Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate, tada Pep nije vodio Barsu no Roura koliko mi se cini. I Barsa je tada bila desetkovana kao Bajern dvije godine kasnije kad su uzeli tripletu...

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Rezultati u godinu i osam mjeseci Zidanovog rada. To sto Zidan uradi u godinu i osam mjeseci Pepinjo nece za dva zivota. Da ti ne pricam sto je razlika igracka izmedju njih bila nenormalna, a kad je Zidan ovoliko mocniji u samo godinu i osam mjeseci trenerskog posla, ne smijem ni da zamislim kakvu ce trenersku karijeru imati. Jer jbg on nije egoista, nije sujetni tip koji sebe stavlja ispred ekipe, to nikad nije bio ni kao igrac, a sad vidimo ni kao trener. Inteligentniji i pametniji je vazda bio na terenu, a sad vidimo da je bolje vidio teren jos kao igrac. Jer Zidan ima i plan B, i plan C, Pep umije samo jedno, posjed i drzanje lopte, ako ga tu zatvoris on rjesenja drugog nema. I stvara Zizu prave mlade igrace, iako moze da kupio koga pozeli. Pep nije ni medju pet najboljih trenera svijeta trenutno, njegov rad u Bajernu i sad Sitiju to dokazuje. On mora bukvalno ili da dodje na gotovo, da ima ubjedljivo najbolju ekipu ili da potrosi milijardu da bi bio najbolji.
      Murinjo te lijepo moli da ga ne prozivaš.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Узео му једну титулу, свака част

        Пепов сваки неуспех је јер је превара, а сваки успех, па то може свако

        Спомињеш Зиданов прилазак на 1 бод, а опет не кажеш да је Зидан једва узео титулу прошле године поред друге најгоре Барсе у последњих 10 година, Барсе која прима 4 гола од Селте. Интересантно

        Такође пљујеш Пепа због губитка свлачионице, било би то меродавно да долази од некога ко није фан специјалног

        Originally posted by bici View Post
        Kako je penzionisani Jup nakantao Peponju 7:0, kakav je to fudbal bio
        И што каже Бака, па тада Пеп увелико био ван Барселоне

        Comment


        • Originally posted by Baka View Post
          Brate, tada Pep nije vodio Barsu no Roura koliko mi se cini. I Barsa je tada bila desetkovana kao Bajern dvije godine kasnije kad su uzeli tripletu...

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk
          Cinjenica je da se to 5-0 jednom desilo i ako je Pep bio uspjesniji u tim mecevima vise nikakvih katastrofa nije bilo, 3-1 najveca pobjeda Barselone cini mi se bila posle toga. Muka mi da provjeravam sad. Inace vrlo malo posle tih famoznih 5-0 Murinjo je dobio Pepa u finalu kupa sa 1-0. Ali da, te prve sezone ga je izdominirao Pep jer su tu bila i dva posle nikako. Cak sledece sezone je Zoze uzeo titulu sa 100 bodova i to tako sto je maltene cijelu godinu proveo na prvom mjestu.
          sigpic

          Comment


          • Wrong quote?

            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Cinjenica je da se to 5-0 jednom desilo i ako je Pep bio uspjesniji u tim mecevima vise nikakvih katastrofa nije bilo, 3-1 najveca pobjeda Barselone cini mi se bila posle toga. Muka mi da provjeravam sad. Inace vrlo malo posle tih famoznih 5-0 Murinjo je dobio Pepa u finalu kupa sa 1-0. Ali da, te prve sezone ga je izdominirao Pep jer su tu bila i dva posle nikako. Cak sledece sezone je Zoze uzeo titulu sa 100 bodova i to tako sto je maltene cijelu godinu proveo na prvom mjestu.
              Jе л' би волео да је Зидан наследио Фергусона? Надам се искреном одговору.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Узео му једну титулу, свака част

                Пепов сваки неуспех је јер је превара, а сваки успех, па то може свако

                Спомињеш Зиданов прилазак на 1 бод, а опет не кажеш да је Зидан једва узео титулу прошле године поред друге најгоре Барсе у последњих 10 година, Барсе која прима 4 гола од Селте. Интересантно

                Такође пљујеш Пепа због губитка свлачионице, било би то меродавно да долази од некога ко није фан специјалног



