Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha..ne izgledaju rezultati obecavajuce, vec sada, m?

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dajte parove da vidimo ko su nam musterije ovo kolo...a vama crveno beli kako ste tipovali realno sa kim god da igrate gubite onako ja laicki...

      Comment


      • Ja se zagledah u Barsu - Juve, zaboravih da postujem.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nisu nesto specijalno, ali nisu ni losi. Mara ce da ubode Sporting, odgovara nam i nereseno i pobeda Barse(2:1 i 2:2 tacni cini mi se) i da se nadamo da ce Atletiko nekako da pobedi.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Nisu nesto specijalno, ali nisu ni losi. Mara ce da ubode Sporting, odgovara nam i nereseno i pobeda Barse(2:1 i 2:2 tacni cini mi se) i da se nadamo da ce Atletiko nekako da pobedi.
            Liga je sasvim regularna Ništa da se ne menja, šalila sam se malopre
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • The Realpool, de da vidimo sta znaju...

              Comment


              • Ono kad udare djavoli na djavole


                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Prošlo kolo protiv Bicija sada protiv Bicea...

                  A Zola je ovo lepo smislio mogu vam reći...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • 3-2 za vas nakon prvog dana, jel tako Mark?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Princoni 7 3 za nas posle prvog dana,al moralo je bolje stvarno nepotreban 2 gol Olipmijakosa u 93 minutu...al dobro,nece nama gol razlika na kraju presudjivati

                      Comment


                      • Baš sad gledam, jeste, rek'o pašće neki gol u Rimu, bilo ko da ga da, ali napraviste tu prednost, mada nam se vratilo na Barsi. Mislim da bi Lajpcig - Monako mogao da bude odlučujuci meč, vi dva puta na Nemce, a mi x I na Monako.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Baš sad gledam, jeste, rek'o pašće neki gol u Rimu, bilo ko da ga da, ali napraviste tu prednost, mada nam se vratilo na Barsi. Mislim da bi Lajpcig - Monako mogao da bude odlučujuci meč, vi dva puta na Nemce, a mi x I na Monako.
                          Ma vi ste uzeli tri na Barsu i to je to (dva Jevta na tacan rez i jedan ti na pogodjenog pobednika).
                          Dok smo mi uzeli dva (ja jedan na Romu iks i noto jedan na Barsu pobeda).
                          Samo sam mislio da mi nesto nije promaklo, ali nije to je to... Bice zanimljivo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Baš je morao Pardo da postigne još jedan i to na kraju, puu imao sam tačan rezultat

                            Na kraju 3:2 za Rossa i Mandu, srećim Barsa dala treći gol pa smo ostali u trci za pobedu..

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Princoni 7 3 za nas posle prvog dana,al moralo je bolje stvarno nepotreban 2 gol Olipmijakosa u 93 minutu...al dobro,nece nama gol razlika na kraju presudjivati
                              Cuj bolje.

                              Comment


                              • 2:2 sa Zervinjovim fanovima. Mrtvi Juventus nije uspeo gol da postigne
                                Last edited by Mr. Wolf; 12-09-17, 22:03.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X