Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Brate one će se naravno praviti fine i reći će da im je Klint bolji ali u dubini duše ih privlače ovi dilberi više . Ceo dan sam sa ljudima brate nisi svestan kakvih se tema dotaknem i veruj mi isto razmišlja i ta od 18 i od 28 godina. Prosto vremena se menjaju pravi kvaliteti se ne cene više (ako su se ikada cenili).
    Nije u tome poenta. Moze nekima na prvi pogled da se vise svidi bilder od Istvuda, od gledanja nema nista. Mora se progovoriti koja sa devojkom, treba imati sarma, biti duhovit, inteligentan, po necemu se istaci.
    Sto se muzjaka tice fizicki izgled uopste nije presudan. Bitan je naravno, ali nije presudan. Opet mnogima nije lepo da vide napumpanog muskarca i to je takodje cinjenica.
    Evo ti mi prvi reci ko ti je veca faca: Istvud ili bilder onaj? Onaj bata ima talenta samo da se pumpa i da svoje slike u fotosopu jos vise sredjuje i postavlja -hvali se - po instagramima i slicno.
    A sto se tice iskustva i misljenja raznoraznih ljudi - kontam kakvog su mentalnog sklopa ti likovi (muski zenski nebitno) sa kojima dolazis u kontakt. Bez ikakve namere da ponizavam i tebe i bilo koga od njih. Vecina ih je nezrela, a ima sigurno i pametnih, nacitanih, iskusnih ljudi. Sada postavlja se pitanje da li su (hajde da se ogranicimo na nasu zemlju) ti koji razmisljaju kao srednjoskolke iz tvog kafica vecina ili manjina. Ja bih rekao da je lapo-lapo...
    Da preformulisem to ovako: Pravoj zeni nikako ne moze onaj bata sa bicepsom biti privlacniji niti ce sebe pre videti uz njega od nekog normalno gradjenog lika koji je pametniji, elokventniji, sarmantniji od bajcepsa.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Dušan je savršen nema ni jedan porok
      Eh .... da je tako...
      Pa prvi porok si mi ti Gangaricu
      Pa onda sve ostalo ....
      Proslosti, molim te oprosti.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Samo ljubav.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nije u tome poenta. Moze nekima na prvi pogled da se vise svidi bilder od Istvuda, od gledanja nema nista. Mora se progovoriti koja sa devojkom, treba imati sarma, biti duhovit, inteligentan, po necemu se istaci.
          Sto se muzjaka tice fizicki izgled uopste nije presudan. Bitan je naravno, ali nije presudan. Opet mnogima nije lepo da vide napumpanog muskarca i to je takodje cinjenica.
          Evo ti mi prvi reci ko ti je veca faca: Istvud ili bilder onaj? Onaj bata ima talenta samo da se pumpa i da svoje slike u fotosopu jos vise sredjuje i postavlja -hvali se - po instagramima i slicno.
          A sto se tice iskustva i misljenja raznoraznih ljudi - kontam kakvog su mentalnog sklopa ti likovi (muski zenski nebitno) sa kojima dolazis u kontakt. Bez ikakve namere da ponizavam i tebe i bilo koga od njih. Vecina ih je nezrela, a ima sigurno i pametnih, nacitanih, iskusnih ljudi. Sada postavlja se pitanje da li su (hajde da se ogranicimo na nasu zemlju) ti koji razmisljaju kao srednjoskolke iz tvog kafica vecina ili manjina. Ja bih rekao da je lapo-lapo...
          Da preformulisem to ovako: Pravoj zeni nikako ne moze onaj bata sa bicepsom biti privlacniji niti ce sebe pre videti uz njega od nekog normalno gradjenog lika koji je pametniji, elokventniji, sarmantniji od bajcepsa.
          To što neko ima veliki biceps ili triceps ne znači da je mutav i da ne zna reč da progovori. To je jedno tipično kalupljenje ljudi koje možeš da očekuješ od prosečnog Baje sa naših prostora. Onaj prvi lik što ima plavu kosu ima youtube kanal gde je dosta popularan u tom svetu i jedan je od zanimljivijih osoba na youtubu što se tiče karaktera i harizme. Drugi primer ti je Arnold Švarceneger koji je proslavio taj sport i koji je imao takvu priču i karakter da ga je dovela do ovoga gde je sad a za tvoje čuđenje imao je i biceps i triceps.

          Tako da je stvarno debilno komentarisati nekog ovako na prvu loptu i stavljati ga u kalup neandertalca bildera samo zato što ima mišiće. Ova dva lika što sam ja okačio se bave tim, imaju svoje brendove, teretane, rade kao personalni treneri i normalno je da će forsirati tu neku priču.

          Ja da se pitam uvek bi stavio karakter pre nekih fizičkih osobina ali na žalost većina današnjih devojaka od 18 do 30 godina ne misle tako zato što na život gledaju kao na zabavu i pre bi bile viđene sa nekim zgodnim bajom nego sa ružnijim ali pametnijim. Stvarno je žalosno što je tako ali jbg u takvom vremenu živimo, za mene su pravi frajeri i muškarci bili naše dede i pradede ona generacija što je uništila Austrougarsku. To su za mene bili pravi muškarci pre svega čestiti domaćini pravi ljudi pa onda ostalo.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • @Pobeda
            Ne racuna se hrana haha. Nego mi bilo cudno, neko je napisao j**es zivot bez cigara i pica mislim, uglavnom poroci su bili u pitanju, kao koja je onda poenta i smisao i onda se jos par njih slozilo, pa sam se iznenadio.

