Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otpisani igraju najbolje kada su otpisani...
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      a) Prvo se igra jednokruzno(svako sa svakim) i ove sezone to je 17 kola i onda dolazi do podjele, prvih osam ide u ligu za prvaka, a drugih deset na tabeli idu u ligu za opstanak.
      Meni je malo glupo to za opstanak, ne ide da oni koji budu poslednji da ne igraju sledece sezone, ipak se samo zezamo
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nema bas poente igrati toliko kola zbog opstanka. Mnogo depresivan sistem. Jednostavno presecite odma ko ispada i skratite muke svi ljudi, ove koji računaju svake nedelje a i ove koji treba da igraju jer realno niko nije motovisan to dalje da odugovlači.
        Last edited by krele90; 06-11-17, 15:55.

        Comment


        • @ Bice i Krele, to je samo bila prvobitna ideja, ali se liga za opstanak nece igrati.

          Nego Mrkela je pitao za dvokruzni sistem, pa sam samo kopirao ovo sve, akcenat je bio na onom prvom dijelu. Uglavnom, lige za opstanak nece biti i niko nece izgubiti pravo za igru naredne sezone, bez obzira na plasman.

          Sto se zadnjeg kola tice, tipove mozete objaviti i javno, ali ih i slati na pm, kako kome odgovara.

          @Mark: Bit ce parovi zadnjeg kola prije, jer svi znaju s kim igraju, samo da vidim s Mandom, pa kad mi posalje postavljam.

          EDIT: Mark, ne da Manda parove, kaze ostajemo pri istom pravilu, da se parovi postavljaju nakon pocetka prve utakmice, iako je posljednje kolo.
          Last edited by Dale; 06-11-17, 16:06.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            @ Bice i Krele, to je samo bila prvobitna ideja, ali se liga za opstanak nece igrati.

            Nego Mrkela je pitao za dvokruzni sistem, pa sam samo kopirao ovo sve, akcenat je bio na onom prvom dijelu. Uglavnom, lige za opstanak nece biti i niko nece izgubiti pravo za igru naredne sezone, bez obzira na plasman.

            Sto se zadnjeg kola tice, tipove mozete objaviti i javno, ali ih i slati na pm, kako kome odgovara.

            @Mark: Bit ce parovi zadnjeg kola prije, jer svi znaju s kim igraju, samo da vidim s Mandom, pa kad mi posalje postavljam.

            EDIT: Mark, ne da Manda parove, kaze ostajemo pri istom pravilu, da se parovi postavljaju nakon pocetka prve utakmice, iako je posljednje kolo.
            Hahh ne daj Mando,nek se pomuce da vide sa kim nisu igrali

            Comment


            • A ako se bude gledala gol razlika računa li se službeni rezultat i ako samo jedan igrač iz ekipe tipuje? Ako se timski preskoči pisao je neko da bi išlo 3:0. Realno bi i tu bilo da ide 3:0, samo je problem što može da se desi da u 1 vs 2 pobjedu uzme 1

              Zbog toga mislim da je za ovu igru bolja opcija Broj postignutih golova, tu ništa ne zavisi od toga hoće li protivnik da odigra.
              sigpic

              Comment


              • O tom potom, videćemo još za to. Prvo da vidimo koja će opcija da prevagne, pa ćemo onda lako sve.


                Originally posted by Dale View Post
                Samo da znate, 17. kolo ce biti igrano tek tamo za vikend (18. i 19. ), jer je posljednje koje odlucuje o svemu, pa nekako nema smisla da prijateljske i baraz mecevi za SP odlucuju o tome.

                Evo još jednom za one koji nisu videli, nekako ostade dole ovaj post.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Samo da znate, 17. kolo ce biti igrano tek tamo za vikend (18. i 19. ), jer je posljednje koje odlucuje o svemu, pa nekako nema smisla da prijateljske i baraz mecevi za SP odlucuju o tome.
                  Ulažem žalbu na ovu odluku jer ne razumijem razlog. Konkretno šta fali mečevima koji gleda cijeli svijet? Treba Alaves da nam odlučuje umjesto Hrvatske, Italije, Senegala, Njemačke? Postaviću kao primjer 10 parova i vaša procjena je da su ovo lagani mečevi ili seoski? Ako su lagani recite mi lagane pobjede ovdje da se obogatim Prijateljski meč Engleske i Njemačke nikad nije bio prijateljski i veće su tenzije nego li u većini ligaških mečeva. Eto jedino Poljska-Urugvaj, a i tu se susreću najbolji napadači i zanimljiva je na svoj način.

                  Četvrtak
                  Hrvatska-Grčka
                  Sj.Irska-Švajcarska
                  Petak
                  Švedska-Italija
                  Honduras-Australija
                  Novi Zeland-Peru
                  Poljska-Urugvaj
                  Engleska-Njemačka
                  JAR-Senegal
                  Subota
                  Danska-Rep.Irska
                  Obala-Maroko

                  Comment


                  • Da se jos popraviti, tek je utorak.

                    Ako je vecina ljudi za tvoj prijedlog nema nikakvih problema, to cemo tipovati.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ja sam za

                      Comment


                      • Iskren da ti budem i ja sam. Nisam uopste gledao parove i imao sam samo ideju da tipujemo evropski baraz za SP ( i prve i druge meceve ), a to mi je bilo bezveze jer sam siguran da bi 95% ucesnika igralo keca na Italiju, Hrvatsku i Svicarsku. Nisam gledao ostale parove, ali sad kako ti postavi ovo sve i ja sam apsolutno za ovaj tvoj pridjedlog.

                        Ali hajde, da sacekamo jos malo, da se i ostali izjasne.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Mandušić je za, njemu piše u potpisu da mora podržati sve moje odluke. Sandu je za jer je sa mnom u ekipi, tako da imamo četvoricu. Idemo dalje

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Mandušić je za, njemu piše u potpisu da mora podržati sve moje odluke. Sandu je za jer je sa mnom u ekipi, tako da imamo četvoricu. Idemo dalje
                            Neka bude pet!
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Meni je iskreno svejedno. Ispao sam kako okreneš.

                              Ali da sam u trci za PO, više bih voleo da mi ovakva subota reši pitanje nego 15 utakmica reprezentacija. Možda je to jedostavno do mene, šta znam.

                              Subota

                              Arsenal - Totenhem
                              Roma - Lacio
                              Napoli - Milan
                              Atletiko - Real
                              Leverkuzen - Lajpcig

                              Pristao bih samo na ovih 5 utakmica umesto svih tekmi reprezentacija zajedno...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Normalno. Ko zna kakve ce sastave izvoditi i kakve taktike pokusavati ovi sto igraju prijateljske. Da je prvenstvo(EP ili SP nebitno) u pitanju onda bi naravno bilo ok.

                                Comment

                                Working...
                                X