Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam zbog rezultata postavila link, već zbog toga što je bio zbun šta sam igrala

    Ihh nećete valjda sada da mene preispitujete i moje rezultate, ipak ja ne mogu da se merim sa vama, pogotovu ovima koji su često u kladionici.
    Onda je možda bila o početnička sreća...možda
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sto vise ides u kladionica losi ces biti u ligi, garantujem xD
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ihh nećete valjda sada da mene preispitujete i moje rezultate, ipak ja ne mogu da se merim sa vama, pogotovu ovima koji su često u kladionici.
        Onda je možda bila o početnička sreća...možda
        Ajoj, ajoj...ovo da te potcenimo, pa onda kao Titanik da naletimo na santu leda a? Igraš umne igre još pre početka sezone, na vreme.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ehhhhh čuj umne igre... zar i ti zola Brute sine
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Spoiler
            Originally posted by Ves View Post
            Subota:

            Schalke-Leipzig 1-1

            Wolfsburg-Dortmund 2-3

            Celta Vigo-Real Sociedad 1-1

            Lyon-Bordeaux 2-0

            Stoke-Arsenal 0-1


            Nedjelja :

            Atalanta-Roma 1-2

            Inter-Fiorentina 3-1

            Tottenham-Chelsea 0-0

            Monchengladbach-Koln 2-0

            Athletic Bilbao-Getafe 2-1


            krele90


            Subota :

            Schalke-Leipzig 1:1

            Wolfsburg-Dortmund 1:3

            Celta Vigo-Real Sociedad 1:0

            Lyon-Bordeaux 2:0

            Stoke-Arsenal 0:2


            Nedjelja :

            Atalanta-Roma 0:2

            Inter-Fiorentina 2:1

            Tottenham-Chelsea 1:0

            Monchengladbach-Koln 2:1

            Athletic Bilbao-Getafe 1:0


            Vidite kako su tipovli oni, mozete svi tako, posto nama je lakse racunati kada je jedan tim na jednom post.
            Timske kolega posalje parove svoje i drugi posta njegove i svoje, ovo nije nista novo,radjeno je i prije kada smo igrali.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Cek, zasto si kopirao parove iz prave teme i postavio u pogresnu

              Comment


              • Ako jedan igrač postavlja za tim onda ovo pravilo može da se krši

                "5.Ukoliko jedan igrac ne stigne da odigra kolo, broje se bodovi samo od igraca koji je tipovao."
                sigpic

                Comment


                • Izmisljate sada sa ovim postavljanjem parova i kontradiktorni ste mnogo

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ajmo bez frke moliću...ova temu pratim na TT pa sam zato slučajno ovde postavio misleći da sam u pravoj temi.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Ma nema problema vidi se da si pogresio, prebacicemo tamo.

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vec sam postavio... dobro jutro svima!


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Olja ti si igralo ovo sa Indigom, i imas izvrsno sjecanje, kako se ne sjecas da je ovo radjeno i prosli liga, stvarno si problematicna.
                          Nije problem, ako je ovdje postao, prebacice se post.
                          I ako neko hoce da vara u H2H ligi onda ga jebi, neka zivot ide u pm, cuj varati na ovoj forumskoj igri.


                          PS 38.clanova foruma ovo igra, to je 18.timova, kada neko krene racunati, njemu je lakse kada je tim spojen, jer treba to sjediniti.
                          Da li sta vi svjesni da je to sat do dva vremena, koje ce neko raditi dva puta sedmicno, a nekim ce biti problem odigrati parove, a neki ce traziru zarez u pravilima.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            PS 38.clanova foruma ovo igra, to je 18.timova,
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Nemoj biti bukvalista

                              Spoiler
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • I ovo nije moj predlog nego od forumasa Ves-a i hvala mu na konstruktivnom predlogu.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X