam Guidettija, kaze trebaju video snimci Treba ti sreca protiv ovakvih igraca, jos ti penal ne dosude, bas bese ono razocaran. A jos kad vidi da je bio offside kod drugo gola kao sto kaze, rapsodija

                Comment


                • Posle ovog ko u Spaniji ne bude bio za uvodjenje VAR sistema slobodno ga proglasiti ludim.

                  Comment


                  • Kako igra ovaj Maxi Gomez iz Selte, ludnica

                    Comment


                    • Evo ga i gol. Majstor.

                      Comment


                      • Dobra tekma.

                        Nema mnogo nekih šansi, ali taktika oba menadzera slična. Brane se presingom, a u napadu bez dugih lopti, samo pas.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Unzue me prijatno iznenadio ove sezone. Veoma ozbiljna Selta, igraju dobre meceve, takticki skoro uvek na nivou.

                          Comment


                          • Kakva akcija

                            Comment


                            • Au kakva akcija, prelepo!
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Unzue me prijatno iznenadio ove sezone. Veoma ozbiljna Selta, igraju dobre meceve, takticki skoro uvek na nivou.
                                Meni se sviđa Lobotka. Baš dobar igračić. Ima nisko ležište a i brz je. Svaki presing na njega na sredini je lagano rešio.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X