Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Nisam gledao ovaj intervju ali ću odgledati. Dorian je inače lik koji je uvek mrzeo onaj standardni Kalifornija sistem, gde se izlazilo sa ribama treniralo po suncu i živeo život. On je trenirao u podrumima, nije se družio sa ljudima prosto se izolovao od sveta i bio je fanatičan do bola. Ali opet Mr.Olimpija je takmičenje frikova i ekstremnih fanatika bodibildinga.
    Fenomenalan podcast, pogotovo sto ne pricaju samo o tome, nego saznas vise o coveku. Da, bas je bio fokusiran na to da sto veci bude i maksimalno izolovan, ima u nekom delu i prica o nacinu treninga ako zelis da misic raste itd, itd.

    gde li je njonjo sada da nam udeli koji savet.

    Comment


    • Kakav čovek

      Comment


      • Veliki gospodin Johnny Sins.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Sad će Dušan i njemu da nađe manu u fazonu da li mislite da žene stvarno vole burgije kao što je Džoni ili nežne emotivce koji se uvijaju kao Džon Snow
          Last edited by Lord Gangarić; 05-09-17, 19:44.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Sad će Dušan i njemu da nađe manu u fazonu da li mislite da žene stvarno vole burgije kao što je Džoni ili nežne emotivce koji se uvijaju kao Džon Snow
            Suvise me podeca na mene, tako da mu necu traziti manu
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Suvise me podeca na mene, tako da mu necu traziti manu
              Zbog celavice ili zbog drugih stvari?

              Comment


              • Originally posted by Samuraj View Post
                Zbog celavice ili zbog drugih stvari?
                Zbog talenta za glumu.

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Zbog celavice ili zbog drugih stvari?
                  Zbog svestranosti
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Dušan je poznat po Valjevu kao dobar majstor, samo nešto se dugo zadrži kada ga neka gospođa pozove. Vredan čovek
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Šta radi, ponese GoT knjige pa čita gospodjama koje mrzi da čitaju a odgledale su sve epizode? Ne mogu Dušana da zamislim u mačo ulozi, više mi je onaj tip koji je pisao pesme ljubavne, bio zaljubljen u najbolju drugaricu, a ona se u školskom wc sa nekim ćelavim Maretom, a Dušan pizdeo jer je on kliošar."Kako se na njega loži?"

                      Inače ne sumnjam u njegove ljudske kvalitete, iako sam s početka, najbolji čovek ovde. Da imam sestru poslao bih je kod njega na čitanje GoT

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Šta radi, ponese GoT knjige pa čita gospodjama koje mrzi da čitaju a odgledale su sve epizode? Ne mogu Dušana da zamislim u mačo ulozi, više mi je onaj tip koji je pisao pesme ljubavne, bio zaljubljen u najbolju drugaricu, a ona se u školskom wc sa nekim ćelavim Maretom, a Dušan pizdeo jer je on kliošar."Kako se na njega loži?"

                        Inače ne sumnjam u njegove ljudske kvalitete, iako sam s početka, najbolji čovek ovde. Da imam sestru poslao bih je kod njega na čitanje GoT
                        Eh .... to je ta prica mladosti moje. Sta cu kada zene ne cene prave kvalitete
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Nabildovaćemo te, moraš malo da poradiš na "bajcepsu" i "trajcepsu"
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Eh .... to je ta prica mladosti moje. Sta cu kada zene ne cene prave kvalitete
                            Kreni u teretanu.

                            Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Nabildovaćemo te, moraš malo da poradiš na "bajcepsu" i "trajcepsu"
                            Vidis kako isto razmisljamo.

                            Comment


                            • I grudi da nabije, da moze zenska na grudi da mu legne dok joj cita poeziju.

                              Comment


                              • Zasto nema zena na ovoj temi? Da od njih cujemo neki savjet.

                                Comment

                                Working...
                                X