Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je pre-match konferencija koliko se sjecam.
    OCD, nista strasno.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Opsesivno kompulsivni poremećaj, to ima i Nadal, mnogi veliki ljudi su ga imali u koje spada i Gvardiola.

      Comment


      • Originally posted by Princoni. View Post
        Dobro je sto Siti nije uzeo titulu danas jer sam se bas zabavio citajuci ove komentare iz kojih gori frustracija Pepom .
        Isto, poceo da citam od pre pocetka utakmice gde je bilo neke nade, do kritikovanja svih osim DDG za vreme prvog poluvremena i hvalospeva posle preokreta istih igraca koji su se pljuvali pola sata ranije. I to niko ne pominje Siti kao ekipu, igrace ili klub nego njihovog trenera. Bice ovo mucne godine dokle god je Pep tu. Uz to, bolje da je Siti unistio sinoc MU za dobro kluba, jer je ovim Murinjo vratio kredite onim navijacima kod kojih ih je izgubio.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Slažem se da je ovo najgore što se moglo desiti Utd-u, sad je Mou učvrstio pozicije i na vidiku je još jedna izgubljena sezona.

          Comment


          • Originally posted by Princoni. View Post
            Dobro je sto Siti nije uzeo titulu danas jer sam se bas zabavio citajuci ove komentare iz kojih gori frustracija Pepom .
            Rekao bih skoro jednaka frustracija kao ona kroz koju prolaze Arsenalovci zbog sinoćnjeg rezultata nevjerovatno da je nekim među njima više krivo nego Sitijevcima, svašta nemaju koristi od rezultata, Junajted im nije glavni rival možda je do toga da je Aleksis Sančez zabilježio 2 asistencije i uopšte odlično odigrao. Ne znam, nek se jave sami pa objasne.

            Inače ovo izraženo hejtanje Pepa je baš glupa stvar, korektnu je izjavu i sinoć dao.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Slažem se da je ovo najgore što se moglo desiti Utd-u, sad je Mou učvrstio pozicije i na vidiku je još jedna izgubljena sezona.
              Realno je tako, meni je drago sto je i Liverpul izgubio od Junajteda.
              Dobili su oba derbija svaka cast, ali realno je Junajted slabiji tim od obe ekipe, koliko god se to njima ne svidjalo to je fakat.

              Pritom niko ne pominje sto je Siti igrao pre 3dana mnogo mnogo vazniji mec za njihovu sezone od ovog juce( bez KdBa, Jesusa, Kuna, bez startnih bekova). Ali dobro je, zasluzeno su pobedili, nema potrebe da pljuju po Pepu, kao da im je on kriv sto nece uzeti titulu.
              Last edited by Brian McShtull; 08-04-18, 12:59.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Sviđalo se to mnogima ili ne, ipak smo najveći klub na Ostrvu.
                Bili a i ostali

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Da, pogotovo ste bili pre Ferguson ere.......
                  Moram opet gos'n Čvarkova citirati: "Evo us**t ću se"
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Sta su te zvjezdice? Ustat? Pa treba da se ustane kad se pominje veliki Mancester Junajted. Jer da, i prije SAFa Junajted je bio najveci, da se nije desio Minhen ni svjesni ne bi bili koliko bi titula Junajted imao. Da se nekom drugom desio Minhen taj klub bi danas bio nebitan na svjetskom nivou. Barem 15ak godina bi strahovito vladao u Engleskoj i Evropi, ali jbg desila se ta uzasna nezgoda, a klub tek onda dostigao legendarni status.

                    Ali to nije bitno, dje je statistika za Murinja i derbije? 5-1-3 za sad, jos taj Arsenal. Nije lose, nije lose. ALi moze i mora bolje. Bice bolje sledece sezone.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ko je veći Utd ili Liver dalo bi se diskutovati. U svetlu novije istorije Utd je najveći, ako se gleda celokupna istorija ipak bi glas dao Liverpulu. Utd nije postojao dve i po dekade nešto kao sad Liverpul s tim što je Liver ipak napravio iskorak i postao šampion Evrope u tom sušnom periodu u domaćim okvirima.

                      Utd opet nije imao svoju eru u Evropi, tri Lige (kup) šampiona u velikim vremenskim razmacima, dok je Liver imao najdominantniju eru posle Realove s kraja pedesetih. Od polovine sedamdesetih do polovine osamdesetih 5 kupova šampiona plus ona Liga šampiona u Istanbulu sa najvećim epskim preokretom protiv jedne od najmoćnijih generacija, pogledajte samo ta imena: Dida, Maldini, Kafu, Nesta, Stam, Gatuzo, Pirlo, Kaka, Sedorf, Ševčenko, Krespo (kako sam voleo te igrače).

                      Ako računamo samo velike trofeje Liver 18 plus 6, Utd 20 plus 3, po velikim trofejima ipak je Liver veći zasad, a i celokupni utisak je takav.

                      Bez uvrede, ovo je ipak samo moje subjektivno mišljenje.
                      Last edited by goku; 08-04-18, 13:40.

                      Comment


                      • Ajmo da se vrćemo 20 godina u prošlost. Ako vam je satisfakcija bili ste nekada NUMBER ONE

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Poslao sam mail Murinju da pusti Vengera kad dodje na OT, nama to nista ne znaci, a njima ce znaciti sve na svijetu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Moze li meni neko da objasni zasto Arsenal drzi Vengera na klupi?Iz kog razloga?Ne pratim previse tu englesku ligu ali mi to nije jasno.Dosta ljudi kaze pa on nista ne osvaja ali zna sa mladim igracima,kao ima tu stvari koje ti ne mozes da ocijenis samo na osnovu rezultata.

                            Comment


                            • Debakl od L'pula i šokantan poraz od gradskog Uniteda nisu pokolebale vlasnike iz Emirata koji žele Pepa videti na klupi svoga tima i naredni period.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Hvala sto si nam vec pripisao LS koji cemo da osvojimo u Kijevu. [emoji3]

                                Daj ne trolujte, covek se posprdao i sa Junajtedom i s Liverpulom i s Arsenalom i sa ligom. To sto su izgubili 2meca u sezoni dovoljno govori. Plus su to sve uradili sa stilom.
                                Last edited by Brian McShtull; 08-04-18, 14:13.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X