Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spuštanje je nevjerovatno, svi u Unitedu su u šoku. Ni nama simpatizerima nije lako.

    Comment


    • Kao što rekoh, očekivao sam da ćete vi ovo shvatiti kao napad i uvredu za Jedinstvo, otud tvoja ironija sadržaja " u šoku smo ", " nije nam lako ". Razumijem da vam sarkazam održava temu, al drugačija se reakcija očekuje ovdje.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Kao što rekoh, očekivao sam da ćete vi ovo shvatiti kao napad i uvredu za Jedinstvo, otud tvoja ironija sadržaja " u šoku smo ", " nije nam lako ". Razumijem da vam sarkazam održava temu, al drugačija se reakcija očekuje ovdje.
        Ne mozes ti da od coveka koji ima peh da u svemu vidi "napad", prevashodno na sebe, pa onda i na klub za koji navija da ocekujes drugaciju reakciju.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ne mozes ti da od coveka koji ima peh da u svemu vidi "napad", prevashodno na sebe, pa onda i na klub za koji navija da ocekujes drugaciju reakciju.
          Od ovog lika nisam video nista drugo do ovakve pokusaje (ocajne ako mene pitas) sarkazma. Tacnije jesam isto tako pokusaje spustanja navijaca drugih timova. Ne treba se obazirati.

          Srecan rodjendan majstoru koji je odigrao sezonu kakvu PL verovatno nije videla!

          Last edited by mark !t zer0; 24-01-18, 08:09.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ma ne, trebao bih ozbiljno odgovoriti na kuknjavu kako se niko ne smije na ovo spuštanje

            Šta drugo čovjek da uradi nego da se zajebaje?

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Čekajte, da li je moguće da nakon onoliko hajpa oko promocije Sančeza niko ni da se osvrne na ovo genijalno spuštanje? Zaista? Očekivao sam od đavola da će ignorisati, ali baš niko? Ljudi, ovo je vrhunski feedback, a vi kako hoćete.
              Bas je bila zucna rasprava na forumu oko ovog klipa. Brzo je to eskaliralo, ljudi su se vredjali i pljuvali, mnogi simpatizeri Jedinstva su banovani a svi postovi su pobrisani. Verovatno si propustio to, moras cesce da svracas na forum.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Meni nije jasno kakve veze taj video ima sa Mancesterom i njegovim navijacima, ljudi su iskoristili situaciju da se malo promovisu i to uradili na jako zabavan nacin ali ne vidim razlog zasto bi ja ili neki drugi simpatizer Junajteda to trebao komentarisati. Apsolutno nebitna stvar po meni.
                sigpic

                Comment


                • Laporte u City? Kolika je plata, cijena transfera? Koliko agentu? Koliko za kola, stan, kucu, prevoz?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Cijena transfera je oko 65 000 000 €.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Premier League & SkyBet Championship 2017/18

                      65 miliona? Stani, stani. Koliko je dato za Mendy i Walkera? Stones? Jel to 200+ miliona na 4 odbrambena igraca? E da, a Danilo? Hmmm


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Last edited by Miki28; 24-01-18, 11:16.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Kakve komplekse vam nabio Pep

                        Comment


                        • Jebem li ti sunce sada gledamo koliko ce da potrosi, znaci racunamo i za u buduce. Samo neka trosi. Miki ti umesto da mu budes zahvalan sto je ostavio Sanceza Junajtedu ti mu tu zahvalnost izrazavas tako sto mu sabiras transfere. Bas ti hvala .... nevaljalce jedan.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Al pazi, umjesto da imaju zrno objektivnosti i nepristrasnosti, oni svakog ko postane dio Junajtedovog kolektiva sterilišu od bilo čega i stavljaju pod stakleno zvono. Eto, niko ranije nije Sančeza pljuvao i nazivao plaćenikom, nego smo ljubomorni na Jedinstvo i ne znamo šta bi od muke...

                            Jebote, Utd je finansijski toliko moćan klub da mu ni jedan Siti sa sve arapskim novcem ne može parirati ukoliko žele dovesti igrača. Ali ne. Gdje da se stvari tako postave. Kako da prihvatimo da je Sančez došao zbog plate i bonusa u naš veliki klub. Hoćemo mi da on i moralno bude naš, da ga je majka rodila za Jedinstvo i da je ovo sudbonosni trenutak za njega.

                            Junajted je veliki, Sančez je mali i prolazan, nemojte brkati babe i žabe.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Sjecamo li se svi kad je Laport odbio Pepa zbog para i potpisao novi ugovor u Bilbau? Tada je Sitijevo pranje obraza(ako ga imaju) bilo da ne idu po igrace koji ih odbijaju. I da Ciki kao slon nikad ne zaboravlja.
                              That summer, City had agreed a transfer fee with Athletic Bilbao for Aymeric Laporte. Personal terms were agreed and contracts drawn up, but the France international called Begiristain at the last minute to tell him he had had a change of heart.

                              The former Barcelona director was livid, to the extent that it was decided that Laporte will not be considered as a transfer target again, despite the fact he fits the profile of what the Blues are looking for in a defender. City pursued several centre-backs last summer, a year down the line, but never Laporte. A source close to the City board told Goal at the time, "Txiki doesn't forgive.
                              Godinu i po dana kasnije Ciki koji doesn't forgive, jednostavno forget. Tako su oni odustali I od Sanceza, zbog principa i moralnog kompasa.

                              U svakom slucaju jos jedan 50+ miliona funti defanzivac.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Meni nije jasno kakve veze taj video ima sa Mancesterom i njegovim navijacima, ljudi su iskoristili situaciju da se malo promovisu i to uradili na jako zabavan nacin ali ne vidim razlog zasto bi ja ili neki drugi simpatizer Junajteda to trebao komentarisati. Apsolutno nebitna stvar po meni.
                                Upravo, pritom su u predstavljanju tagovali Junajted I dobili tri-cetiri puta vise ritvitova I lajkova nego Siti sa objavom da je KDB produzio ugovor. Jedna jako simpaticna fora, dobra parodija sad vec kultnog predstavljanja i odlicno sketanje paznje na sebe.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X