Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prošle sezone podbacili su i pep i mourinho, potrošili su 200+Mil a zadovoljli se s jedva izborenom liga prvakom
    Mou se izvukao s LE ali s obzirom na potrošen novac i nikakvu igru to nikako ne moze zadovoljiti klub velicine Uniteda jer je 6.mjesto u ligi nedopustivo
    Ova sezona je odlučujuća i za jednog i drugog jer su previše potrošili da se vlasnici mogu zadovoljiti samo s jedva izborenom lp


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ognjen View Post
      Vladane, bi li Murinjo sada sa reputacijom koju ima kao trener preuzeo Porto?

      Mislim toliko mi nigdje veze ovi argumenti protiv Pepa da je strasno. Ima mana kod njega ali ovo sto se nabraja mi bas ono.

      Mancester jedva osvoji LE iako je imao neuporedivo jaci roster od svih protivnika i ne pamtim da je neko u LE kao Mancester prosle sezone imao lagan zrijeb. Eto da je Pep tako sa Sitijem osvojio LE bio bi pljuvan.

      Onu Barselonu je on formirao, cuj dosao na gotovo i vec imao tim.

      Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
      Po meni glavni razlog uspeha Spanije i Barselone u tom periodu su Xavi i Iniesta. Mislim moze se reci to i za Modrica i Kroosa, ali ipak ova dvojica su nenadjebivi.

      Ja isto ne smatram osvajanje onakve LE uspehom. Sa onakvim rosterom da jedva prodje skoro sve utakmice...
      Mourinho mi je senka velikog trenera, ni blizu onog sto je bio.

      Comment


      • Navijaci Uniteda pisu o trosenju a oni bacili na Pogbu i Lukakua vise nego City za nekog igraca.

        Comment


        • Originally posted by Samuraj View Post
          Navijaci Uniteda pisu o trosenju a oni bacili na Pogbu i Lukakua vise nego City za nekog igraca.
          Kako mislis da su bacili? Jel vlasnik Utd neki sugar daddy koji vjestacki upumpava pare u klub? Hmm to bi bio City a Utd "baca" ono sto sami zarade

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Samuraj View Post
            Navijaci Uniteda pisu o trosenju a oni bacili na Pogbu i Lukakua vise nego City za nekog igraca.
            O cemu ti pricas druze ?

            Za 3 beka je City dao skoro 150 miliona, alo 3 beka. United je potrosio 170 miliona za 2 igraca, koja ce u skoroj buducnosti biti medju najboljima ako ne i najbolji na svojim pozicijama. Ne kazem da su to losi igraci ali opet objektivno gledano bolji je posao United napravio za tolike pare bar po meni.

            Bice ove sezone pata pata bar sto se mene tice izmedju klubova iz Manchestera sto se tice titule, odma iza njih Tott i Chelsea i onda ostala mjesta Arsenal, Everton i Liverpool.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Mrzim ove price Pep vs Murinjo kao i Mesi vs Ronaldo, posto se pretpostavlja da ako volis jednog moras da mrzis drugog odnosno ako je jedan dobar trener/igrac automatski ovaj drugi je prevara. Stvarnost je takva da su svi nabrojani fantasticni u poslu kojim se bave, u suprotnom ne bi osvojili to sto su osvojili.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Kako mislis da su bacili? Jel vlasnik Utd neki sugar daddy koji vjestacki upumpava pare u klub? Hmm to bi bio City a Utd "baca" ono sto sami zarade Miki28
                Originally posted by nine33 View Post
                O cemu ti pricas druze ?

                Za 3 beka je City dao skoro 150 miliona, alo 3 beka. United je potrosio 170 miliona za 2 igraca, koja ce u skoroj buducnosti biti medju najboljima ako ne i najbolji na svojim pozicijama. Ne kazem da su to losi igraci ali opet objektivno gledano bolji je posao United napravio za tolike pare bar po meni.

                Bice ove sezone pata pata bar sto se mene tice izmedju klubova iz Manchestera sto se tice titule, odma iza njih Tott i Chelsea i onda ostala mjesta Arsenal, Everton i Liverpool.
                Vidjet cemo ko je bolji posao napravio i koliko vrijedi ko. Ja ocekujem da ce United opet bunkerisati protiv Citya i nadati se da izvuce 0-0.

                A koliko se sjecam bili ste optimisticni i pred proslu sezonu pa znamo gdje ste zavrsili.

                Comment


                • Kako Srki iskusno smiruje strasti

                  Comment


                  • 6 mjesto PL, u LS, osvojen Liga kup i Liga Evrope...
                    City? Jel se igrao neki kup protiv Djirone, Emptyhad cup?

                    Inace odbijena 3 ponuda Barse za Kutinja, oko 118 miliona £

                    Miki28
                    Last edited by Miki28; 18-08-17, 16:05.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      6 mjesto PL, u LS, osvojen Liga kup i Liga Evrope...
                      City? Jel se igrao neki kup protiv Djirone, Emptyhad cup?

                      Inace odbijena 3 ponuda Barse za Kutinja, oko 118 miliona £

                      Miki28
                      Nekad je Unitedu cilj bio prvo mjesto i LP, a eto sada se zadovoljavaju sestim mjestom i EL. Super.

                      Comment


                      • Bezveze je bilo koga od te dvojice trenera nazivati sarlatanima ili "prevarama" uzimajuci u obzir sta su postigli i koliko su trofeja osvojili...Kazete "to moze svako", pa zasto onda neko od tih koji mogu ne postanu treneri tih klubova?
                        E sad, o ukusima ne vredi raspravljati...ja licno vise volim da gledam fudbal koji forsira Pep i ona njegova Barselona je meni nesto najlepse sto sam od fudbala video uz onaj neporazeni Arsenal...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • 13 PL, 3 LS, koliko City?
                          Sramota je osvojiti ono gdje ucestvujes?
                          2/4 osvojena takmicenja nije lose...
                          Trofejima se u zube ne gleda

                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            13 PL, 3 LS, koliko City?
                            Sramota je osvojiti ono gdje ucestvujes?
                            2/4 osvojena takmicenja nije lose...
                            Trofejima se u zube ne gleda

                            Miki28
                            S obzirom da u lp Englezi nemaju šanse onda je najbolju sezonu imao klub koji je osvojio Premiership, mijenjao bi sve te kupove za osvojenu ligu a vjerojatno i svi tako razmišljaju
                            United je najveći eng klub i ne smije se zadovoljiti sa 6.mjestima pa cak ne i s drugim i trećim mjestima


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Pep se debelo mora dokazati u Sitiju da bi mogao u istu rečenicu sa Murinjom.....
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Pep moze u recenicu sa svakim trenerom na svetu trenutno...bez problema...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X