Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Samo stalozeno da igramo, najbitnije je dobiti sledeci mec, to je za sada jedini cilj. O ulasku u PO ne treba jos razmisljati.
    Opušteno, neigramo u pare, niti u bilo šta drugo. Previše si zapjenio.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by mark it zero View Post
      Zola, brate moj Liverpulski napaceni, duboko sam razocaran sto si ucinio Olji da vidi svoj tim pored broja 1 na tabeli.


      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Mnogi se ovde utripuju kad dobiju jedan duel, a ovo je u stvari 90% sreca.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post


          tt sa A5 u inat Mi6
          hahahahah, uzivaj do petka.

          Originally posted by Scouser View Post
          Mnogi se ovde utripuju kad dobiju jedan duel, a ovo je u stvari 90% sreca.
          Meni se cini da si se jedino ti utripovao, i to lose. Sale se ljudi, zanimljivije je tako.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            Zola, brate moj Liverpulski napaceni, duboko sam razocaran sto si ucinio Olji da vidi svoj tim pored broja 1 na tabeli.
            Šta ćeš, ni ja ne volim da vidim rivale na čelu, ali zasluženo jbga.

            Bolje sad prvi, a na kraju ispod crte.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              hahahahah, uzivaj do petka.



              Meni se cini da si se jedino ti utripovao, i to lose. Sale se ljudi, zanimljivije je tako.

              Bravo!!!

              Ja stvarno ne znam kako neki ljudi ne vide da ja zezanje u pitanju, ovi komentari sitnih provokacija ili ono busanje u grudi. Isto kao prica o coachingu u suicideu virtuelnim zrebeovima i ostalo. Zamisljam sta bi Tarantula tek napisao o Vladanovim komentarima tamo ili notovim.
              Last edited by colchonero; 25-09-17, 10:57.

              Comment


              • Ja vas tražim po PL-u, Pričaonici i kod Trampa, a vi party prebacili ovdje.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Meni je apsolutno nebitno dal igram u milione u nista ili u zvaku,a to da nije bitno sve zavisi od karaktera...

                  Srcea tesko, ima je, al se iznivelise,kvalitet i znanje presudi na kraju...a naravno kome ne ide trazi ce opravdanje za neuspeh i relativizovati situaciju,kao i u svemu u zivotu...ne svi ,al vecina hoce takav nam je mentalitet

                  Comment


                  • Bitno mi je da u kladionici primenim znanje i uzmem neke pare
                    Svakako nemam takmicarskog duha tako da mi je potpuno svejedno koji sam na tabeli, razonoda cista

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Mileticu verujem,da ovo igra iz ciste razonode i fantazi mislim da ga mnogo ne dotice,za ove druge ucesnike nisam siguran...ima jos par koje mislim da im je svejedno vecini nije ...

                      Nego Mileticu znaci i kockas se ...ima li uspeha,daj fiks neki

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Zamisljam sta bi Tarantula tek napisao o Vladanovim komentarima tamo ili notovim.
                        I? Jesi zamislio?
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Steta sto sam se samobanovao sa tenisa i suicid bi postao dosadan
                          Last edited by 61563; 25-09-17, 12:43.

                          Comment


                          • Kad je bila LŠ, bio sam nešto dokon i ušao sam na h2h i pogledao šta ste otprilike svi generalno igrali u sredu i odlučuo da sastavim jedan tiket iz toga. Čisto iz zezanja na sitno. Nisam hteo fikseve da igram, već sam izvukao samo golove.



                            Inače, tiket je prošao već oko 60og minuta.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Zola kapitalista, eksploatiše nas, a samo on zadržava plodove našeg mukotrpnog rada.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Zola kapitalista, eksploatiše nas, a samo on zadržava plodove našeg mukotrpnog rada.
                                Haha, mora malo. Gde drugo naći 36 različitih tipovanja a da to nije zadimljena kladionica u kojoj tuku one mučene tipke po ceo dan.

                                Koga ne mrzi, nek proba s vremena na vreme. Može da bude zabavno...ako očekivanja nisu prevelika..i ako se odigra na sitno.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X