Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Dusan

    Nema tu nikakvih problema, samo da se redovno tipuje. Isto tako radimo Mandusic i ja.

    Comment


    • Kad je žreb u Nionu?
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • 15:30

        Comment


        • Zasto vodeci ljudi ove lige dopustaju da Sandu tipuje umesto Natase? Zasto se tolerise zloupotreba pravila od strane Prodavaca magle ? Mi slobodoumni clanovi ovoga foruma i ucesnici ove lige necemo precutkivati povodom ovakvih neregularnosti

          Comment


          • Prodavci magle, nije Prodavaci magle xD
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Nekom Mandusic majka, nekom maceha vidim...nije lose da znamo, nije...


              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Zasto vodeci ljudi ove lige dopustaju da Sandu tipuje umesto Natase? Zasto se tolerise zloupotreba pravila od strane Prodavaca magle ? Mi slobodoumni clanovi ovoga foruma i ucesnici ove lige necemo precutkivati povodom ovakvih neregularnosti
                Vidis da imamo podrsku i generalno gledano odobrenje i od Mandusica i od Rose, tako da sve sto je dozvoljeno po organizatorima ove igre automatski je po pravilima
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Vidis da imamo podrsku i generalno gledano odobrenje i od Mandusica i od Rose, tako da sve sto je dozvoljeno po organizatorima ove igre automatski je po pravilima
                  Ma nema veze, bitno da se nesto kritikuje

                  Comment


                  • Sve je zavrseno.

                    Krecemo.

                    http://www.sportklub.info/forum/show...Tabela-2017-18
                    Last edited by Rossonero; 19-08-17, 12:44.

                    Comment


                    • Sad treba traziti ko su tzv. Namazani vukovi

                      Edit: shminka i Vuce


                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Last edited by miloolja; 19-08-17, 12:49.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Tesko gostovanje za nas, mora se priznati.

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • @Olja

                          shminka i Mr.Wolf

                          Comment


                          • Nato,Olja i Sandu su na crnoj listi, zutu kartu imate, svaki sledeci kiks ide minus bodovi i mozda Olju izbacim, ona je najgora
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Jbg..jel je Nato i Nata? [emoji3]
                              Gledaj Mancu Madusicu...a posle kazni Princevica...nemoj da si nepravedan

                              I od sada ja evo


                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Last edited by miloolja; 19-08-17, 12:53.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Princovicu, pod povecalom si.

                                Comment

                                Working...
                                X