Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Samo napred Za tu visinu, okej kilaza, mozda se sad ugojis, jer sam ja jeo kao nenormalan kad sam ostavljao cigare. Doduse ako mi ikad padne cigara na pamet, to je posle vrhunske klope, tada sam najvise uzivao da zapalim cigaru kad se najedem kao svinja.
    Ne verujem da cu se ugojiti, nemam taj trip da menjam cigarete necim drugim fali mi malo nakon par situacija, jedna od njih je obrok ali verujem da cu izdrzati, narocito zato sto sam smanjio alkohol na minimum a kafu nikad nisam ni pio niti mi treba

    @Tarantula, smorilo me jednostavno, nemam neki pravi razlog
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #62
      Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Pazi Dušane da stavimo na primer Guzmana i nekog average Džoa 80 posto devojaka bi reklo da je Guzman privlačniji tako da ono.
      Koji su ovi? Opet nijesam upućen

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #63
        Originally posted by Bane je View Post
        Koji su ovi? Opet nijesam upućen
        Guzman je taj sto je Gangara kacio slike njegove a average Joe je zargon za prosecnog lika, sama ti rec kaze
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #64
          Originally posted by Miletić View Post
          Ne verujem da cu se ugojiti, nemam taj trip da menjam cigarete necim drugim fali mi malo nakon par situacija, jedna od njih je obrok ali verujem da cu izdrzati, narocito zato sto sam smanjio alkohol na minimum a kafu nikad nisam ni pio niti mi treba

          @Tarantula, smorilo me jednostavno, nemam neki pravi razlog
          Isto, ako mi ikad zafali to je onaj prvi dubok dim posle odlicne klope. Odlicno, inace bi otisao na 120+ kila )))) Ja od kafe, 3u1 ili tako nesto, lagano ali retko je pijem, ne prija mi.
          A da, najbolje je ako covek secer moze da izbaci iz upotrebe, nista gore od secera nema.



          tarantula je izgleda strasteni pusac, jedno 2-3 pakle dnevno?

          Comment


          • #65
            2 brate dovoljno. Al moraće se to pojačati.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #66
              Originally posted by Tarantula View Post
              2 brate dovoljno. Al moraće se to pojačati.
              Alal vera, ja 2 popusim samo kad se lesim od alkohola, toliko utrnim koliko sam pijan da ne osecam nista.

              Comment


              • #67
                @bici imao sam ja taj problem, mnogo jeo a nisam se mogao ugojiti. Od marta sam resio da prestanem da pijem, i krenuo da treniram, evo bilo 6 meseci pocetkom septembra kako vezbam, ugojio sam se 7 kg, imam sada 80 i sto je najbitnije ne povecava ti se stomak jer si stalno aktivan. Imao sam cilj kada sam krenuo a to je da se ugojim malo, neko rece malopre da mogu da izdrzim termin fudbala itd E jedino sto nisam uspeo i ne znam kako cu to je da izbacim gazirani sok iz upotrebe. Jednostavno to me unisti a ne mogu da prestanem da pijem, litar dnevno ubijem.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #68
                  Bice unistit ces sebi bubrege
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • #69
                    Pa brate ja ne bih mogao da prestanem da pijem ni da mi dijagnostifikuju rak jetre. Nisam ja neki alkos, ne napijam se cesto, popijem bar jedno-dva piva dnevno, nekad rakijicu uz jutarnju kafu i cigaru da mi otvori apetit jer mi je ujutru isti bas slab. Al ne bih sebe nikad uskratio za takve stvari zarad zdravog zivota, jer ono, moja neka filozofija, takav zivot ne vredi ziveti. Ne mislim tu iskljucivo na alkohol, vec uskracivanje sebi bilo cega sto volis i u cemu uzivas zarad zdravog zivota. To je za mene paradoks.
                    Last edited by bici; 05-09-17, 12:31.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • #70
                      Slazem se sa bicijevom filozofijom jer sve sto istinski volim je ili nelegalno ili nemoralno ili goji... Sreca pa ne uzivam toliko u alkoholu i cigaretama pa mogu bar toga da se resim a da ne patim
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #71
                        Tako sam i ja jedno vrijeme kontao, eto mogao sam malo da izbacim meso. To je trajalo 1 dan
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • #72
                          Meni je alkohol jedini porok. Ne pušim, ishrana mi je 90% savršena kilaža na visinu ok, bodyfat nizak. Ima dosta u tom treningu koji mi je konstantan preko 10 godina samo da mi nije alkohola pevao bi, al ne možeš kada si ceo dan okružen u toj priči gde ti je alkohol i društvo ispred očiju
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • #73
                            Samo Gang udri, ne žali ni za čim.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #74
                              Ja licno nemam taj problem, batalio sam cigare i ne osecam uopste da sam sebe uskratio nekog uzitka, jer nisam uziao u pusenju kao tarantula.

                              gazirani popijem s vremena na vreme, a ranije sam pio 2-4l dnevno, klinac, sednem na komp peglam igrice ceo dan, samo pijem koka kolu i nista ne jedem.

                              A posto sam sa bubrezima imao problema, uglavnom, izadjem iz urgentnog i mesec dana sam morao biti na striktnoj dijeti, nema soli, nema masno, majku ti ........ znaci kad sam probao salatu, kao da pasem travu...i to je jedina stvar gde bih pre umro nego da ne jedem kako treba.

                              Comment


                              • #75
                                Alkohol i cigarete ni za sta na svijetu ne bi bacio. Znam da nije zdravo, ali sta sve nije zdravo u danasnje vrijeme...

                                Eh, da je samo vino.

                                Prevari me vino
                                dok sam bio mlad
                                vecno cu ga piti
                                rekao sam tad

                                Comment

                                Working...
                                X