Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jbg kad se petljaš sa Vladanom on je godfather ovde. Nije da imam neki prisan odnos sa njim pa sad ga veličam nego pričam realno.

    Nego ti voliš da se nadmudruješ, kad već voliš onda igraj do kraja, nema nisam tako mislio ...

    Trebaa znati i kad se povući, mene ste juče hteli da razapnete zbog Klopa.


    Evo oni odmah krive Murinja a vi Klopa ništa, zato će Junajted opet nekad potencijalno uzeti titulu a Liverpul nikada. Iako Murinjo ima mnogo manje krivice nego Klop.

    “ Pa znaš igramo bolje, vidi se napredak...” Drugari gde su rezultati tom Klopu u Liverpulu? Svaka čast za Dortmund ali ne treba precenjivati sebe.

    Prošlo je vreme kontinuiteta i gradjenja timova, danas se traži instant kvalitet.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Trebaa znati i kad se povući, mene ste juče hteli da razapnete zbog Klopa.
      Pošto sam i ja komentarisao juče, daću ti i odgovor.

      Bar meni nije smetalo šta pišeš o Kloppu, već o samom klubu. Količina otrova iz tvojih postova je neverovatna. Ne razumem poentu onakvog pisanja. Razumem da si iznerviran, i ja sam, ali onako pljuvanje po timu koji gotiviš je meni nerealno.

      Ja prvi sam kritikovao Kloppa 100 puta, ali nikad ne bih pisao neke stvari koje si ti juče. I to ne da je bio jedan post, pa da razumem nekako, momenat, dešava se, nego mnogo postova u roku od 2 minuta.

      Moraš se složiti da onakvo pisanje nema nikakvu poentu. Pa ima nas još ovde što volimo taj klub...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Highlights dana je bio kad je na utakmici West Ham - Newcastle omaleni igrač Svraka Christian Atsu pre drugog gola šmekerski proturio loptu kroz noge Zabaleti i napravio rečnog šarana od njega, kao kad je onomad na Dnevnikovom turniru u malom fudbalu u Novom Sadu moj drug Maksa isto to uradio Mikiju Mihajloviću i rekao mu: "Helikopter".
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • Taj me klub najviše namučio posle Zvezde. Ubedljivo sam najviše gledao Liverpul čak više i od Real Madrida. Ni senka starog Liverpula, već 2-3 sezone ne gledam sa onim žarom stoga i nisam pravi navijač Liverpula.

          Stari dresovi lepi, Carlsberg, sve miriše na detinjstvo. Ni tad nije bilo titula i bilo je svakakvih rezultata ali klub nije izgubio identitet kao sada.

          Znaš koju je težinu pre imalo kada kažeš Liverpul, e sada više nema. Objetivno. A ja sam očigledno više navijao za ideju i sve uz klub nego za sam klub, čim sam sad indiferentan.

          Comment


          • Originally posted by Mags Serbia View Post
            Highlights dana je bio kad je na utakmici West Ham - Newcastle omaleni igrač Svraka Christian Atsu pre drugog gola šmekerski proturio loptu kroz noge Zabaleti i napravio rečnog šarana od njega, kao kad je onomad na Dnevnikovom turniru u malom fudbalu u Novom Sadu moj drug Maksa isto to uradio Mikiju Mihajloviću i rekao mu: "Helikopter".
            Atsu je bio fenomenalan. Nocna mora za Zabaletu.
            Nadam se da ce nastaviti s ovakvim igrama, pravi igrac za PL.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Taj me klub najviše namučio posle Zvezde. Ubedljivo sam najviše gledao Liverpul čak više i od Real Madrida. Ni senka starog Liverpula, već 2-3 sezone ne gledam sa onim žarom stoga i nisam pravi navijač Liverpula.

              Stari dresovi lepi, Carlsberg, sve miriše na detinjstvo. Ni tad nije bilo titula i bilo je svakakvih rezultata ali klub nije izgubio identitet kao sada.

              Znaš koju je težinu pre imalo kada kažeš Liverpul, e sada više nema. Objetivno. A ja sam očigledno više navijao za ideju i sve uz klub nego za sam klub, čim sam sad indiferentan.
              Sve te kapiram. Odavno Liverpul nije ono što je bio. Imao je nekad težinu, koju je izgubio.

              Ali i pored svega, i dalje navijam za njega. Misliš da ja volim što je svako kolo od sjaja do očaja. Što u jednom trenutku mislim da smo među najboljima u Evropi, a u drugom da smo amateri?

              Plus tvoje pljuvanje nimalo ne olakšava ako u svakom trećem postu pišeš da je klub retardiran, da je odvratan, i slične stvari. Mislim, ti piši šta hoćeš, ali nema poente. Neće nikome biti lakše.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jako zanimljivo od drugog do sestog mjesta ce da bude.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Sve te kapiram. Odavno Liverpul nije ono što je bio. Imao je nekad težinu, koju je izgubio.

                  Ali i pored svega, i dalje navijam za njega. Misliš da ja volim što je svako kolo od sjaja do očaja. Što u jednom trenutku mislim da smo među najboljima u Evropi, a u drugom da smo amateri?

