Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Hoce li ista biti od Riyada ili je Pep odustao od transfera?

    Juce sve gorilo, a danas tisina.
    Oce kad iskrcaju ono sto Lester trazi. Ne mozes vise u PL da zveknes parama i da mislis da ce ti “manji” klubovi odmah prodati. Sad su svi puni para tako da mora ponuda da bude bas bezobrazna da bi i razmisljali o takvoj.

    Lester sigurno za 50 miliona nece prodati jako bitnog igraca, 80 tak vec moze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • isto je TOP 1 u Italiji i drugi klub u NEM

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Hoce li ista biti od Riyada ili je Pep odustao od transfera?

        Juce sve gorilo, a danas tisina.
        Svakako nijadan tim nece objavljivati nesto pre meca. Juce je bila vest da je ponuda poslata, verovatno se razmatraju detalji tako da ako dodje do dogovora verovatno Mareza nece biti u timu veceras, ako bude igrao onda verovatno nista od transfera jer se rok zavrsava veceras u 00 ako se ne varam.

        Takodje jel Ziru presao u Celsi ili ne? Sinoc je igrao, ok kontam da je u Londonu pa sve moze da se zavrsi danas relativno lako ali ponovo ako je bilo dogovoreno rizikuje se povreda i realizacija transfera.
        Last edited by mikisavic89; 31-01-18, 14:56.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Napisah jos posle na postu,ja ne kazem da je Klop tantuz ok je eto neku titulu sa Dortmundom

          A ovo oko njega i Kontea,slican put,ovaj Majnc ,ovaj Sienu, posle ovaj u najjaci ti Italije ovaj u drugi klub NEM,i kad spomenuh Juve hoces reci da nisu TOP 1 u Italiji jer su jedno vreme proveli u SerijiB,al eto vratili su se, e to Juve,tako i Dortmund Bajern,mogu da dozive krah al to je to TOP u zemlji,i mogu reci jos po meni prilicno dobar rezultat dok jemalo vodio Italijane.

          Obojica prelaze u ne najvece al jake klubove u PL,Klop LFC,posle Brndana i svega,za malo titule a Conte u CFC,posle raspale sezone i losih odnosa,ako ih vec poredimo zasto bi stali idemo do danas,Conte titula Klop/Flop ove sezone slicni al videcemo na kraju kad se sve sabere po meni Conte uspesniji
          Okej fiksni, odustajem. Mnogo spinujes i pricas o petim stvarima. Veoma si objektivan, ja sam pogresio.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Napisah jos posle na postu,ja ne kazem da je Klop tantuz ok je eto neku titulu sa Dortmundom

            A ovo oko njega i Kontea,slican put,ovaj Majnc ,ovaj Sienu, posle ovaj u najjaci ti Italije ovaj u drugi klub NEM,i kad spomenuh Juve hoces reci da nisu TOP 1 u Italiji jer su jedno vreme proveli u SerijiB,al eto vratili su se, e to Juve,tako i Dortmund Bajern,mogu da dozive krah al to je to TOP u zemlji,i mogu reci jos po meni prilicno dobar rezultat dok jemalo vodio Italijane.

            Obojica prelaze u ne najvece al jake klubove u PL,Klop LFC,posle Brndana i svega,za malo titule a Conte u CFC,posle raspale sezone i losih odnosa,ako ih vec poredimo zasto bi stali idemo do danas,Conte titula Klop/Flop ove sezone slicni al videcemo na kraju kad se sve sabere po meni Conte uspesniji
            Fixni brate, o čemu to ti?

            Klopp došao u Liverpul posle "za malo titule"? Izgleda si negde zaturio sezonu ipo posle toga gde je Liverpul bio šesti i deseti pre nego što je došao?

            Čelzi bio u dva puta normalnijim uslovima, nemoj se zaebavati. Iako ne umanjujem titulu koju je uzeo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Napisah jos posle na postu,ja ne kazem da je Klop tantuz ok je eto neku titulu sa Dortmundom

              A ovo oko njega i Kontea,slican put,ovaj Majnc ,ovaj Sienu, posle ovaj u najjaci ti Italije ovaj u drugi klub NEM,i kad spomenuh Juve hoces reci da nisu TOP 1 u Italiji jer su jedno vreme proveli u SerijiB,al eto vratili su se, e to Juve,tako i Dortmund Bajern,mogu da dozive krah al to je to TOP u zemlji,i mogu reci jos po meni prilicno dobar rezultat dok jemalo vodio Italijane.

              Obojica prelaze u ne najvece al jake klubove u PL,Klop LFC,posle Brndana i svega,za malo titule a Conte u CFC,posle raspale sezone i losih odnosa,ako ih vec poredimo zasto bi stali idemo do danas,Conte titula Klop/Flop ove sezone slicni al videcemo na kraju kad se sve sabere po meni Conte uspesniji
              Nadam se da troluješ.

              Klop preuzima ekipu bez Suareza, Sterlinga i s povređenim Staridžem. Znači 3/3 glavna igrača od te zamalo titule, a Konte preuzima ekipu koja je uzela titulu pre samo dve sezone, identičnu ekipu. Nisu bili loši odnosi nego su igrači bojkotvali svemogućeg Murinja.

