Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva golčina. Svaka čast.

    Zna li neko hoće li moći Volkot da igra protiv Arsenala?
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
      Kakva golčina. Svaka čast.

      Zna li neko hoće li moći Volkot da igra protiv Arsenala?
      Hoće naravno.

      Nije bila pozajmica, već transfer.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
        Kakva golčina. Svaka čast.

        Zna li neko hoće li moći Volkot da igra protiv Arsenala?
        Moze, svakako.

        Comment


        • Gde je rano... Ne vidim kako Barnli može da ugrozi City. U očajnom su nizu i bogami da se nisu natukli bodova na početku strepeli bi o premijerligaškom ostanku.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Znači biće ludnica. Jedva čekam
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Gde je rano... Ne vidim kako Barnli može da ugrozi City. U očajnom su nizu i bogami da se nisu natukli bodova na početku strepeli bi o premijerligaškom ostanku.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Sviđa mi se postavka Barnlija. Igraju čovek na čoveka na sredini, ne povlače se u svoj peterac. Sad što je Danilo raspalio sa 20ak metara golčinu je nesrećna situacija.

              Biće svakako više prostora sad za Siti. Ali ne treba rano otpisati Barnli.
              Last edited by z0La; 03-02-18, 13:04.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Naravno da nije suludo verovati jer ima covek svoju ekipu i svoje klince koje forsira i od kojih hoce da napravi nesto. Suludo bi bilo da se dovodi Marez i otima minute njima. Njima od kojih je stariji i koji imaju odlican prosperitet i sansu za jos vece napredovanje. A sve to bi Marez ugusio jer bi delili minute sa njim.
                Kao sto je Murinjo primera radi doveo Lukakua i platio ga samo tako, a mogao je Rasko da mu igra centarfora i onda je zbog drugih Raskovih kvaliteta ovaj prebacen na krilnog napadaca, gde (po meni) ne moze da pruza onakve partije kakve bi mogao da je devetka. Pa nakon toga jos i Sancez koji ce i sa te pozicije da ga istisne. I sta onda dobijamo?
                To da mali nema gde da igra, jer Dzesi Lingard je u dobroj formi pa ga Murinjo stavlja kao desetku, Sanceza i Marsijala raporedi levo i desno i ovaj duva. Tu bi najpametnije bilo da Dzesi ide na klupu a ova trojica da se iskombinuju fino, medjutim to je proces. Pogotovo kada je ovakva situacija vezana za formu igraca.

                Tako da hvala bogu sto Marez nije dosao i sto Siti nema tih problema, jer bolje je i da se mesec - dva nategnu sa tim pozicijama nego da se prenatrpaju pa da klinci i njihov napredak ispastaju/ispasta.

                Ono sto sam napisao nije tacno, se odnosilo na tvoj post u kome tvrdis da niko u PL nije odigrao tako dobru sezonu poput Marezove sem Azara. Gde si se ogranicio samo na aktivne igrace koji su trenutno u PL-u (dobro je sto si i toliko suzio izbor) a pozicije nigde pomenuo nisi.
                Ja sam apsolutno saglasan s tobom da Mahrez nije trebao u Siti. Još mi je i drago da nije tamo otišao. Samo kažem da nije realno očekivati da bi pomenuti igrači igrali prije njega ukoliko su u istom timu. Ja duboko vjerujem da je njegova lošija forma problem motivacije, odnosno ambicija kluba. On je tamo dao sve što je mogao. Vrijeme je za viši nivo, veće ambicije, kvalitetnije saigrače.

