Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Opasan tim ima Everton, znaci li ovo da ce Barkley napustiti tim?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Sa zdravim Colemanom imaju pizdarija tim za 3-4-2-1, valjao bi jos neki predatorski spic.

        Comment


        • Ma dobar je i Sandro Ramirez, samo da se uklopi fino.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Stvarno je dobar Sandro, Barsina skola. Iako je igrao dobro u Barsi nije imao mesta pored onih zveri, a dobro je odigrao proslu u Malagi.

            Comment


            • Gareth Barry... o jbt, pa ovaj je i dalje u PL Kakvo drvo, a naigrao fudbala u PL kao malo ko... on bjese ima nesto cudo bozije nastupa u ligi.. ja ne pamtim kad se taj povrijedio Cini mi se da sam ga gledao u Podgorici, ali ne smijem se zaklet... eto koliko je taj panj relevantan, kad se ne mogu ni sjetiti je li on tada bio na terenu

              Samo jako Gareth-e... imas ti jos 3-4 sezone lagano da ogulis u PL. Koga boli tuki sto ti ne znas nista... samo krljaj!

              Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • BBC Sport‏@BBCSport

                  Stoke have completed the signing of forward Jese Rodriguez from PSG on a season-long loan deal.
                  ....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Da se nadovežem na zolin post.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Meni i dalje nije jasno kako ne razumes da nije bitno sta Englezi izglasaju. Oni mogu samo da zabrane registrovanje igraca u PL i nista drugo. Spance, Italijane i ostale to ne zanima i mogu kupiti igraca iz PL bez obzira da li se zavrsio transfer rok u Engleskoj ili ne. Jel ti je malo jasnije sad? Zbog toga nece ni izglasati to. A to molim te zajebi ko se zajebao ima da ispasta fazon. Ko se zajebao ispravice to koliko odmah i upravo zato i traje rok ovoliko. Nisam ja pisao o tome da li je vise fer ili ne ili da li mi se ovako svidja ili ne samo ono sto je realno. Povlacim se iz dalje diskusije o ovome jer nema smisla.
                      Druze, nemoj vise nikad da si meni odgovarao u ovom tonu kao da sam neki retard... Mozes lijepo napisati sta mislis, ja se sa tim ne slazem ali nigdje se nisam tebi obratio kao nekom retardu ili klincu tako da me zajebi sa tim ponasanjem

                      Bez daljeg odgovaranja, da ne smaramo ostale ljude ovdje

                      Miki28
                      Last edited by Miki28; 16-08-17, 11:45.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Evo vam jedan primjer zasto je ovo jedna od najsuludijih ideja ikad. PSZ dovede Nejmara i Mbapea i to naravno mora da se desi pri kraju prelaznog roka jer su u pitanju blokbaster transferi i onda mora da proda 3-4 igraca(realno ne mora ali prodace), oni po automatizmu postaju dostupni ali ne i za klubove iz PL jer je kod njih zatvoren prelazni rok, pa to bi samo znacilo jos vece jacanje Reala, Barselone, Bajerna i Juventusa. Nego Englezi su u pitanju, ne bi me cudilo da sami sebi pucaju u koljeno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nema od tog skraćenja prelaznog roka ništa ako i ostale najbolje lige ne urade isto. To bi postalo posebno vidljivo u ligi sampiona gde bi englezi bili nekonkurenti u odnosu na ostale jače timove.

                          Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Sa zdravim Colemanom imaju pizdarija tim za 3-4-2-1, valjao bi jos neki predatorski spic.
                            Kuman je rekao da traže još špica i jednog igrača koji moće da pokriva CB/LB pozicije. Pored Gylfija kojeg su doveli.

                            Comment


                            • Originally posted by Lineker View Post
                              Kuman je rekao da traže još špica i jednog igrača koji moće da pokriva CB/LB pozicije. Pored Gylfija kojeg su doveli.
                              Ako uspiju da dovedu ta 2 igraca jos a Liverpul proda Kutinja, vidim ih ispred njih ove sezone.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Originally posted by tRash View Post
                                To bi postalo posebno vidljivo u ligi sampiona gde bi englezi bili nekonkurenti u odnosu na ostale jače timove.
                                A sad bas gaze u LS

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X