              Ovo nisu istine šta ti pišeš.

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                Svakako nijadan tim nece objavljivati nesto pre meca. Juce je bila vest da je ponuda poslata, verovatno se razmatraju detalji tako da ako dodje do dogovora verovatno Mareza nece biti u timu veceras, ako bude igrao onda verovatno nista od transfera jer se rok zavrsava veceras u 00 ako se ne varam.

                Takodje jel Ziru presao u Celsi ili ne? Sinoc je igrao, ok kontam da je u Londonu pa sve moze da se zavrsi danas relativno lako ali ponovo ako je bilo dogovoreno rizikuje se povreda i realizacija transfera.
                Marez nije u timu za vcrs a Ziru se zavrsava, stigao je njegov agent u London da zavrse sve oko transfera.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Ne mozes da pojednostavljuješ tako. Kad si trener Juventusa titula ti je imperativ i shodno tome nemaš prostora za eksperimentalne rabote i čejsovanje nekog neočekivanog rajza. Znači hteo ne hteo, moraš da ulozis dosta i da ideš na najizvesniji način vodjenja tima koji ce te dovesti do titule.
                  Kad si trener Dortmunda to je drugačija priča, pogotovo što je nemačka liga pogodna za te stvari, koja je uvek imala te svoje Leverkuzene (početak 00ih), Werder jedno vreme itd itd...
                  Ne moze, u pravu si, mada se I gore stvari porede na forumu. Ako si pratio diskusiju skontaces zasto sam ga to pitao, njegov fazon je da se jednom priznaje sve i da je majstor a drugome nista, a šatro objektivan.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Fixni brate, o čemu to ti?

                    Klopp došao u Liverpul posle "za malo titule"? Izgleda si negde zaturio sezonu ipo posle toga gde je Liverpul bio šesti i deseti pre nego što je došao?

                    Čelzi bio u dva puta normalnijim uslovima, nemoj se zaebavati. Iako ne umanjujem titulu koju je uzeo.
                    Ok vi se bukvalno vatate sa sve svaki detalj,nije te sezone,al Brendan je bio blizu titule,sto onda niko ne spominje i neke lose rezultate u NEM Klopa

                    A sad za proslu i ovu seznu pa cekaj hocete reci da je Conte imao toliko mocniju ekipu od svih ai Klopa pa isterorisao PL prosle sezone ai ove je ispred tog Klopa,a sastavi tu negde,pa imali ste i prosle sezone Firmina,Mane,Cotinja top Lalanu,ne znam imao je Conteo dobar tim ,al po vama je Klop vodio boraniju a Conte WC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Marez nije u timu za vcrs a Ziru se zavrsava, stigao je njegov agent u London da zavrse sve oko transfera.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Potvrdjeno?

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ok vi se bukvalno vatate sa sve svaki detalj,nije te sezone,al Brendan je bio blizu titule,sto onda niko ne spominje i neke lose rezultate u NEM Klopa

                        A sad za proslu i ovu seznu pa cekaj hocete reci da je Conte imao toliko mocniju ekipu od svih ai Klopa pa isterorisao PL prosle sezone ai ove je ispred tog Klopa,a sastavi tu negde,pa imali ste i prosle sezone Firmina,Mane,Cotinja top Lalanu,ne znam imao je Conteo dobar tim ,al po vama je Klop vodio boraniju a Conte WC
                        Ja odustajem od rasprave, pre svega jer su tvoji postovi nečitljivi.

                        Postoji nešto što se zove razmak posle zareza i tačka na kraju rečenice. Pokušaj to da shvatiš pošto fudbal ne kapiraš.

                        Comment


                        • Neka ste svi vi iz LFC samo u pravu i realni i objektivni i nek je Klop bolji od Contea,Murinja...ma nema boljeg,e da oce lepo Konseisao da zategne odbranu kako ume pa da lepo spusti malo na zemlju najobjektivniju publiku na svetu

                          Evo ga i klasicni Pobeda iz pricaonice,kad ne zna sta ce vate se gramatike,idi majstore u slusaonice faks,pisi radove mani se foruma ,avidi i prijavi mi post nekom adminu, ko sto umes,poznat si po tome,placi zali se kukaj vredjaj idemo
                          Last edited by 61563; 31-01-18, 15:08.

                          Comment


                          • Od projektovanih 11 koje je dobio Klop mozda dva igraca imaju prednost u odnosu na ono sto je dobio Conte. Toliko su slicnog kvaliteta.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Potvrdjeno?
                              Citao sam jutros da nije putovao sa ekipom i da nece igrati.

                              Sto se Zirua tice, ovi novinari sto su bliski Arsenalu kazu da je to zavrseno. Jos neki finalni detalji a posto je Bacuaji otisao u Dortmund trebalo bi da je gotovo za Zirua


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Da imao je Azara u vidu najboljeg igraca lige i Costu jednog od najboljih napadaca. Taj Costa ce se na kraju ispostaviti kao kljuc svih skorasnjih uspeha Celsija. Neverovatan igrac, iako ga nikad nisam voleo, covek je u stanju da iznese nemoguce stvari.
                                Takodje je dobio najkompletniji sastav od svih top6 ekipa. Sto opet ne umanjuje njegov uspeh.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X