Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego..uzesmo mi 3 boda lagano...kakva kontra...opet..
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Ljudi, nemojte da update u ove besmislene raspravke sa simoatizerima Junajteda koje sami pokrecu jer iz kola u kolo ne mogu da sakriju mrznju prema Klopu. Evo jeste, svaki igrač Junajteda je bolji u ppredjenju sa igračem Liverpoola na svojoj poziciji, I vredi vise, zato je specijalni prevodilac i igrao onu taktiku na Anfieldu.
      Ja nigde nisam video na forumu da neki Junajtedovac mrzi Klopa. Vecina nas se sprda s njim i sa vasima loji misle da se mi 'plasimo' komba Klopa i Liverpula. Murinjo njega npr ne pominje a on stalno na konferencijama uzima njega i Junajted u usta sto je ponovo nama simpaticno za sprdnju a u isto vreme i jadno jer se gura tamo gde mu nije mesto. Da bi komentarisao Murinja prvo treba gosn Flop da osvoji nesto...

      Comment


      • Koliko glup potez Sanceza.
        sigpic

        Comment


        • Ni P od penala.

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            Ja nigde nisam video na forumu da neki Junajtedovac mrzi Klopa. Vecina nas se sprda s njim i sa vasima loji misle da se mi 'plasimo' komba Klopa i Liverpula. Murinjo njega npr ne pominje a on stalno na konferencijama uzima njega i Junajted u usta sto je ponovo nama simpaticno za sprdnju a u isto vreme i jadno jer se gura tamo gde mu nije mesto. Da bi komentarisao Murinja prvo treba gosn Flop da osvoji nesto...
            Pogledaj bolje.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Wenger ahhaah iskusno
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Pogledaj bolje.
                Nema sta. Ako je nekome Klop jadan sa svojim ponasanjem ne znaci da ga mrzi. Barem ja nisam stekao takav utisak. Cinjenica jeste kao sto su par njih napisali dole da vaze dvostruki arsini te kad Klop divlja to je simpaticno dok kad Murinjo skrene paznju ili neki zesci protest odmah je prepotentan i ide kazna. Jednostavno to je do percepcije ljudi. Ako ikada Klop uzme trofeje kao Mou i bude strah i trepet po konkutente kluba koji vodi onda nece biti toliko simpatican vise. Ovako sve dokle god se poklanja posle remija od midtable ekipe i dok je Sevilja bog i batina u svetu fudbala no problem, veoma cool lik.
                Last edited by mikisavic89; 02-12-17, 16:29.

                Comment


                • Ono kad Murinjo učini da se navijači UTDA zadovoljavaju 5-im mestom i trofejom lige evrope.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • A ko je to zadovoljan? Ja ne znam koji navijac Junajteda je zadovoljan tim? Nama je to neki minimum tj ako ne osvojis ligu nebitno je koji si ako igras LS i to je minimum minimuma. A trofej LE nije za paradu kao i ostali kupovi koje je osvojio ali trofej je trofej i racuna se kao neki uspeh za koje ionako niko nije euforican. A vi kao ne bi voleli vise da ste dobili sevilju i uzeli trofej nego je apsolutno svejedno...

                    Comment


                    • Kakav je ovo Majstor! Doktor fudbala.
                      Kakav Pogba kakvi manekeni, Kutinjo je prava magija.

                      Comment


                      • Svaka cast za Kutinja, odlican slobodnjak.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Mag, doktor, bogotac...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by mikisavic89 View Post
                            A ko je to zadovoljan? Ja ne znam koji navijac Junajteda je zadovoljan tim? Nama je to neki minimum tj ako ne osvojis ligu nebitno je koji si ako igras LS i to je minimum minimuma. A trofej LE nije za paradu kao i ostali kupovi koje je osvojio ali trofej je trofej i racuna se kao neki uspeh za koje ionako niko nije euforican. A vi kao ne bi voleli vise da ste dobili sevilju i uzeli trofej nego je apsolutno svejedno...
                            Ma buraz, opusti se, jebes ga. Gledaj magiju Coutinha.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Profesor Cou...kakav potez...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ono kad Murinjo učini da se navijači UTDA zadovoljavaju 5-im mestom i trofejom lige evrope.
                                Sta bi se tek trebalo za Klopa i Liverpulovce reci.

                                Kutinjo doktor.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X