                S tim u vezi i njegova famozna sezona nosi sa sobom još veću težinu zbog toga sa kakvim je timom postigao to što jeste. Nema tu previše prostora za " opravdanja " u smislu da su drugi bili ispod nivoa. On je igrao maestralno, i, da nije sebičan, mogao je bez problema na 20+ asistencija. A to je nešto šta još uvijek može da nauči i zbog toga vjerujem da ono nije najbolje od Mahreza. Hoćemo li vidjeti bolje, to zavisi od mnogo različitih faktora.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Sterling je neverovatan igrac. Jedan wc potez pa 2 amaterska. Prosli mec protiv WBA dobija loptu sa boka u sesnaestercu, prima je i fintom suta izbacuje igraca ispred sebe i ostaje sam pred golom, i umesto samo lagano u blizi ugao da je plasira s obzirom da je Foster bio lose postavljen on prebacuje tribine. Neverovatan je.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by krele90 View Post
                    Mici 2 gola i asist za Dormunt juce, a Konteu nije valjao, Chelsea bas zna lako da se odrekne nekih potencijalno fenomenalni igraca, imam utisak da ce pokidati kod njih i otici na WC svakako sa Belgijom.
                    Dortmund je trenutno kvalitetom ispod top6 ekipa u Engleskoj, rezervni spicevi iz svih top6 ekipa bi trpali u Dortmundu. Sto opet ne menja cinjenicu da je Mici klasa. Nije ni prvi ni poslednji put da igrac koji je rezervista da ce da procveta cim dobije vecu slobodu i minutazu u drugom klubu.

                    Comment


                    • Sto mislite oce li se izvuc WBA?Bilo bi lijepo da ne ispadnu to mi je omiljeni tim nakon Watforda.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Dortmund je trenutno kvalitetom ispod top6 ekipa u Engleskoj, rezervni spicevi iz svih top6 ekipa bi trpali u Dortmundu. Sto opet ne menja cinjenicu da je Mici klasa. Nije ni prvi ni poslednji put da igrac koji je rezervista da ce da procveta cim dobije vecu slobodu i minutazu u drugom klubu.
                        Koji svih, samo Jesus ako ga racunas kao zamenu i ko jos? Ljorente, Solanike, Rasford? Nisam bas siguran.

                        Comment


                        • Hrabro igra Barnli. Svaka čast. Puštaju štopere ali čim neko iz sredine ili bekovi prime loptu, odmah ide presing. Siti retko gubi tako loptu, ali tu i leži njihova snaga.

                          Barnli sa druge strane pokušava duge lopte, da preskoče presing Sitija u napadu i na sredini. Mee imao dve solidne šanse.

                          Sad gledam gol, baš su defanzivci potcenili Danila. Niko nije izašao u blok, mislili su da je mala verovatnoća da ga Danilo može dati iz te pozicije.

                          p.s. Gundo se polako vraća u staru formu. Nije to još to, ali vidi se veliki pomak.
                          Last edited by z0La; 03-02-18, 13:26.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Gde je rano... Ne vidim kako Barnli može da ugrozi City. U očajnom su nizu i bogami da se nisu natukli bodova na početku strepeli bi o premijerligaškom ostanku.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Loš niz je većinom samo u vidu rezultata. Mogli smo i trebali imati barem 5-6 bodova više nego što imamo sada.

                            Comment


                            • Ovaj Barnli mi se svidja jer gaji Barselonin stil igre,imaju tu pas igru tika-taku.Nisam ih odavno gledao bas su osvjezenje.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Sviđa mi se postavka Barnlija. Igraju čovek na čoveka na sredini, ne povlače se u svoj peterac. Sad što je Danilo raspalio sa 20ak metara golčinu je nesrećna situacija.

                                Biće svakako više prostora sad za Siti. Ali ne treba rano otpisati Barnli.
                                Igraju covek na coveka sa tim da kada lopta ode u stranu povlace se u svoj sesnaesterac da zatvore prodore i ubacajesa strane biko visoke, bilo po zemlji. Tako su i primili gol, otisla lopta na stranu, pa nazad u sredinu prema Silvi i Danilu. Da li su dobili instrukcije da ga ne diraju ili su jednostavno pogresili pitanje je, ali definitivno au mu ostavili previse prostora i dovoljno vremenada se namesti i raspali ko zmaj!

                                Opet i ako su u losoj formi umeju da budu opasniji od mnogih upravo zbog stila koji gaje, nema tu mnogo filozofiranja. Kod njih. Dva tri najvise kratka pasa ako su uopste u mogucnosti da ih odigraju i odmah duga lopta napred, pa ako se iaceprka nesto super. Nije bas da su bili bezopasni u prvom, sto znaci da su dobro ceprkali.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X