Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako god, sanse da debituje su velike, od pocetka ili sa klupe, vidjecemo.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Everton sa 9 engleza u postavi, ovo davno nisam video

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Everton sa 9 engleza u postavi, ovo davno nisam video
        Znači lagan kec.

        Comment


        • Uzima Siti veceras, ne volim ove kopije Konteove proslogodisnje formacije, eno covek uzeo juce derbi bez pola tima sa 3-6-1, treba da krenu svi od sledeceg kola tu formaciju?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Everton sa 2 ofanzivna igrača + mali Dejvis koji tu je fifti-fifti. Teška bunkerica.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ovaj Kuman ne planira ni na kontru da igra.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Tačno nema ni igrača koji može da povuče kontru. A obiće mu se to o glavu. Ako bude bukerica, ide to 2-0 do poluvremena.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Kakav Murinjo Enfild flesbek.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Neka Jesus natrpa koliko moze, treba mi zbog fantasy-ja
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Neka Jesus natrpa koliko moze, treba mi zbog fantasy-ja
                      +1

                      Neka bude 4:4, Blek Djizuz tri gola i asist.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Gledam pregled PL-a, kakav je Chicha majstor
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Neka Jesus natrpa koliko moze, treba mi zbog fantasy-ja
                          Imam na po 300 dinara da Aguero daje bar 2 (4.4) i da Jesus daje bar 2 (5.5). I jedan zajednički da obojica daju bar po 1 (2.88) na 500 dindzi.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Meni ide deo, posto prizivam Jesusa
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nek metne 2 komada i može.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Silva obrijao glavu, gledam ko je ovaj lik celavi kad je Zabaleta otisao

                                Comment

                                Working...
                                X