Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tipovacemo, ima vremena.
    Ne mogu da tipujem kada mi ime stoji nepravilno napisano. Aj moj nick, manje vise, nego ime tima. Prvo me uhvati letargija, koja potom preraste u nervozu. Prosto izgubim fokus koji je preko potreban, cak ni noto ne moze da me smiri (pod uslovom da je i on sam miran, a da znate tek koliko ovo njemu tesko pada).
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Vidices koliko ce biti izostanaka, ne govorim to bezveze, tako je bilo i bice uvijek

      Izvanjavam se jos jednom na greski, timu koji ce biti u sredini tabele. xD
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Nerealan i Zarkov, ime Bad Boys

        Dako se prijavi jos jedan tim
        sigpic

        Comment


        • Ako ima još neko tu sam..

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            10.Reise i bici tim Zervinjovi fanovi
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Primedbe na sve strana, a nismo još ni počeli
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Ako ima još neko tu sam..
                Vidi nadji jos 1, pogledaj po temi ko je pisao da nema saigraca pa ih pitaj, taman nam fali jos 1 tim.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Olja trazi Pancevu para, i kada nadjes zakljuceno prijavljivanje, u postovima prije.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Prijave ce ubrzo biti zatvorene.

                    Comment


                    • Ja da mu tražim para?


                      Panchev kontaktiraj limenog.. tj njega http://www.sportklub.info/forum/member.php/7222-l1m4r
                      Last edited by miloolja; 17-08-17, 10:55.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Miletic i Pancev igraju, zatvaraj temu zamjenice, sa telefona sam.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • A koju temu da zatvorim? Ovu? Pa kako ćemo da pišemo i iznosimo primedbe, ako ih eventualno imamo?
                          Last edited by miloolja; 17-08-17, 11:07.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Prijave su zavrsene.

                            Comment


                            • Malo mira dok se pravila za ligu ne izbace, i utanaci sve, onda ce biti pusteno u sledeci sat, ne brini Olja, Mansusic brine o svemu, kordinator.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ja da brinem? Ma taman posla, ja mogu da pišem i u zatvorenoj temi..tako da ako neko ima neku primedbu slobodno nek mi se obrati, preneću je ovde na Mandino zadovoljstvo

                                A da se ipak bolje povučem.....
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X