            Ne znam, meni je nekako suprotno j**es zivot, ako mi se sve svodi na to da li cu da popusim ili popijem da bih bio zadovoljan. Pusenje nisam probao, da popijem mogu, ali daleko od toga da moram da pijem, da bih bio zadovoljan. Mislim po meni je sve ok raditi, ali do tog trenutka da ti ne predje u zavisnost, da ne mozes bez toga(naravno o stetnim stvarima pricam).

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Drugi primer ti je Arnold Švarceneger koji je proslavio taj sport i koji je imao takvu priču i karakter da ga je dovela do ovoga gde je sad a za tvoje čuđenje imao je i biceps i triceps.
              -Uuuuu i never wanna look like you
              -Don't worry, you never will

              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                -Uuuuu i never wanna look like you
                -Don't worry, you never will

                Lepo mu je rekao Švarcika namazan kao Marine palačinke
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Pa neke devojke ce pre izabrati napumpanog lika koji je pun pozitive, nego nekog lika sto ce ovog prvog pljuvati i traziti mu manu.
                  Last edited by Scouser; 05-09-17, 14:43.

                  Comment


                  • To ako ti nije tolika strast da ces trenirati uvek ne treba ni pocinjati. Ja sam tamo neke 2008-9 bas bio zagrejan za bodibilding, popio ko zna koliko suplemenata i hemije koliko nema magacin Zorke Sabac pa sam prestao pre nekih 5 godina a sad kao i da nisam nikad isao u teretanu napravio kod kuce sve sto mi treba pa treniram s vremena na vreme... ali znam kakav je osecaj kad si ogroman, narocito ja sa ovom visinom svidjalo im se ne svidjalo svi moraju pogledati u tebe
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Pa neke devojke ce pre izabrati napumpanog lika koji je pun pozitive, nego nekog lika sto ovog prvog pljuvati i traziti manu.
                      Totalno se slažem
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        To što neko ima veliki biceps ili triceps ne znači da je mutav i da ne zna reč da progovori. To je jedno tipično kalupljenje ljudi koje možeš da očekuješ od prosečnog Baje sa naših prostora. Onaj prvi lik što ima plavu kosu ima youtube kanal gde je dosta popularan u tom svetu i jedan je od zanimljivijih osoba na youtubu što se tiče karaktera i harizme. Drugi primer ti je Arnold Švarceneger koji je proslavio taj sport i koji je imao takvu priču i karakter da ga je dovela do ovoga gde je sad a za tvoje čuđenje imao je i biceps i triceps.

                        Tako da je stvarno debilno komentarisati nekog ovako na prvu loptu i stavljati ga u kalup neandertalca bildera samo zato što ima mišiće. Ova dva lika što sam ja okačio se bave tim, imaju svoje brendove, teretane, rade kao personalni treneri i normalno je da će forsirati tu neku priču.

                        Ja da se pitam uvek bi stavio karakter pre nekih fizičkih osobina ali na žalost većina današnjih devojaka od 18 do 30 godina ne misle tako zato što na život gledaju kao na zabavu i pre bi bile viđene sa nekim zgodnim bajom nego sa ružnijim ali pametnijim. Stvarno je žalosno što je tako ali jbg u takvom vremenu živimo, za mene su pravi frajeri i muškarci bili naše dede i pradede ona generacija što je uništila Austrougarsku. To su za mene bili pravi muškarci pre svega čestiti domaćini pravi ljudi pa onda ostalo.
                        Sto se toga tice u pravu si, nema tu nikakve filozofije. Fizicki izgled ne odredjuje neciju harizmu, obrazovanje, opstu kulturu. Ali nekima se takav izgled ne dopada jednostavno. Kao sto sam ranije rekao prebudzeno je sve to.
                        I ovo sto Scouser kaze i tu ima istine, samo treba da sagledamo stvari iz drugog ugla, moze isto tako i bilder boj da mraci kako mu se ne svidja da bude normalno gradjen - i da omalovazava takve likove. Poenta je da svako treba da radi ono sto zeli, ali da ce po meni i dalje kod mnogih (ne svih, ali mnogih) devojaka - zena, prednost imati ovi ne-nabudzeni.
                        A za pradede stoji.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment




                        • Na tu temu, 6 puta mr olimpia.

                          Comment


                          • Nisam gledao ovaj intervju ali ću odgledati. Dorian je inače lik koji je uvek mrzeo onaj standardni Kalifornija sistem, gde se izlazilo sa ribama treniralo po suncu i živeo život. On je trenirao u podrumima, nije se družio sa ljudima prosto se izolovao od sveta i bio je fanatičan do bola. Ali opet Mr.Olimpija je takmičenje frikova i ekstremnih fanatika bodibildinga.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Bane je View Post
                              Momci, zar stvarno mislite da su curama važna široka ramena, trbušnjaci i zalizana kosa.
                              Jesu važna klinkama od 12,13god što drže u sobu postere Bibera i the Rocka i sličnih..
                              Ali curama 20+ to postaju nevažne stvari.
                              Cekaj, jesi ti ozbiljan?

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Zene do 25 godine gledaju najvise fizicki izgled, pa onda se ravnaju po tome, ali gledaju kulturoloski sta je lijepo, ono sto je mejnstrim, primjer zasto su sve poludile za malim Biberom.

                                Nakon 25 zene pocinju da gledaju vise osobine nego fizicki izgled, jer njihova ljepota polako opada i onda zbog toga moraju naci sebi sposobnog muskarca da ne bi u svojoj glavi one propale.

                                Ovo je ogromna generalizacija, ali evo vam primjer u kamenom dobu, ko je privlacniji bio. Medjed od 100 kila i 2 metra, sav dlakav i ruzan ili Zac Efron?
                                Zene kad biraju muskarca obracaju paznju na tri stvari. Looks, money and status - LMS.

                                Comment

                                Working...
                                X