Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh derbi kola protiv Lordova

    Comment


    • Ne volim kad ovako dobijamo bodove al sta da se radi,svakako bi mi trijumfovali,al bar malo neizvesnosti...

      Comment


      • Bici, kad(i ako) budeš čitao ovo, možeš slobodno da tipuješ utakmice koje nisu počele. Ako si zakasnio celu subotu, tipuj utakmice za nedelju. Možda bude nešto značilo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • E sad je bitno da padne bar jos jedan gol, da ne odemo na -3 posle prvog meca. Vamos Atleti!!

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            E sad je bitno da padne bar jos jedan gol, da ne odemo na -3 posle prvog meca. Vamos Atleti!!
            Samo jako Colu ne smeta stadion on moze i na livadi,mi imamo i 1-0 i 2-0,steta sto su nam protivnici osakaceni

            Comment


            • Evo tipovao bici...istipuj koji si hteo rezultat na WHU stavio si samo keca ,sto se mene tice moze svi reazultati da vam se vaze...

              Sad kad istipuje 32 i okrene WHU

              Tj moja greska nisi ni tipovao stvavio si kv1 al nisi nista tipovao,al kako god danas me hoce i tacni rezultati mogao bi WHU da zavrsi ovako...
              Last edited by 61563; 23-09-17, 13:57.

              Comment


              • To bre Griezmanne!!
                Last edited by colchonero; 23-09-17, 13:29.

                Comment


                • Hteo sam da odigram 2:0 na ove Madridove ali nema veze Mara je odigrala x

                  Comment


                  • Ako ostane 1-3 Totenhem bice 5-5 nakon dva meca u duelu izmedju Prodavaca magle i Dale&JC. Ako se rez promeni bice 4-4 pod uslovom da Tot dobije.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • 4-4 posle 2 meca. Maro vidis da je Atletiko dosao 2-0. Ocekujem ipak odlicne tipove od tebe u nastavku(iskereno). Mislim i da ces sakupiti vise bodova od mene.
                      Last edited by colchonero; 23-09-17, 14:20.

                      Comment


                      • Mi lakih 5 poena,kad mi igramo kako znamo protivnik i nije bitan

                        Comment


                        • Hajde Schalke gol ili 2.

                          Comment


                          • 5:6 za sada
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Hajde Schalke gol ili 2.
                              Noup

                              Mislim nama je odgovaralo da daju jedan posle Hofenhajm kada je dao dva ali dobro da ne budemo bahati sada
                              Last edited by Lord Aleksoni; 23-09-17, 16:25.

                              Comment


                              • I ovaj smo Leksa za malo izvisili tačan rezultat
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X