Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve zavisi od lične percepcije. Meni je recimo zanimljivije gledati utakmice koje direktno odlučuju o nečemu i krljanje Obala-Maroko Danska-Irska nego li taj Leverkusen ili Wengera koji dobije svaki 15-i derbi. Eto taj Wenger je bio prošlo kolo u ponudi i pored toga što svi znamo da ih City trenutno dobija u 10 od 10 utakmica i to mi je neki derbi A kojih je još 5 utakmica koje nisi naveo? Da nisu opet neki kao Bilbao prošlu sedmicu gdje ljudi u opuštenom tonu prime 3 gola iz svlačionice jer svakako ima još 30 kola i nije ih briga Na to aludiram, i ti Grci kad dođu u Hrvatsku ima da se zatvore i igraju odgovorno cijelu tekmu a to je najlakši par od ovih 10.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Cudno da nije prvo dvokruzno sa svim ekipama, pa onda PO i ostalo...

      tt
      Tako je i bolje ako je kalendarski izvodljivo.

      Prvo je bilo da se igra i za opstanak pa je ovo jednokružno bilo u redu, ali ako se za opstanak uopšte ne igra onda bi bilo bolje da ovo ide dvokružno a PO jednokružno. Bzv je da poslije 17 kola više od pola liga napusti igru. To bi riješilo i problem ovih reprezentacija jer su za obično 17. kolo odlične
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Zarkov View Post
        Tako je i bolje ako je kalendarski izvodljivo.

        Prvo je bilo da se igra i za opstanak pa je ovo jednokružno bilo u redu, ali ako se za opstanak uopšte ne igra onda bi bilo bolje da ovo ide dvokružno a PO jednokružno. Bzv je da poslije 17 kola više od pola liga napusti igru. To bi riješilo i problem ovih reprezentacija jer su za obično 17. kolo odlične
        Nekako je tako logicnije i pravednije, pogotovu sto vremena i meceva ima....da ne pominjem ono kad su porazeni u nekom kolu govorili...videcemo se u revansu. Entuzijazam nije opao, osim kod jedne ekipe, ako se ne varam, tako da..
        E sad ako je o ovome debatovano pre pocetka igrice, onda bezveze pominjemo i kao nesto se bunimo...ali ja iskreno nemam pojma o ovome do sada.

        I nebitno na kraju, eto caskamo malo.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Sve zavisi od lične percepcije. Meni je recimo zanimljivije gledati utakmice koje direktno odlučuju o nečemu i krljanje Obala-Maroko Danska-Irska nego li taj Leverkusen ili Wengera koji dobije svaki 15-i derbi. Eto taj Wenger je bio prošlo kolo u ponudi i pored toga što svi znamo da ih City trenutno dobija u 10 od 10 utakmica i to mi je neki derbi A kojih je još 5 utakmica koje nisi naveo? Da nisu opet neki kao Bilbao prošlu sedmicu gdje ljudi u opuštenom tonu prime 3 gola iz svlačionice jer svakako ima još 30 kola i nije ih briga Na to aludiram, i ti Grci kad dođu u Hrvatsku ima da se zatvore i igraju odgovorno cijelu tekmu a to je najlakši par od ovih 10.
          Slažem se, sve zavisi od lične percepcije. Nedelju nisam ni gledao pravo ti da kažem, kad sam video ovakvu subotu. 3 gradska derbija su mi bila dovoljna da zaboravim na sve repke koje se igraju. Ne možeš da porediš Ars u gostima protiv Sitija i gradski derbi gde je Ars domaćin protiv Spursa. Godinama, kakav god Arsenal bio, nije gubio kući od Spursa. To se naravno možda promeni ove sezone, ali uvek su bile odlične tekme između ta 2 tima.

          Nebitno je koliko će Grci da se zatvore kad dođu, kad će svi da igraju keca na Hrvate. Samim tim, kao da imaš jedan par manje.
          Slična situacija i sa Danskom. O prijateljskoj utakmici i da ne pričam. Borba za PO, poslednje kolo, a da tipujemo prijateljsku tekmu. Nebitno je ko igra, kad se ne znaju ni sastavi, ni taktika, ni koliko će se igrači zalagati uopšte.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • A vi to gledate taktike svake ekipe pa tipujete Evo ja znam da će se Englezi i Nijemci zalagati, ovi drugi su igrali maksimalno i kad su obezbijedili prvo mjesto u grupi Više njima vjerujem nego nekim osrednjim ligaškim ekipama kojima je svejedno i ne mogu ni gore ni dole.

            Za Danska-Irska se nikako ne slažem, baš težak duel i tu će svi tipovati 1, onda će i Napoli tipovati 1 protiv raspalog Milana koji je sve derbije uglavnom lagano gubio ako su to u današnje vrijeme uopšte derbiji

            A City-Arsenal sam pomenuo u kontekstu da je lakši za tipovati od najlakšeg para ovo kolo Hrvatska-Grčka

            Comment


            • Ne gledam, ali ne volim prijateljske tekme da tipujem. Mogu da prođu u običnom kolu, ali ne u ovakvom kolu.
              Ja im ne verujem uopšte, i pre bih tipovao neku Lever - Lajpcig nego njih. Ali opet dođosmo do lične percepcije.

              Jednostavno ne vidim utakmice repki koje mogu da pariraju ova 3 gradska derbija.

              Još što se ovakva subota baš retko dešava, i crta se jednostavno da odluči nešto važno, kad se već ovako poklopilo.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by miloolja
                Aloo ljudi, ne zaboravite da tipujete, ja se sad setila

                "..tipove cemo slati na pm"....kome? Tebi Dale?
                Da,da.

                Njemu sve na PM.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Oooo izvinjavam se što sam tamo pisala ... koji mi je đavo, malo malo pa promašim temu
                  Hvala Zola... Ispala sam iz forme.. pih fakin pauza nadam se da partner zna šta radi
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne morate meni cak, svejedno, samo sutra mora postojati screenshot da su tipovi poslani prije pocetka prve utakmice, te to taj kome ste poslali pm odmah nakon pocetka Arsenal-Tottenham treba postaviti u temu tipovi.
                    Last edited by Dale; 17-11-17, 17:30.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Oooo izvinjavam se što sam tamo pisala ... koji mi je đavo, malo malo pa promašim temu
                      Hvala Zola... Ispala sam iz forme.. pih fakin pauza nadam se da partner zna šta radi
                      Nema veze, dešava se.

                      Ova pauza sve ubije.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Ne morate meni cak, svejedno, samo sutra mora postojati screenshot da su tipovi poslani prije pocetka prve utakmice, te to taj kome ste poslali pm odmah nakon pocetka Arsenal-Tottenham treba postaviti u temu tipovi.
                        Dale kaci ti nase odmah,slobodno,igramo protiv BB,nece valjda prepisivati a prvi su

                        Comment


                        • 6-10 za Bojse posle subote

                          Comment


                          • Očekivao sam jači otpor
                            sigpic

                            Comment


                            • Poraz Gospode 13-19 za Bojse

                              Sve cestitke

                              p.s.Trenutno smo u fazi tempiranje forme,za najbitniji deo sezone

                              Comment




                              • Najbolje smo sačuvali za vas (19 poena lični rekord)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X