                И што каже Бака, па тада Пеп увелико био ван Барселоне
                Murinjo je poceo svlacionicu da gubi kad je dosao u Real, do tada su sve kleli u njega, ono sto su radili Benitezu i Boasu u Celsiju zbog Murinja je nezapamceno nesto. Pakao su im preridjivali i navijaci i igraci. Celsi, Inter, i Porto, kleli se ljudi u njega, u Pepa nikad nisu jbg. E od Reala je krenulo, u cetvrtom poslu, kod Pepa je odma krenulo, od prvog. Znas onu pricu kako Mesi pisa po Gvardioli, dolazi na treninge sa kasicicom u ustima i nece da trenira, seta se samo, ne slusa revolucionara. Ili ono kad Etou poruci preko nekog drugog da mu bas i ne treba i kad se pomire na jedvite jade on opet jedva doceka da ga proda. Takav je to tip jbg. A vidjecemo sta je bilo u Celsiju, je li zbog igraca ili zbog uprave, posto ovih dana satiru navijaci Celsija upravu i Romana sto drugom treneru sampionu ne izlaze u susret kod prelaznog roka.ja kapiram da navijaci Liverpula i Arsenala iz dubine duse mrze Murinja, i to je ok. Murinjo ima takav nastup, ima tu aroganciju, bezobrazluk, no ono sto je fakat i samo fakat. U Mancesteru se ponasa kao najveci gospodin prema kolegama i supernickim klubovima i igracima. Kad previse kritkuje svoje igrace navijaci Mancestera ga zestoko kritikuju uglavnom. i sto je najvaznije takticki je daleko iznad Pepa, sto je dokazao u karijeri. Pep nikad ne bi ni preuzeo Porto i Inter, kamoli osvojio LS s njima.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Jе л' би волео да је Зидан наследио Фергусона? Надам се искреном одговору.
                  Posle Mojesa ili tokom Van Galovog mandata mi je to bila zelja, dok nije imao ni sekunde radnog iskustva u trenerskom poslu. Za razliku od Gigsa kojeg nikad ne bih zelio da vidim na klupi Mancestera.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ја ценим Муриња због тога какав јесте и нигде нисам написао да га мрзим. Увек сам ценио тренера коме је резултат на првом месту, а не нека лепршавост или напдачка игра. Нигде у претходним постовима нисам написао да га не подносим или мрзим, само је чињеница није добро водио Реал иако је донео титулу после неколико година доминација Барсе. Што се тиче свлачионице, прошле сезоне је смарао с Мктаријаном и још пар играча, опасно.

                    Меси је такав лик да би пишао по сваком тренеру који би га смарао да трчи константно, врши пресинг итд. Ја га волим као играча, али то је чињеница. Замисли рецимо Клоп да оде у Барселону, после 10 дана би добио отказ или би Меси био продат. Значи добио би отказ.

                    Comment


                    • Murinjova arogancija mi je bila pravo odbojna dok nisam shvatio da on to cesto radi da bi skrenuo paznju sa igrača i na taj način oslobodio ih određenog pritiska medija.

                      Ne može biti covjek toliko bahat kad se sjetiš jednog Materacija kako plače za tim čovjekom, ili kad vidiš prošlo kolo prijateljski razgovor sa Slavenom. Vjerujem da je privatno veliki dzentlmen.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Baka View Post
                        Brate, tada Pep nije vodio Barsu no Roura koliko mi se cini. I Barsa je tada bila desetkovana kao Bajern dvije godine kasnije kad su uzeli tripletu...

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                        Ma Pep vodio Barsu sta ti je.

                        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Comment


                          • @Jax Teller Tu priču da on svojim javnim nastupom skreće pažnju sa igrača nisam popušio. Tu priču su prodali oni koji takve ljude ne podnose a on im je predvodio klubove koje podržavaju. Prodali je prvenstveno sebi. Licemjerstvo. Dokazao je on u zilion situacija gdje se njegovo ponašanje nije moglo povezati sa zaštitom igrača, da je to što jeste, obični demagog i šarlatan. Naravno, to što je lik besprizoran kao čovjek ne predstavlja ama baš nikakvu prepreku da bude vrhunski trener, što Mou jeste, i to je dokazao. Pep nije. Bar meni. A ne volim ni jednog.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Vladane, bi li Murinjo sada sa reputacijom koju ima kao trener preuzeo Porto?

                              Mislim toliko mi nigdje veze ovi argumenti protiv Pepa da je strasno. Ima mana kod njega ali ovo sto se nabraja mi bas ono.

                              Mancester jedva osvoji LE iako je imao neuporedivo jaci roster od svih protivnika i ne pamtim da je neko u LE kao Mancester prosle sezone imao lagan zrijeb. Eto da je Pep tako sa Sitijem osvojio LE bio bi pljuvan.

                              Onu Barselonu je on formirao, cuj dosao na gotovo i vec imao tim.

                              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • @Ves logično da kao simpatizer Arsenala ne voliš Murinja. Ja nit ga volim, nit ne volim a vala nije ni vodio klubove koje ja gotivim.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X