Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu mi legli parovi.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zero View Post
      Nisu mi legli parovi.
      Dobro je...
      Bitno da nismo izgubili i da smo jos na prvom mestu...
      Bice bolje sledece kolo...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Tabela vam je 100% losa. Gospoda treba da su u TOP2 tako sam ja saznao vec u petak od clanova te ekipa, kada su najavili TOP2 od ponedeljka. Verovatno ste greskom upisali 5 umesto 15(njihov prosek), izostavljajuci jedinicu. Mozda je i samo 1 igrac igrao, posto je i to bilo razmatrano.

        Spoiler
        Sad ozbiljno, ovakvi porazi realno ne bole, nekad mora i da se izgubi, ali poziciju na tabeli ce mahom odlucivati oni mecevi na 1,2 poena razlike, kao sto su Gospoda nas dobili u prvom kolu na primer. A odlicnih i ocajnih partija kada su poraz ili pobeda neminovni ce svakako biti.
        Last edited by colchonero; 18-09-17, 14:35.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Tabela vam je 100% losa. Gospoda treba da su u TOP2 tako sam ja saznao vec u petak od clanova te ekipa, kada su najavili TOP2 od ponedeljka. Verovatno ste greskom upisali 5 umesto 15(njihov prosek), izostavljajuci jedinicu. Mozda je i samo 1 igrac igrao, posto je i to bilo razmatrano.

          Spoiler
          Sad ozbiljno, ovakvi porazi realno ne bole, nekad mora i da se izgubi, ali poziciju na tabeli ce mahom odlucivati oni mecevi na 1,2 poena razlike, kao sto su Gospoda nas dobili u prvom kolu na primer. A odlicnih i ocajnih partija kada su poraz ili pobeda neminovni ce svakako biti.
          Ovaj nas poraz je kao Halejeva kometa, dobro ga upamti jer se vise nece dogoditi

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Tabela vam je 100% losa. Gospoda treba da su u TOP2 tako sam ja saznao vec u petak od clanova te ekipa, kada su najavili TOP2 od ponedeljka. Verovatno ste greskom upisali 5 umesto 15(njihov prosek), izostavljajuci jedinicu. Mozda je i samo 1 igrac igrao, posto je i to bilo razmatrano.

            Spoiler
            Sad ozbiljno, ovakvi porazi realno ne bole, nekad mora i da se izgubi, ali poziciju na tabeli ce mahom odlucivati oni mecevi na 1,2 poena razlike, kao sto su Gospoda nas dobili u prvom kolu na primer. A odlicnih i ocajnih partija kada su poraz ili pobeda neminovni ce svakako biti.
            Znak da je ekipa Gospode velika/najbolja je i ta ,sto jedan kiks izazove ovoliku paznju...to ti je kao i sa Murinjom on je covek koji poveze milion meceva bez poraza poosvaja sve zivo i kad izgubi svi to docekaju kao glavnu vest...a opet niko nije 100% imao ucinak nigde,ali uvek bi izabrao pre da budem Murinjo i osvojim 8 trofeja u 10 sezona,nego neki top 4 Wenger...

            P.S....znam Princoni da ti ovo poredjenje Murinja i Wengerice ne prija,al to mi nekako bas lep primer bio
            Last edited by 61563; 18-09-17, 15:33.

            Comment


            • Halejeva kometa i Murinjo haha, imate isto poraza koliko i pobeda, 50% meceva ste izgubili i nije neka retkost,cas ste iznad, cas ispod crte.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Halejeva kometa i Murinjo haha, imate isto poraza koliko i pobeda, 50% meceva ste izgubili i nije neka retkost,cas ste iznad, cas ispod crte.
                Nas dvojica igramo zajedno poslednja tri kola i imamo dve ubedljive pobede i jedan minimalni poraz

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Halejeva kometa i Murinjo haha, imate isto poraza koliko i pobeda, 50% meceva ste izgubili i nije neka retkost,cas ste iznad, cas ispod crte.
                  Hocemo u neki avatar de ce ekipa Gospode biti iznad vas na kraju,a kako i ne bi bila ,kad ce Gospoda osvojiti ligu,mada ja vas ne vidim ni u gornjem domu tj Top 8

