Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    97 za nas al @bici zaksnio da tipuje ATM i WHU
    Bicetu se ne treba racunati nijedan rezultat. Meni je objasnjeno da se ranije ne postavljaju parovi jer bi time onaj koji poslednji tipuje imao veliku prednost, a bice je tipovao posle postavljanja parova. Bice je znao sa kime igra i mogao je da uskladi rezultate. Zasto se time daje prednost onima koji se za pet dana nisu setili da postave rezultate? Zasto se tolerisu neodgovornost i neozbiljnost? Ovo je definitvno ozbiljan razlog da razmislimo o napustanje lige ako se bicetu prizna makar i jedan bod.

    Comment


    • Slazem se sa ovim. U 13h26min Zola je izbacio parove.
      Dok je bici tipovao u 14.09 ....
      Videcemo sta ce glavesine reci na ovu temu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Bicetu se ne treba racunati nijedan rezultat. Meni je objasnjeno da se ranije ne postavljaju parovi jer bi time onaj koji poslednji tipuje imao veliku prednost, a bice je tipovao posle postavljanja parova. Bice je znao sa kime igra i mogao je da uskladi rezultate. Zasto se time daje prednost onima koji se za pet dana nisu setili da postave rezultate? Zasto se tolerisu neodgovornost i neozbiljnost? Ovo je definitvno ozbiljan razlog da razmislimo o napustanje lige ako se bicetu prizna makar i jedan bod.
        Moracu da menjam ime, cesto me mesaju sa mojom drugom polovinom
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Bicetu se ne treba racunati nijedan rezultat. Meni je objasnjeno da se ranije ne postavljaju parovi jer bi time onaj koji poslednji tipuje imao veliku prednost, a bice je tipovao posle postavljanja parova. Bice je znao sa kime igra i mogao je da uskladi rezultate. Zasto se time daje prednost onima koji se za pet dana nisu setili da postave rezultate? Zasto se tolerisu neodgovornost i neozbiljnost? Ovo je definitvno ozbiljan razlog da razmislimo o napustanje lige ako se bicetu prizna makar i jedan bod.
          Ček, bici ima prednost iako nije tipovao na 2 tekme koje su počele?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ima prednost jer je znao protiv koga igra, i mogao svoje tipove da prilagodi tipovanju protivnika. Sto drugi igraci nisu mogli.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nema prednost jer ima manje utakmica za tipovanje. Neće se ništa menjati, ostaje kako je uvek bilo.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • 8:6, moglo je bolje
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Moracu da menjam ime, cesto me mesaju sa mojom drugom polovinom
                  Opusteno, hoce Princovic da se pravi vazan. Mesam vas, zaboravljam imena i ostale forice iz osnovne.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Slazem se, ima rok i treba to postovati.
                    FIksni sto pises "97" a ne 9-7?

                    Comment


                    • Ako mu je lakse, onda vi sad preskocite LS za utorak i prekucajte srijedu i cetvrtak :/
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Prpa malo, a Gospodo?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Moracu da menjam ime, cesto me mesaju sa mojom drugom polovinom
                          Nisi ni ti bolji
                          Originally posted by z0La View Post
                          Ček, bici ima prednost iako nije tipovao na 2 tekme koje su počele?
                          Apsolutno. Znao je svaki nas rezultat, dok mi nismo imali predstavu protiv koga igramo. Jel to sada odjednom nije nikakva prednost ?

                          Neka se onda zna tacno ko sa kim igra, pa kome je volja neka i u nedelju tipuje.

                          Comment


                          • Nebitno je to da li je lakse ili nije lakse. Bitno je da nije po pravilima. Teoretski je moguce tipovati minut nakon postavljanja parova i tako ispostovati protokol tipovanja pre nego sto tekma pocne a u isto vreme videti protiv koga igras i imati prednost jer mozes da prilagodis svoje tipove njihovim

                            Ovo preti da postane ozbiljno krsenje unapred postavljenih pravila igre .... moram se konsultovati sa savetom igraca pa da vidimo sta cemo.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • E onda ćemo balans da napravimo. Nećemo objavljivati parove prvi dan, već ćemo u nedelju/sredu da ih postavljamo....eto, rešen problem prednosti.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Sindikat ce reagovati. Kako bicete blagovremeno obavesteni. Da li cemo kolektivno preskociti jedno kolo kao strajk upozorenja ili ce posledice ovog krsenja pravila biti drasticnije saznace se u toku sutrasnjeg eventualno prekosutrasnjeg dana.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X