Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mandušiću, moj saigrač ima 2 pitanja za tebe. Pod rednim brojem jedan: zašto konstantno o sebi pišeš u trećem licu? Pod rednim brojem dva: zašto si i notov nick pogrešno napisao, je li to pokušaj destabilizacije i psiholoških igrica uoči samog početka?

    Comment


    • Oljin tim -3 boda na startu, jos malo ti hvali da na -6 ide,nepostovanje.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • @noto

        Ispravljeno.

        Comment


        • Nemoj Mando
          Evo banovaću Natu za drskost...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Vidi i ovaj moze pisati, picajzle cete se zvati vas dvojica.
            Mandusic je trece lice, taj covjek je iznad obicnog Mande
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • http://www.sportklub.info/forum/show...01#post1677901

              Pravila upedejtovana, i otvorena tema.
              Kada pocne prvi mec bice ubaceni i parovi prvog kola, svaki put.

              Tipujte i srecno.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Cekaj meni nije jasno, poslednja 3 tima ispadaju i nemaju pravo ucesca sledece sezone? Da li to znaci da na primer ispadnemo zola i ja, sledece sezone ne smemo biti zajedno u timu a smemo da izaberemo nekog drugog ili ne smemo u opste igrati?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Cekaj meni nije jasno, poslednja 3 tima ispadaju i nemaju pravo ucesca sledece sezone? Da li to znaci da na primer ispadnemo zola i ja, sledece sezone ne smemo biti zajedno u timu a smemo da izaberemo nekog drugog ili ne smemo u opste igrati?
                  Dobijate obojica trajne banove sa foruma i cao

                  Comment


                  • U svakoj ligu mora neko ispasti, zar cete zadnji biti, na to pucate xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      U svakoj ligu mora neko ispasti, zar cete zadnji biti, na to pucate xD
                      Ma mi osvajamo, niko ne racuna na nas ozbiljno, nego cisto informativno pitam.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Gde će bice da ispadne, dvostruki bivši šampion...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • To ispadanje je bzvz...da postoji II liga (?) pa ok..ovako ko zna sledece sezone sta ce biti, ko ce igrati i s kim se spariti

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Malo je surovo da nemaju pravo da igraju sledece sezone, ja bih napravio sistem da ima prva i druga liga i ko ispadne sada ide u drugu ligu i ako se sledece godine prijavi jos neko popune se ta mesta za drugu ligu, mislim da je tako bolje nego da ne igraju ovi sto ispadnu.

                            Comment


                            • Mene interesuje hoce li se racunati gol razlika, tacnije razlika kojom se pobedi/izgubi, u koliko se desi da dva tima imaju isti broj bodova u ligaskom delu, da gol razlika odlucuje ko je bolje rangiran?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Mene interesuje hoce li se racunati gol razlika, tacnije razlika kojom se pobedi/izgubi, u koliko se desi da dva tima imaju isti broj bodova u ligaskom delu, da gol razlika odlucuje ko je bolje rangiran?
                                Bolja ideja je mesjusobni skor, a svakako da je pre gol razlike bolje gledati samo ko je dao vise "golova", bez primljenih.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X