Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Sto nije,mogao je i Arsen Wenger da dovede mnoge i Mbapea,al za malo,e tako je Klopara sebe dizao u RM da bi bar,zavrsio u LFC...ili su mu mrski veci klubovi,pa ih odbio,ili sta vec, onda je trebao da ostane u Majncu do kraja karijere

    Ovo oko Klopa po meni nije titula u NEM nije bas neki veliki uspeh ako si drugi najjci klub u zemlji,mora to jace bolje,jaca liga ili LS
    Znaci kada je Klop dosao u Borusiju oni su bili drugi najjaci u Nemackoj? Sada vec pises nebuloze Fiks. Nema veze, mozemo da zavrsimo diskusiju jer je besmisleno pricati oko fudbala sa nekim koga ne zanima igra.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Posle Mktarijana i Obamejanga Venger se nameračio na vezistu Šalkea, Maksa Mejera.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Znaci kada je Klop dosao u Borusiju oni su bili drugi najjaci u Nemackoj? Sada vec pises nebuloze Fiks. Nema veze, mozemo da zavrsimo diskusiju jer je besmisleno pricati oko fudbala sa nekim koga ne zanima igra.
        Mozemo,zna se sta je Dortmund u poslednjih 20 godina u Nemackoj,a to sto nekad padnu(mogli i da bankrtotiraju al nisu,mogao i Partizan Zvezda al nisu) ne znaci da se nece dici jer imaju moc,malo manju od Bajerna na srecu pojavio se Lajpcig,kao sto je i Barsa bila nekad treca ,10 al zna se sta RM i Barsa u Spaniji,,,Mozes primer NEM u poslednjih 20 godina da posmtras kao primer Zvezde i FKP u nasem fudbalu gde se zna da je Bajern Zvezda,to je bar jasno

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Mozemo,zna se sta je Dortmund u poslednjih 20 godina u Nemackoj,a to sto nekad padnu(mogli i da bankrtotiraju al nisu,mogao i Partizan Zvezda al nisu) ne znaci da se nece dici jer imaju moc,malo manju od Bajerna na srecu pojavio se Lajpcig,kao sto je i Barsa bila nekad treca ,10 al zna se sta RM i Barsa u Spaniji,,,Mozes primer NEM u poslednjih 20 godina da posmtras kao primer Zvezde i FKP u nasem fudbalu gde se zna da je Bajern Zvezda,to je bar jasno
          Ti majke mi nisi normalan, Dortmund je pre Klopa završio trinaesti na tabeli, a četiri sezona pre toga nisu bili u top 5 ekipa. Eno idi navijaj za Murinja, rezultat je bitan, kada posle treće sezone dobije otkaz, Junajted će postati mali klub koga je moćni Murinjo uzdigao na drugo mesto, a to navijači Junajteda ne umeju da cene.

          Comment


          • Opet lupetanja, nista novo.

            Istu platu kao u Mesut imao je i Samchez na stolu, ali on je htio 400k. Nema problema, dobio ih je u Unitedu.


            City przi pare, jer ih je strah FFP 2.0 koji ce ista karina bit kao i prosli FFP.

            Sto se tice Arsenala, do veceras, mozda jos Evans i to bi trebalo to da bude.

            Iako bi se moglo desiti da se i Song vrati na 6 mjeseci ugovora, Rubin ga je otpustio, a on je u Colneyu trenira.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Klop je mogao da vodi Real ili Bajern, a izabrao je jedan od najtezih poslova na svijetu, postovanje. Nije on Pep pa da uzima najlakse poslove na svijetu, taj Klop bi mozda uzeo i Milan, pravog velikana pokusao da vrati na pravi put, to je mogao i Pep ali naravno da nije.
              sigpic

              Comment


              • Za Real nisam siguran, ali za Bayern znam da je jedno vrijeme bila ozbiljna prica.

                Comment


                • Vjerovatno je mogao i bio bi u prici ali covjek izabrao da se muci, nije mu sve biografija, prihvatio je izazov, sigurno je mogao naci mnogo laksi posao, posao dje bi imao vise slobode, resursa, ali nije.
                  sigpic

                  Comment


                  • Veliko postovanje za Kloparu sto je preuzeo LFC i prihvatio vrlo zajeban izazov.