                  Plus tvoje pljuvanje nimalo ne olakšava ako u svakom trećem postu pišeš da je klub retardiran, da je odvratan, i slične stvari. Mislim, ti piši šta hoćeš, ali nema poente. Neće nikome biti lakše.
                  Ma slažem se nema potrebe da pišem to. Bio sam ja i kad je igrao Jovanović, Dauning, Belami ekipa, kad smo izrešetali 20-30 puta okvir gola u toj sezoni, nije bila frka.

                  Jednostavno zs Klopa želudac nemam. Nisam voleo ni Borusiju ni njega. Da tako čovek može da mi ogadi klub nisam verovao, čak sam fejk ga i podržavao, reko ajde uradiće nešto.

                  Medjutim, rekao sam i sam za mene je prevara Klop tj ljudi ga precenjuju. Poćetino mi je 3x bolji. Liverpul da ima staru slavu i dobre vlasnike, da se isprsi za Alegrija ili Simeonea, ali dž, nisu ludi da dolaze.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                    Jako zanimljivo od drugog do sestog mjesta ce da bude.
                    Od drugog do petog. Prvo je Sitijevo, sesto Arsenalovo.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Od drugog do petog. Prvo je Sitijevo, sesto Arsenalovo.
                      City je prvi 99%.
                      Arsenal ima 20% sanse da zavrsi sesti.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ma slažem se nema potrebe da pišem to. Bio sam ja i kad je igrao Jovanović, Dauning, Belami ekipa, kad smo izrešetali 20-30 puta okvir gola u toj sezoni, nije bila frka.

                        Jednostavno zs Klopa želudac nemam. Nisam voleo ni Borusiju ni njega. Da tako čovek može da mi ogadi klub nisam verovao, čak sam fejk ga i podržavao, reko ajde uradiće nešto.

                        Medjutim, rekao sam i sam za mene je prevara Klop tj ljudi ga precenjuju. Poćetino mi je 3x bolji. Liverpul da ima staru slavu i dobre vlasnike, da se isprsi za Alegrija ili Simeonea, ali dž, nisu ludi da dolaze.
                        Pošteno, ali nadam se da grešiš.

                        Možeš da hejtuješ Kloppa, ali moraš da ga poštuješ što je izabrao nas, u periodu kad to nije morao. Mogao je on i bolji klub da izabere tad, to je sigurno. Nisu nama tad cvetale ruže, ali hteo je izazov.

                        Ja mu dajem još foru. Što se mene tiče, ima još dva prelazna roka da odradi kako treba. Dajem mu oš sledeću sezonu, i to je to. Svakako, ako ne dovede odgovarajuće igrače u naredna dva roka, dzaba mu ta sledeća sezona.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Mozda je taj moj post bio neobjektivan, zapravo produkt moje strasti, ali zasto bi to moralo biti trollovanje?
                          Nije bila kradja, evo to govorim nakon remija sto je za mene povoljan ishod, ali moja prisrasnost ne mora iskljucivo biti provokacija. Ja jedino ovde mogu da izrazim svoja osecanja dobijenih iz utakmica Premier Lige, kakva su takva su, ali nikako ne smeju biti okarakterisana kao suprotnost pravilima, jer ih ni po kojim tackama ne krsim.
                          ALi tvoja strast nije ista kao Uroseva ili strast koju ispoljava Fiksni npr. Nadam se da mi oni nece zamjeriti sto ih uzimam za primjer, ali kod njih se vidi, osjeti ta sirova strast, sto na um to na drum, pa iako obojica znaju da preceraju iz njih izbija iskrenost, emocija, stav i dobri su za forum, konstruktivni su, jaki su sagovornici. Nisu mucki provokatori, sto ti uglavnom jesi. To je moj utisak, mislim da ti vrlo dobro znas dje je granica i pokusaces da je ne predjes, ali da ces jebati na finjaka jebaces danima, mjesecima, godinama ako treba. Ja njih npr. strasno postujem. A tebe nikako.

                          Organski ne podnosim Liverpul, pa Olja i Erik znaju koliko sam navijao za Siti one sezone kad je bila borba za titulu sa Liverpulom, ali kod tebe je sve sto Junajted uradi lose, sreca i sl. Sto je notorna glupost. Ja to ne razumijem, kad Liverpul igra dobro bio bi cisti bezobarzluk da dodjem i kazem kako ne igraju dobro i dobijaju na srecu. Bezobrazluk i provociranje navijaca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Isreno, sve i da me nista iz tvojih postova ne nervira ili "vrijedja", kad vidim taj tvoj avatar, nesto me fisne oko slijepoocnice. Tog gasKonja kad god vidim pocne dlan da me svrbi(i onda osamarim prvu osobu koja je do mene, cisto da njegovu ogavnu njusku izbacim iz glave.

                            Comment


                            • Limune, ne pisi nista bolje je ....
                              Ili menjaj avatar.
                              Cisto zbog zdravlja Slejvovih drugara.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X