Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Pa nije evo ti primer LFC dodje Barsa vrbuje igraca poremeti ti celu koncepciju tima hoce tvog glavnog igraca da ti uzme a sezona vec pocela. Lepo imali ste 2, 2ipo meseca da se pojacati sezona je pocela vreme je da fudbal bude u prvom planu a ne rasturanje drugi timova...
    To je tačno, ali predložena promena i dalje neće moći ni na koji način da utiče na Barcu da i dalje vrbuje igrača kog želi. Barca je ograničena jedino datumom završetka prelaznog roka u Španiji.

    Comment


    • Toni majstore, zaviri malo i u Arsenalov izlog. Siguran sam da moze biti na obostrano zadovoljstvo.


      http://www.bbc.com/sport/football/40...linkname=sport
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        Nece se to desiti. Itekako ima smisla, prodju pripreme i imas 2-3 kola tj prave takmicarske tekme da vidis sta ti fali u timu i da se pojacas. To odgovara svakom klubu.
        Imas ti citavu predhodnu sezonu i pripremne utakmice u predsezoni da vidis sta ti fali u timu. Kad sezona pocne, treba da je pocela.

        Originally posted by mikisavic89 View Post
        To sto su neki nesposobni da zakljucaju glavne igrace pre pocetka sezone je drugo i nema veze s ovim. Barsa je inace uletela pre pocetka prvog kola i on je predao zahtev za transfer pre pocetka 1. kola. Ovako imaju vremena da dovedu zamenu npr. I sta sad ce zbig ovoga da se skracuje prelazni? Nema sanse, kao sto sam napisao odgovara to timovima.
        A na koji to nacin " zakljucati " glavne igrace osim dugogodisnjim ugovorima, koji, kao sto vidis, nisu dovoljni? Koji to mehanizam predlazes? Naprotiv, prelazni rok nakon pocetka sezone nije fer u odnosu gigantskih i manjih klubova, remeti timski duh i planove trenera koji racunaju na pojedine igrace. Trebalo bi ga zatvoriti bar 7 dana prije pocetka sezone.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Sto ja najjaca stvar Siti nece uzeti titulu, nece biti ni blizu iste. Spursi su sigurno ispred njih na kraju sezone, a mozda i Junajted/Celsi.
          U LSu sigurno nece dogurati dalje od Liverpula.
          Hrabra izjava.

          Nije mi jasno zasto Barcelona ne pokusa Hazarda dovesti. Prava zamjena za Neymara i sigurno kvalitetniji igrac od Coutinha. Cekaju izgleda da ga Real dovede.

          Comment


          • @Ves sam si odgovorio na svoje pitanje. Vecim klubovima tako odgovara i zato ce tako i ostati a manjima ostaje imaju vremena da se snadju. Jedino sto moze da se uradi jeste da se odlozi pocetak lige a posto je ovakva praksa unazad godinama nece sad da se menja. A kako mogu da zakljucaju pa lepo neka se snadju. Ako odluce da u Engleskoj skrate prelazni rok nista ne sprecava Barsu da dodje i uzme igraca bez obzira sto je pocela liga kao sto je dole vec neko napisao jer prelazni rok zavisi od lige. Bolje da ne mlatimo praznu slamu jer se nista nece promeniti, kao sto nece ni da se potpisuju jednogodisnji ugovori...

            Comment


            • Ma kakav bre Klopov plan, oni ako izvise ove godine za LS to je cao zdravo tituli jos 5 godina minimum a ako ode Kutinjo to ke jako izgledno jer i sa Kutinjom ja Liverpul vidim u borbi sa Celzijem i Arsenalom za top 4 jer su mi za titulu najozbiljnije ekipe Utd, City i Totenhem


              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • @mikisavic89 Tvoja prvobitna izjava je da odgovara svim klubovima, a sad si se usaglasio sa mnom da odgovara samo velikim. Prvo si tvrdio da je dobro sto prelazni rok kači početak sezone, sad si mišljenja da je tako kako jeste i da se ništa ne može promijeniti.