                    Comment


                    • Nije ni toliko bitno, poenta je da je stekao ime, i da je sigurno bio trazen. 61563 pokusava da kaze da Klop nije napravio nikakav rezultat vredan postovanja u Dortmundu, sto je besmisleno. Da je uzeo onu Ligu Sampiona verujem da bi se danas pricalo o Klopu kao top 5 treneru trenutno. Pisao sam pre da je napravio odlican posao vracanjem velikana na velika vrata medju najbolje klubove u Evropi, isto kao i Cholo, s tim da se Cholovi rezultati zaista moraju vise postovati, ne izjednacujem ih. Ako ponovi isti takav posao u Liverpoolu, ako uzme titulu dok je tu, kad god, dokazace velicinu, jer je klupa Livepoola bila sigurno jedan od 3 najteza posla u trenutku kada ih je preuzeo, i postace legenda kluba. Voli covek izazove i to treba postovati, za sada je na dobrom putu.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Ti majke mi nisi normalan, Dortmund je pre Klopa završio trinaesti na tabeli, a četiri sezona pre toga nisu bili u top 5 ekipa. Eno idi navijaj za Murinja, rezultat je bitan, kada posle treće sezone dobije otkaz, Junajted će postati mali klub koga je moćni Murinjo uzdigao na drugo mesto, a to navijači Junajteda ne umeju da cene.
                        Znam ja sve o Dormundu kao sto napisah bili su oni tad i pred bankrotom,al nisu...i Zveda i FKP duzni za 5 katanaca,sta mislis dal bi se Lucani ne bi zakatancili da im je dug upola manji,i ti pricas meni Dortmundu milionerima pricam o periodu u poslednjih 20 godina gde su bili prvaci evrope i mocni izuzetno finansijiski,pa su pali ,al su se digli i kazi mi ko je veci klub u NEM u poslednjih 20 godina,ne pricam istorijski,gde ce svakako imena Gladbaha,Hamburga,Kelna...stajati ispred Dortmunda,i da Klop voli izazove super uzivaj te u njemu jos godinu dve...i pritom ja nisam rekao da je Klop tantuz,dobar je on za Dortmund za neku titulu u NEM,za LFC ali daleko iza Zozea,a da je uzeo LS,e da je pa to je ono nije covek za ono najvece za velike titule...nije jbg nisu svi posebni
                        Last edited by 61563; 31-01-18, 14:40.

                        Comment


                        • Hoce li ista biti od Riyada ili je Pep odustao od transfera?

                          Juce sve gorilo, a danas tisina.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Znam ja sve o Dormundu kao sto napisah bili su oni tad i pred bankrotom,al nisu...i Zveda i FKP duzni za 5 katanaca,sta mislis dal bi se Lucani ne bi zakatancili da im je dug upola manji,i ti pricas meni Dortmundu milionerima pricam o periodu u poslednjih 20 godina gde su bili prvaci evrope i mocni izuzetno finansijiski,pa su pali ,al su se digli i kazi mi ko je veci klub u NEM u poslednjih 20 godina,ne pricam istorijski,gde ce svakako imena Gladbaha,Hamburga,Kelna...stajati ispred Dortmunda,i da Klop voli izazove super uzivaj te u njemu jos godinu dve
                            O cemu ti pricas? Hajde presaberi se i odgovori kakav je Dortmund bio kada je Klop dosao i napravio od njega dvostrukog prvaka Nemacke i finalistu Lige sampiona uz minimalna ulaganja?

                            Jel po tebi teze osvojiti Seriju A sa Juventusom u periodu Conte-a ili Bundesligu sa Dortmundom u periodu Klopa? Ko je tu napravio bolji posao, s obzirom da nisu osvajali Evropske trofeje.
                            Last edited by mark !t zer0; 31-01-18, 14:46.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ne mozes da pojednostavljuješ tako. Kad si trener Juventusa titula ti je imperativ i shodno tome nemaš prostora za eksperimentalne rabote i čejsovanje nekog neočekivanog rajza. Znači hteo ne hteo, moraš da ulozis dosta i da ideš na najizvesniji način vodjenja tima koji ce te dovesti do titule.
                              Kad si trener Dortmunda to je drugačija priča, pogotovo što je nemačka liga pogodna za te stvari, koja je uvek imala te svoje Leverkuzene (početak 00ih), Werder jedno vreme itd itd...

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                O cemu ti pricas? Hajde presaberi se i odgovori kakav je Dortmund bio kada je Klop dosao i napravio od njega dvostrukog prvaka Nemacke i finalistu Lige sampiona uz minimalna ulaganja?

                                Jel po tebi teze osvojiti Seriju A sa Juventusom u periodu Conte-a ili Bundesligu sa Dortmund u periodu Klopa? Ko je tu napravio bolji posao, s obzirom da nisu osvajali Evropske trofeje.
                                Napisah jos posle na postu,ja ne kazem da je Klop tantuz ok je eto neku titulu sa Dortmundom

                                A ovo oko njega i Kontea,slican put,ovaj Majnc ,ovaj Sienu, posle ovaj u najjaci ti Italije ovaj u drugi klub NEM,i kad spomenuh Juve hoces reci da nisu TOP 1 u Italiji jer su jedno vreme proveli u SerijiB,al eto vratili su se, e to Juve,tako i Dortmund Bajern,mogu da dozive krah al to je to TOP u zemlji,i mogu reci jos po meni prilicno dobar rezultat dok jemalo vodio Italijane.

                                Obojica prelaze u ne najvece al jake klubove u PL,Klop LFC,posle Brndana i svega,za malo titule a Conte u CFC,posle raspale sezone i losih odnosa,ako ih vec poredimo zasto bi stali idemo do danas,Conte titula Klop/Flop ove sezone slicni al videcemo na kraju kad se sve sabere po meni Conte uspesniji

                                Comment

                                Working...
                                X