Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se ovo za Atalantu, namerno pomerili desnu stativu bas 20 cm, i sprecili i nasu ekipu vaznih bodova.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      Вратио се Росо, уколико не оде опет. У нашем дуелу тренутно нерешено 8:8, икс уколико Интер ме победи са 1 или 2 према 0
      Ide Inter 1:0 iskusno.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Mrzi me da sad' računam ali izgleda da smo Madrid i ja propali k'o Grčka
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Matematika kaže da je neriješeno osigurano

          Za pobjedu je potrebno da Inter i Fiorentina prespavaju dp
          sigpic

          Comment


          • Strasno sta nam uradi Atalanta. Taman smo ih stigli zbog tvog tipa na Chelsea. I sad umesto da povedemo sa 1 razlike, ovaj pogodi stativu i Princ ubode tacan rezultat i oni vode sa 2 poena prednosti. Samo nas pobeda Intera od 2:1 ili 3:1 dovlaci do boda. Trenutno je 2:0

            Comment


            • Originally posted by Zarkov View Post
              Matematika kaže da je neriješeno osigurano

              Za pobjedu je potrebno da Inter i Fiorentina prespavaju dp
              Mislim da je vreme da krenem da kukam na Llorisa
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Strasno sta nam uradi Atalanta. Taman smo ih stigli zbog tvog tipa na Chelsea. I sad umesto da povedemo sa 1 razlike, ovaj pogodi stativu i Princ ubode tacan rezultat i oni vode sa 2 poena prednosti. Samo nas pobeda Intera od 2:1 ili 3:1 dovlaci do boda. Trenutno je 2:0
                Znači na**basmo...
                A kao nismo navikli?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Mislim da je vreme da krenem da kukam na Llorisa
                  E pricaj mi o tome ..

                  JC i ja imali kec na Tottenham, a Aleksa i Gang dvicu, i to obojica 1-2 hahaha

                  Tu su nam sve nade potonule, da nije uzeo Chelsea mozda bismo i dobili, vrlo moguce

                  Mada, na brata Hugu nikad, nemam drazeg golmana, on, Ter Stegen i Buffon su tu na vrhu
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Vi se žalite na normalne stvari, a mi na nesportske. Ne uvaži li se žalba ide saopštenje kluba.

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      E pricaj mi o tome ..

                      JC i ja imali kec na Tottenham, a Aleksa i Gang dvicu, i to obojica 1-2 hahaha

                      Tu su nam sve nade potonule, da nije uzeo Chelsea mozda bismo i dobili, vrlo moguce

                      Mada, na brata Hugu nikad, nemam drazeg golmana, on, Ter Stegen i Buffon su tu na vrhu
                      Iskusno sam to odigrao, a veruj mi da sam mislio da je Tot`hem bio gost i verovao sam da ce dobiti i zato stavio 1:2 posle me mrzelo da menjam, ispostavilo se da je dobro sto nisam menjao

                      Comment


                      • Ma bezi, da je ostalo 1:1, sad bi se hladio sampanjac, ovako moram da se uzdam u Italijane da bi bod osvojili
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Uz Nota!

                          @Lordovi hahahhaa u svakom slučaju svaka čast, 4 boda na jako teškoj utakmici
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                            Iskusno sam to odigrao, a veruj mi da sam mislio da je Tot`hem bio gost i verovao sam da ce dobiti i zato stavio 1:2 posle me mrzelo da menjam, ispostavilo se da je dobro sto nisam menjao

                            HAHAHAHHA, pa kud ne promijeni, nesreco

                            Nista, u svakom slucaju cestitke, jbg

                            Noto, kakve nesportske stvari haha ?

                            Aha, evo sad vidim, podrzavam te, i nama bi znacio x na Celta-Sociedad
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              HAHAHAHHA, pa kud ne promijeni, nesreco

                              Nista, u svakom slucaju cestitke, jbg

                              Noto, kakve nesportske stvari haha ?
                              Molim da se još jednom pročita i pogledaju mehanizmi koji su upotrijebljeni protiv nas već u prvom kolu

                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1682642

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                HAHAHAHHA, pa kud ne promijeni, nesreco

                                Nista, u svakom slucaju cestitke, jbg

                                Noto, kakve nesportske stvari haha ?

                                Aha, evo sad vidim, podrzavam te, i nama bi znacio x na Celta-Sociedad
                                A pazi sada ovo, posto je Gang bio u Nemackoj i nije mogao da tipuje, ja za prve dve tekme u subotu za njega pogodim tacan rezultat a meni samo pobede u ta dva meca

                                Comment

                                Working...
                                X