Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav mec Sosijedada i Betisa, na kraju ostaje 2:2 kod nas. Steta za ogromnu sansu Leona u 92.

    Comment


    • Posle meca Sosijedad Betis ACM Dejan i Mrkela su smanjili na 3-2 ...
      Bice cupavo
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Vrlo bitan gol Bilbaa. Nek ostane ovako. Jos kada bi Milan dao 1 nekako ali tesko. Igraca manje imaju.

        Comment


        • hahahha nastavlja se i danas

          Ništa od pogodaka

          Comment


          • Niko od italijana nije dao gol pa smo tu podelili bodove 2:2. Valensija dala gol pa ce i tu biti 2:2. Nista 6:6 pred poslednja 2 meca ovog kola.


            Koliko propustenih prilika za nas. HSV, Roma, Valensija, Betis u nadoknadi. Mogli smo da imamo dobro preo 10 uz malo vise srece/znanja, ali hajde nista jos nije izgubljeno.

            Comment


            • Rekoh da će da bude neizvejsno do kraja

              Ako se tako gledaju propuštene prilike onda ih imamo i mi. Lester da je dao jedan - poen više za nas, Čelzi da je izjednačio - 2 poena više za nas, Deportivo da nije dao u 87. - mi 2 poena, vi 0.
              A Valensiji niste bili blizu pa da se računa kao prilika. Pao vam tačan rezultat u 66. min, a nakon toga i Bilbao dao još jedan.
              sigpic

              Comment


              • Da, da slazem se nisam poredio sa vama i vi ste mogli daleko preko 6 bodova naravno.

                Comment


                • Od 2-0 do 2-3 za 15 minuta


                  Mora neko da da gol u Portugalu.

                  Comment


                  • Ako ne padne gol u portugalu Prodavci vrlo lako mogu da vezu dva uzastopna poraza.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • I Crveno beli ako mi je racunica tacna.

                      Comment


                      • Možete do boda samo ako i Nica dođe do boda
                        sigpic

                        Comment


                        • To je to, promasio je penal, gotovo je.

                          Comment


                          • Izgubismo i mi od fiksnog i princare za bod. Odlucio je dule Milan-Roma gde su obojica imali pobedu na goste. Cestitke.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Hvala,@ bice 9-8 na kraju za Gospodu

                              Comment


                              • Čestitke Dale & JC. Razvali nas Romom Dale

                                Dobra stvar je da više niko ne može da nas prestigne.

                                Comment

                                Working...
                                X