Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo @madrid ne pristaje ni na kompromis,ni malo te ne postuje...madrid,ti znas da je menjanje ekipe sasvim legitimna stvar u ovakvim situacijama,trebalo bi razmisliti

    Comment


    • E junaka, žensko napadaju

      Nemoj Mariju da mi dirate Svim srcem sutra za 1:1 navijam
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Nerealan View Post
        E junaka, žensko napadaju

        Nemoj Mariju da mi dirate Svim srcem sutra za 1:1 navijam
        Zasto podcenjujes Marinu inteligenciju,pa valjda smo verbalno svi podjednaki u startu,tj. ne postoji ,fizicka prednost musko/zensko

        Ovim postom si samo uvredio Maru...
        Last edited by 61563; 23-09-17, 01:55.

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          E junaka, žensko napadaju

          Nemoj Mariju da mi dirate Svim srcem sutra za 1:1 navijam
          E konačno kavaljer
          Originally posted by 61563 View Post
          Zasto podcenjujes Marinu inteligenciju,pa valjda smo verbalno svi podjednaki u startu,tj. ne postoji ,fizicka prednost musko/zensko

          Ovim postom si samo uvredio Maru...
          Žene su ipak u blagoj prednosti

          I za kraj - džaba se preporučuješ da se ubaciš u naš tim- to te Gospoda nagovaraju ?
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Nije to ništa što je Mara uradila mlađanom Madridisti, ja sam kolegi Lordu učinio još gore, stavio da Arsenal izgubi

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Nije to ništa što je Mara uradila mlađanom Madridisti, ja sam kolegi Lordu učinio još gore, stavio da Arsenal izgubi
              Eto objašnjenja što ga danima nema na forumu...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ma gde Mara da me iznervira, ima ona uzasno kredita kod mene, a i ono sto je napisala oko testiranja nerava, tacno je, moze dogodine(mada ona to ne radi). Dosta su moji bili istestirani ko zna koliko puta, 0/18 BL bas pre neki dan na trening mecu. Ali ipak dobijen TB.
                Last edited by colchonero; 23-09-17, 02:02.

                Comment


                • Ne Maro, ja ostajem navijac Gospode kako god...a vama ako bude potreban neki savet,posto ce te zavrsiti u donjem delu tabele tj.necete biti konkurencija Gospodi,rado cu ti da ti savet,slobodno pitaj...

                  @Lord..nije problem kad je neko favorit,ni ja nisam tipovao na Romu kad su igrali sa Atletikom,i ovde da je situacija slicna, tipa da igraju sa Barsom razumeo bih mada bih i u tom slucaju pitao kolegu znajuci za koji tim navija.Ovo je cista provokacija...

                  @Maro...kad je tolika muskarcina i kavaljer sam ce odbraniti,ne mora da ceka na tebe

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post

                    @Maro...kad je tolika muskarcina i kavaljer sam ce odbraniti,ne mora da ceka na tebe
                    Kada neko čačka mog partnera, čačnuo je i mene , a u tom slučaju bolje leglo šarki da dirne

                    Šalim se...Videćemo ko je bio u pravu već sutra
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Eto objašnjenja što ga danima nema na forumu...
                      Ma nije zbog toga, to je još bilo na početku lige

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Kada neko čačka mog partnera, čačnuo je i mene , a u tom slučaju bolje leglo šarki da dirne

                        Šalim se...Videćemo ko je bio u pravu već sutra
                        Mislio sam na @nerealnog,madrid ume sam,jedino je previse tolerantan,mozes ti slucajno i da pogodis,al ovo je cisto nepostovanje kolege,bar si ga mogla pitati al dobro...nije Maro ovo za salu ne,ne

                        Nego madrid koje su sanse da uskocis ti na ove kladionicarske teniske liste u skorijoj buducnosti

                        Comment


                        • Bio sam vec na par meceva, trenutno moram da resim finansije, ako hocu da nastavim ozbiljno da se bavim. Zeznulo me punoletsvo, sad bih morao da imam posao da bih dobio papire. Eh sta staranje cini. Salim se moguce je otici i odavde ako ti akademija da ugovor i potvrdu ili i trenirati ovde(puno radno vreme, ne kao sad), ali moram da nadjem nekog sponzora, jer sa nasim platama je to misaona imenica.

                          DObra stvar u vezi tenisa je sto ako uspes to da resis i dobro igras, ne moras da gubis previse vremena. Nema ono kao u fudbalu ako si 6. liga treba ti 6 godina da stignes u 1. makar igrao kao RM.
                          Last edited by colchonero; 23-09-17, 02:20.

                          Comment


                          • Pa madrid,nadjemo kes koliko je potrebno da uletis na kladionicarske liste...a ti onda izgubis prvi set recimo 63 i under 9,5 i slicno...sve se da isplatiti a na kraju i ti profitiras u teniskoj karijeri

                            Svakako imamo i Princonija advokata,za nedaj boze

                            Comment


                            • Lifetime ban bi to bio, plus nisam ja neko ko bi to uradio, ni za milion dolara, jer nikada nisam igrao tenis zbog para ili kao sto Sarapova kaze to je posao, meni je to vise pasija, emocija, neki svoj mir i zadovoljstvo.



                              Mada mogao bih namerno da pobedim
                              Last edited by colchonero; 23-09-17, 02:27.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Lifetime ban.
                                hahha ...ma sve ja to znam nismo mi budale da puno zatezemo,..Lifetime Las palmas.......koliko ih je osudjeno mislim samo onaj Odesnik posle 5 puta,eno onaj Lestijen dobio WC za Rolan G...

                                A nisi ni svestan koliko se namesta u tenisu i to pogotovo na celendzerima,al to odgovara i kladionicama pa se i ne bune mnogo sem kad ih neko nepredvidjeno puno otkine
                                Last edited by 61563; 23-09-17, 02:30.

                                Comment

                                Working...
                                X