Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Daleko su i jedni i drugi od Sitija, tako da i kad bi skockali tim po zelji zvojih menadzera, tesko bi uzeli titulu pored Sitija.
    Takodje Liverpul sigurno nece zavrsiti drugi, a i to polufinale je upitno.
    Razbijas maler,neka neka.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Razbijas maler,neka neka.
      Naravno da ne, ja se ne bih iznenadio da Siti prodje dalje. A takodje i Celsi ako dobije Liverpul na bridzu, na 2poena je od Liverpula.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Naravno da ne, ja se ne bih iznenadio da Siti prodje dalje. A takodje i Celsi ako dobije Liverpul na bridzu, na 2poena je od Liverpula.
        Nema teorije da City izbaci ovakav Liverpul. Nije problem u data tri gola već ne vidim kojom magijom mreža Edersona može ostati netaknuta. Zbog samog rezultata City će se morati otvoriti što će ofanzivcima Redsa ostaviti ogromnog prostora a znamo koliko to vole i kako se snalaze brzanci Mane, Firmino i pogotovo Salah.


        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Samo me zanima na sta bi licio forum da je na ovako dominantan nacin uzeo MU titulu.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Naravno da ne, ja se ne bih iznenadio da Siti prodje dalje. A takodje i Celsi ako dobije Liverpul na bridzu, na 2poena je od Liverpula.
            Prekrižimo ovu drugu rečenicu, pošto je naučna fantastika.

            A čekamo utorak da prekrižimo i ovu prvu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Samo me zanima na sta bi licio forum da je na ovako dominantan nacin uzeo MU titulu.
              Smučili bismo svima forum čitav, što jest jest posebno što smo i brojčano nadmoćni

              Jbg, meni je sinoć pobjeda legla savršeno, ne zbog Pepa ili Sitija (dobro, malo zbog onog punog stadiona i pojedinih igrača Sitija) ali više zbog činjenice da smo dokazali da možemo ko nekad okrenuti i to na nekoj velikoj utakmici, plus nisu pred nama slavili titulu. Toga sam se bojao i protiv Lestera, a kamoli protiv drugog najvećeg rivala.

              Comment


              • Lepo kaže moj ortak, navijač Chelsea-a, sve što nam nije trebalo je titula prošle godine.

                Chelsea je prošlogodišnja titula je vrlo verovatno odvojila 3 godine od neke konkuretnosti...

                Comment


                • Čelzi od početka nove godine...

                  12 utakmica - 4 pobede, 3 nerešene i 5 poraza...ukupno 15 bodova. 15 bodova u 12 utakmica, očaj.

                  Liverpulu dovoljne 3 pobede u ovih 5 preostalih kola za top 4. Ili 2 pobede i 2 nerešene. Spursi još manje.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sam Allardyce: “If my 2 league games against Liverpool this season had been a Champions League tie, we’d have gone through. That’s something my critics won’t tell you.”
                    Kakva legenda...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Kakva legenda...
                      Ahahaahaahaaaaaahahahahahaahahhahahahaah, a ovo nisu istine.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ni dva dana nakon herojskog preokreta fudbalera Mancester Junajted ostrvski mediji nemaju mira. Kako prenose novinari iz Engleske, navijaci, fudbaleri i trener Mancester Sitija su i dalje u soku. Odlozen je nedeljni trening, a pred danasnji doslo je nekoliko stotina navijaca i pogrdnim imenima su nazivali fudbalere za koje navijaju. Izvori bliski Suncu kazu da je Pep Gvardiola rekao svom saradniku Mikelu Arteti da bolje nisu ni zasluzili. Sve je bilo spremno za slavlje, ali je onda uslijedio epski preokret fudbalera Mancester Junajteda koji su sa tri gola izvojevali pobjedu i obojili grad u crveno.

                        Kriza u kojoj se nalaze fudbaleri Mancester Sitija moze biti produbljena vec sjutra kada igraju revans cetvrtfinala Lige sampiona protiv Liverpula. Navijaci Mancester Sitija ne dozivljavaju samo Mancester Junajted kao velikog rivala, odmah iza gradskog rivala na njihovoj listi omrazenih klubova je Liverpul i bio bi jos jedan udarac monumentalnih razmjera kada bi fudbaleri u plavom dresu i treci put za nedelju dana iznevjerili i razocarali svoje navijace.
                        sigpic

                        Comment


                        • Klop sutra i Poketino za vikend mogu još više produbiti krizu i gnev pristalica Građana.
                          Olakšavajuća okolnost za njih što je titula prvaka odavno osigurana. Dovoljan broj bodova garantuje da poraz od Uniteda nema nesagledive posledice.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Imali su sreće što je United kiksao par puta protiv totalnih autsajdera, inače bi im i titula bila pod velikim znakom pitanja.

                            Comment


                            • Momire, nemoj zezati. Siti nije imao nikakve sreće, ljudi su pregazili ligu. 27 pobeda u 32 kola. Brutalno.

                              I Liverpul je kući remizirao neke smešne tekme. I sad treba da kažem da Siti ima sreće jer smo mi kiksirali neke lake tekme. To su bajke.

                              Ne treba im umanjivati ovo jer su realno oduvali sve. Najbolja odbrana, najbolji napad i ko zna koliko još statistike imaju.

                              Ovo da bude dobra lekcija svima za sledeću sezonu.

                              Moraju timovi da izađu da igraju protiv njih.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Opušteno prijatelju, u duhu prethodna dva posta idemo sa malo neozbiljnijom varijantom

                                Comment

                                Working...
                                X