                  Ako hoces @madrid prihvatam sve opklade,sad necu biti prisutan do vcr,al smatraj svaki moj odgovor potvrdnim u vezi opklade

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Hocemo u neki avatar de ce ekipa Gospode biti iznad vas na kraju,a kako i ne bi bila ,kad ce Gospoda osvojiti ligu,mada ja vas ne vidim ni u gornjem domu tj Top 8

                    Ako hoces @madrid prihvatam sve opklade,sad necu biti prisutan do vcr,al smatraj svaki moj odgovor potvrdnim u vezi opklade
                    Vidi Fiksnog al' se uozbiljio , još kvari omladinu sa klađenjem...ccccc
                    Sve i da bude tako Crveno Beli su , tj. smo postavili ozbiljan domaći zadatak - 21...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Vidi Fiksnog al' se uozbiljio , još kvari omladinu sa klađenjem...ccccc
                      Sve i da bude tako Crveno Beli su , tj. smo postavili ozbiljan domaći zadatak - 21...
                      Cestitam na rekordu ,al znas kako to obicno biva mali klub ,tipa Hul pobedi veliki Liverpul,sto je za njih podvig koji ce se prepricavati pobedili smo veliki LFC al ispali iz lige...e tako i taj vas rekord zna sta je najbitnije...a sto se tice kladjenja,samo nudim onima koji su ubedjeni da su bolji,pa krenu da prozivaju najbolje. Da lepo odmerimo snage pa da vidimo na kraju, ko sta zna, tabela nikad ne laze...al da ne bih kvario omaldinu nudim tebi istu opkladu
                      Last edited by 61563; 18-09-17, 20:13.

                      Comment


                      • Ne radi se o vasem uspehu i poziciji na tabeli ili kladjenju, nego o konstantnom spinovanju(koje iskreno volim da citam). Mozda budete bolji od nas na kraju, ne znam, ne kazem da necete. Mozda ne budete, nebitno. Sad pricate kako ste najbolji, a ispod crte ste za ulazak u PO. Princ kaze minimalan poraz, a bilo 9 razlike.


                        Spoiler
                        Znam da se zajebavate i da namerno pisete takve komentare(i ja sam to uradio u prvom komentaru, malo da vas bocnem da vidim sta cete da mi napisete hehe, nego ste me sad naterali da napisem ovo posto je bilo poredjenje sa Hullom

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Ne radi se o vasem uspehu i poziciji na tabeli ili kladjenju, nego o konstantnom spinovanju(koje iskreno volim da citam). Mozda budete bolji od nas na kraju, ne znam, ne kazem da necete. Mozda ne budete, nebitno. Sad pricate kako ste najbolji, a ispod crte ste za ulazak u PO. Princ kaze minimalan poraz, a bilo 9 razlike.


                          Spoiler
                          Znam da se zajebavate i da namerno pisete takve komentare(i ja sam to uradio u prvom komentaru, malo da vas bocnem da vidim sta cete da mi napisete hehe, nego ste me sad naterali da napisem ovo posto je bilo poredjenje sa Hullom
                          Ma i ja volim da bockam/peckam,na svaki nacin u zavisnosti kakva je suprotna strana,ne zalim se ....a ovo oko Hula,pa koliko sam pogresio u poredjenju oni bese ispali iz lige

                          Da pitate ime da promenite, ako komisija dozvoli u Narandzasto crni
                          Last edited by 61563; 18-09-17, 23:04.

                          Comment


                          • Fiksni, prvo vidi hoces li opstati u ekipi pa onda podbadaj konkurente
                            U prevodu prvo skoci, pa reci hop
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Fiksni, prvo vidi hoces li opstati u ekipi pa onda podbadaj konkurente
                              U prevodu prvo skoci, pa reci hop
                              Ja i u slucaju da ne ostanem u ekipi,svakako ostajem veliki navijac Gospode i slacu im pozitivnu energiju koja ce biti sasvim dovoljna u ovakvoj konkurenciji

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Ja i u slucaju da ne ostanem u ekipi,svakako ostajem veliki navijac Gospode i slacu im pozitivnu energiju koja ce biti sasvim dovoljna u ovakvoj konkurenciji
                                Nema nista od toga. Tvoja pozitivna energija ce im slabo sta doneti. Njima su potrebni tvoji tipovi, ne tvoja pozitiva.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X