Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Objasnite mi pravila malo i ako bude trebalo, prikljucicu se.
    Ukratko tipujes tacne rezultate 10 meceva iz 5 top liga vikendom i kad ima LS i LE onda i midvik,parove koje sad postavlja Noto
    Imas neki izuzetak tipa sad kad je neki derbi ko sad Besiktas -Glatata ili Fejnord -Ajaks
    Tipujes tacan rezultat meca ,ako pogodis dobijas 2 boda a ako pogodis konacan ishod 1 bod ,tako i tvoj partner i na kraju kola vam se saberu bodovi
    Igrate uvek protiv neke duge ekipe iz lige,to obajvi Papi kad pocne prvi mec i ko pobedi dobije 3 boda za nerseno 1
    Imas tabelu vi ste 7 umesto Lordova,prvih 6 timova idu dalje sa tim da je sistem ko u NFL prva 2 direktno idu u SF a ovi od 2 do 6 mesta igraju QF to ti je ukratko

    Tipve okacis tamo gde ih je Noto obajvio,a a imas tu negde i tabelu

    Ima jos 12 kola do PO
    Last edited by 61563; 28-11-17, 23:11.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Sve zanimljivije od zanimljivijeg ....
      I posle dodju i kazu "Ajde igraj igricu, bice kul, bice zezanje, bice super atmosfera!"
      Hvala na lepim recima.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Hvala na lepim recima.
        Mozda sam trebao da napisem i bici kul da malo pohvalim i njega ... ali jbg
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ko je osma ekipa? Vidite to danas i ostavite ovdje. Ako nema Dejana neka uskoči neko iz đavola, a ako neće ni oni onda ćemo nekako podnijeti colketa

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ko je osma ekipa? Vidite to danas i ostavite ovdje. Ako nema Dejana neka uskoči neko iz đavola, a ako neće ni oni onda ćemo nekako podnijeti colketa
            Udjoh mu sad na fantazi tim nije ga menjao mesec dana,nijedan transfer stoje mu povredjeni igraci u timu,nek udje neko pa ako se pojavi decko,nek se vrati,tipa ko da je banovan,pa se vrati posle toga recimo,samo predlog.

            Comment


            • Pošto Dejana nema, Mrkela i Srđan nastavljaju i preuzimaju mjesto Lordova. Tipujte svi do sutra, budite odgovorni

              Comment


              • E Noto da vas pustimo neki medjusobni duel, a da mi proguras Karolinu do finala

                Comment


                • Znaci preuzimamo rezultate Lordova? Ako nije problem da nam se i naziv tima preimenuje posto nismo te plave krvi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da poene preuzimate,a ovo sto se mene tice mozete menjati

                    Comment


                    • Nadam se da i ostalim ucesnicima H2H lige ne smeta i da ce nadlezni organi ispuniti ovaj zahtev i preimenovati nas u tim Dva igraca sa klupe. Hvala
                      sigpic

                      Comment


                      • Prilicno dobar duel sa Daleto&JC,posle subote 7-6 za Gospodu

                        Comment


                        • Opet gubimo u zadnjim minutama Rezultati objavljeni, ispravite ako ima grešaka. Uskoro će utakmice za naredno.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Prilicno dobar duel sa Daleto&JC,posle subote 7-6 za Gospodu
                            Sada vidim rezultate .... pa covece kako onako lose odigraste danas? A Dale i JC pokidali
                            Cek da vidim tabelu ima li apdejtovane.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Noto mi smo pobedili 17-11 sad cu ja sve da preracunam

                              Comment


                              • Cestitke Srkiju i Mrkiju...bilo do poslednjih minuta na klackalici, ali zasluzeno pobedili, vodili od pocetka, mi stizali, ali uvek bili bar bod ispred.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X