Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ves
    replied
    Originally posted by miloolja View Post
    Meh ne razumeš šta hoću da kažem. Čuj ružno.. ejbg sad. Iskarikirao si moju poentu, ali ne razumeš ti to, onaj moj post je bio upućen curama, one to bolje kapiraju
    Kao što mnogi žele da žena ima ONO nešto, to se isto traži i kod muškarca, bar ja tražim. Mnogo je važnije da ima šlifa, šarma i da je duhovit.. kada se smejem pored njega.. može da bude visok i 175.. nema veze (volim visoke)
    A moja baba je umela da kaže.. kao mene učila ... lep muškarac je svačiji, a kad ostari više poružni, dok onaj manje lep (nikada nije rekla ružan) dobije na muževnosti, naravno mislila je na one baš mlade. Nije da sam je nešto slušala, ali pametna bila mnogo, obrazovana i mogu reći za mnoge stvari bila u pravu.
    Au! Aleksa ima da se razočara! Rekao mi da samo zbog tebe prelazi u Jedinstvo. A on ni pod " može proći " ne prolazi. Cuke bi nadoknadile šarm i duhovitost, al centimetre bome ne mogu ...

    Leave a comment:


  • Sandugp
    replied
    Dzaba sve, samo Slesonja ... osvi ostali mu nisu ni do kolena.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Pa odgovorila sam obojici

    A i mislim da su vasi dalji komentati nebitni

    tt

    Leave a comment:


  • mark !t zer0
    replied
    Originally posted by miloolja View Post
    Hahahahaha odvratni... izvinjavam se nisam znala da moram da prodjem i vas sud i odobravanje

    Al mogu da razumem mozda vasu isfrustritanost

    Visoka 171 i volim stikle...ali ne potenciram cm..samo kazem kome fali koji
    hahahahaha, jeste, evo bas sam isfrustriran tvojim izborom Nisam rekao da su odvratni, samo su

    Leave a comment:


  • Lord Samuraj
    replied
    Ne mislim da su izgledom odvratni. Neke druge stvari su u pitanju. To se najvise odnosi na ova dva P.

    Mariji su Novak i Delpo najljepsi. Nju ne treba ni pitati.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Hahahahaha odvratni... izvinjavam se nisam znala da moram da prodjem i vas sud i odobravanje

    Al mogu da razumem mozda vasu isfrustritanost

    Visoka 171 i volim stikle...ali ne potenciram cm..samo kazem kome fali koji

    Leave a comment:


  • Lord Samuraj
    replied
    Da, fudbaleri su joj bas odvratni.
    Koliko si ti visoka Olja pa potenciras stalno te cm?

    Leave a comment:


  • mark !t zer0
    replied
    Ako bih gledao po fudbalerima, Olja

    Leave a comment:


  • icetea
    replied
    Originally posted by miloolja View Post
    Aktivni, penzionisani??
    Nema veze evo ti iz obe kategorije.

    Teniseri: Has, Safin, Conga i recimo Don Fabio..mada njemu fali koji cm

    Fudbaleri: Batistuta Mario Gomez, Pike, Gurkuf, Persi..

    I Brejdi.

    tt
    Za ove tenisere ko da smo se dogovarale hahaha. Potpuno se slazem!
    Fudbal ne pratim ali nije los ovaj Giroud.

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Aktivni, penzionisani??
    Nema veze evo ti iz obe kategorije.

    Teniseri: Has, Safin, Conga i recimo Don Fabio..mada njemu fali koji cm

    Fudbaleri: Batistuta Mario Gomez, Pike, Gurkuf, Persi..

    I Brejdi.

    tt

    Leave a comment:


  • miloolja
    replied
    Aa izvini nisam videla
    Cek da razmislim malo...

    tt

    Leave a comment:


  • Lord Samuraj
    replied
    Originally posted by tea View Post
    @Marija @Olja- nek' ste se i vas dve pridruzile, kad su nam vec otvorili temu, treba da je iskoristimo.

    Hvala i muskom delu foruma sto su se prikljucili, em sto ponekad znaju da ubodu dobrog dasu, em sto je zanimljivo gledati za koga oni smatraju da se svidja zenama.
    Ja pitao Olju za najljepse tenisere i fudbalere a ona nista. Mozes ti reci svoje?

    Evo jedan dugonogi plavusan od mene.
    Spoiler

    Leave a comment:


  • Sandugp
    replied
    Faca, istina da je sada mator, ali dok je bio mladji:

    Attached Files

    Leave a comment:


  • icetea
    replied
    @Marija @Olja- nek' ste se i vas dve pridruzile, kad su nam vec otvorili temu, treba da je iskoristimo.

    Originally posted by miloolja View Post
    Meh ne razumeš šta hoću da kažem. Čuj ružno.. ejbg sad. Iskarikirao si moju poentu, ali ne razumeš ti to, onaj moj post je bio upućen curama, one to bolje kapiraju
    Kao što mnogi žele da žena ima ONO nešto, to se isto traži i kod muškarca, bar ja tražim. Mnogo je važnije da ima šlifa, šarma i da je duhovit.. kada se smejem pored njega.. može da bude visok i 175.. nema veze (volim visoke)
    A moja baba je umela da kaže.. kao mene učila ... lep muškarac je svačiji, a kad ostari više poružni, dok onaj manje lep (nikada nije rekla ružan) dobije na muževnosti, naravno mislila je na one baš mlade. Nije da sam je nešto slušala, ali pametna bila mnogo, obrazovana i mogu reći za mnoge stvari bila u pravu.

    Zna se sta je vazno kod muskarca, da ne nabrajamo, dovoljno si ti napisala ('kada se smejem pored njega'- najbitnije realno)...
    Tu cemo ipak malo da spustimo kriterijume i da gledamo izgled pre svega.
    Dobar Hemsfort, nema sta, nikad ga se ne bih setila jer ga upravo pamtim kao zalizanog plavusana, ali na ovoj tvojoj slici je .
    Hvala i muskom delu foruma sto su se prikljucili, em sto ponekad znaju da ubodu dobrog dasu, em sto je zanimljivo gledati za koga oni smatraju da se svidja zenama.

    Leave a comment:


  • powerslave
    replied
    Ovaj covjek je objasnio cemu svaki muskarac treba da tezi. Kakvi ovi nasminkani i napucani... Da me sjutra djevojka/zena sa njim prevari, oprostio bi joj

    Spoiler



    Eeee pa kako sam zaboravio jos jednog velikog smekera i klasu od covjeka

    Spoiler








    Bas svi oni fudbalercici i sportisti-manekencici mogu samo da mu se sagnu. Em vrhunski sportista, em rodjeni gospodin.
    Attached Files
    Last edited by powerslave; 23-01-18, 04:07.

    Leave a comment:

Working...
X