Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi su maloumnici fudbaleri Valensije, umjesto da fauliraju Ronalda na 25 metara od gola oni prave penal.
    sigpic

    Comment


    • Veoma dobra kontra, ali trebali su praviti faul ranije.

      Comment


      • Jbm li ga, nije ovo penal po meni, ali utakmica je ovom odlukom rijesena
        sigpic

        Comment


        • Meni jeste, lepo se Benzema namjestio i cekao loptu, a Garaj od pozadi ga gura a uopste ne igra loptom

          Comment


          • Montoya, nije Garay, ali svejedno, glup potez, mada ovo se ne svira cesto..u svakom slucaju razguzice ih PSG, ubedjen sam..
            MESSI 10

            Comment


            • Poceo je CR7 da igra konacno


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ronaldo jedan gol ga menja, malo podigne samopouzdanje i odma je drugi fudbaler, ovo sto je igrao zadnjih mesec mesec i po je bio na amaterskom nivou.

                Comment


                • Dobar je danas, brzi nego inace. Bejl je u odlicnoj formi, Benzema standardno dobro proigrava. Ako oni proigraju onda ce sve biti lakse, Kros i Modric ce biti na potrebnom nivou.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Ronaldo jedan gol ga menja, malo podigne samopouzdanje i odma je drugi fudbaler, ovo sto je igrao zadnjih mesec mesec i po je bio na amaterskom nivou.
                    Pa njemu je najbitniji golgeterski ucinak..nekad cini mi se i vise od rezultata i pobede..poslednji primer je odskoro, neko ga gura, preskace ga lopta, drugi igrac daje gol a on se ne raduje nego trci ka linijskom da se zali..ne secam se protiv koga bese, dal Sevilla..njemu su golovi najvazniji, sad da izgube 3-2 on nece da bude mnogo nezadovoljan, takav utisak se stice, bar ja.
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Negledam sa navijačke strane, al drugi penal je definitvno bio. Benzema u koliko god lošoj formi bio, pospremio bi ono, vidjelo se da je se čovjek namjestio, Montoya nasrnuo sa leđa i oborio Benzemu.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ma sve cisto ko suza.
                        Sudija svirao kraj poluvremena 10ak sekundi po isteku, a navijaci se bune sto nisu dobili korner.
                        Bas su razmazeni.

                        Comment


                        • Alaves

                          Ovo je lekcija kako underdog treba igrati protiv Barselone/Reala, ne samo napucavanje napred, drze loptu, igraju krstene akcije, svaka im cast, makar i izgubili.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Pritisla ih sad Barsa onako zestoko, imali srece barem u dva navrata. Mora Alaves u ovim trenucima barem pokusat da malo prebaci teziste igre na drugu stranu terena.

                            Comment


                            • Ma Ibai imao mec loptu, sada ako ostanu sa bodom bice presrecni.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • A i bila jedan kontra pre izjednacenja, ali napravili gresku u tranziciji tj cekali previse i ubrzo primili gol. A igrac sam i samo ceka loptu u prostor i naravno ne dobije je. Ne znam sad o kom se igracu radi.

                                Kakav je bio Cou u prvom poluvremnu ako si gledo. Msm da ce mu trebati malo vremena da se ustali i uigra. Igrao je iza Messija i Suareza cinimi se.

                                EDIT:

                                Al su pogresile sudije sad, Paco je bio u offside pre faula nad njim.
                                Last edited by Prototype; 28-01-18, 21:27.

                                Comment

                                Working...
                                X