Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka neka, samo neka guramo ovako i ja zadovoljan..

    Vratiće se ovo jednom

    Comment


    • Gle Hanovera odvratnog!!! Tarantula i ja tipovali1-0, oni daju u 93. za 2-0.

      Comment


      • Mislis Hofenhajm.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Gle Hanovera odvratnog!!! Tarantula i ja tipovali1-0, oni daju u 93. za 2-0.
          Sta je sve Salke sve izmasio. Jos smo u igri, da ste to pogodili otisli biste na +3.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Hofenhajm. Ne znam koji me je kur*c sa Hanoverom, ceo dan mi je u glavi, mozda sam ga sanjao.

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Gle Hanovera odvratnog!!! Tarantula i ja tipovali1-0, oni daju u 93. za 2-0.
              Dosta smo imali sreće bice i ja. Da ste tu uhvatili 4 boda, mi smo imali samo 1. Sa -3 realno bi dvomeč bio gotov. Ovako samo -1, što i nije loše.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Partner mi briljira danas ...a nije jos gotovo...

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Laganih 7 poena posle 3 meca, polako idemo ka nasem standardu,samo da ne preteramo...

                  Comment


                  • Mi ćemo izgleda da pređemo naš standard od 12 poena. Poslije 3 meča 9 poena

                    Sad idu dvije najvažnije utakmice duela...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ajmo Lisice i Turci

                      Comment


                      • Scouser i Tarantula, nadam se da ste odigrali danas neki tiket jer ste sve moguce pogodili danas. Mislim cak 4-5 TR ste pogodili, bez promasaja, svaka cast momci, ubili ste nas.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • 4 crvena kod Turaka..2×2....oooooo

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Haos u Turskoj, šteta što nije moglo i to da se pogleda.. još da je uspeo nekako Bešiktaš da izjednači na kraju i bilo bi sve u fullu

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Scouser i Tarantula, nadam se da ste odigrali danas neki tiket jer ste sve moguce pogodili danas. Mislim cak 4-5 TR ste pogodili, bez promasaja, svaka cast momci, ubili ste nas.
                              14 ili 15 poena posle porvog dana...

                              Da nije Hofenhajm dao gol u 93em minutu, izašli bi do 20 jbte.

                              Svaka čast!
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Scouser i Tarantula, nadam se da ste odigrali danas neki tiket jer ste sve moguce pogodili danas. Mislim cak 4-5 TR ste pogodili, bez promasaja, svaka cast momci, ubili ste nas.
                                Tri smo pogodili, ali i dalje za nase standare i previse.

                                Comment

                                Working...
                                X