                A na moje pitanje kako ti predlažeš da timovi, kako kažeš, zaključavaju igrače, tvoj odgovor je " pa lepo, neka se snadju ".

                I jeste. Veća sam ja budala što se upustih u raspravu.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Nece se to desiti. Itekako ima smisla, prodju pripreme i imas 2-3 kola tj prave takmicarske tekme da vidis sta ti fali u timu i da se pojacas. To odgovara svakom klubu.
                  U cemu je fora da prodje par kola i ne ide ti i ajmo par igraca na dobos a dovedes novih par igraca i popravis se...
                  Ovako da bude zanimljivo, jbg ako si lose prodavao i kupovao onda i treba da ispastas pa onda u sledecem roku to ispravis

                  Mnogo zanimljivije bi bilo a uz to i ekipe bi tacno znale sa kojim timom ulaze u sezonu a ne da im se raspadne koncepcija zbog 1 igraca


                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • @Ves To je zbog tvoje konstatacije da ne odg manjim. Naveo sam samo ekstreman primer tj u najgorem slucaju. Svima odgovara da probaju igrace u takmicarskom mecu i da se eventualno pojacaju i zato je i tako kako jeste. A to sa zakljucivanjem igraca nema svrhe da se raspravljam ovde lepo postoje ugovori. To sto nekom klubu odgovara da uzme novac pa se onda za navijace napravi predstava da on trazi transfer i ode nema veze sa realnoscu. Taj isti Kutinjo bi odradio ugovor. A inace isto je ako ga neko otme nedelju dana pred pocetak lige ili kad pocne liga. Bitno je da imas vremena za reakciju kao sto je sada.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      U cemu je fora da prodje par kola i ne ide ti i ajmo par igraca na dobos a dovedes novih par igraca i popravis se...
                      Ovako da bude zanimljivo, jbg ako si lose prodavao i kupovao onda i treba da ispastas pa onda u sledecem roku to ispravis

                      Mnogo zanimljivije bi bilo a uz to i ekipe bi tacno znale sa kojim timom ulaze u sezonu a ne da im se raspadne koncepcija zbog 1 igraca


                      Miki28
                      Fora je u tome sto su pripreme jedno a takmicarski mec drugo. To sto je tebi mozda zanimljivije tako nije relevantno. I ne pitaj mene nego pitaj klubove i menadzere zasto je to tako. Da im je bolje da se rok zavrsi pa onda lige da pocnu vec bi se lako usaglasili i doneli odluku da rok traje do 1. Avgusta npr... Ne znam kako vam nije logicno da hoces da testiras prvo nesto u sta ulazes milione.

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by mikisavic89 View Post
                          Fora je u tome sto su pripreme jedno a takmicarski mec drugo. To sto je tebi mozda zanimljivije tako nije relevantno. I ne pitaj mene nego pitaj klubove i menadzere zasto je to tako. Da im je bolje da se rok zavrsi pa onda lige da pocnu vec bi se lako usaglasili i doneli odluku da rok traje do 1. Avgusta npr... Ne znam kako vam nije logicno da hoces da testiras prvo nesto u sta ulazes milione.
                          Jel treba da neko snosi odgovornost za lose pojacanja? Zar se ne analiziraju potrebe tima pa onda samim tim i pojedinca da vidi da li je potreban takav profil igraca ekipi?
                          Evo primjer Utd, Lindelof ne valja ajmo posle par kola da dovedemo Van Dajka, ma kako da ne, jebes ti to majstore...
                          Ako si pogrijesio onda ispastaj, krpi se kako znas i umijes ili da eto ode Kutinjo u Barsu i Liverpul krece u panicnu kupovinu i onda recimo dovede nekog igraca iz slabije ekipe i sjebe ih totalno

                          Uostalom ja sam ubijedjen da ce Englezi izglasati ovo pa makar cisto da se zaustave Spanci i Psz

                          Miki28
                          Last edited by Miki28; 15-08-17, 15:34.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Meni i dalje nije jasno kako ne razumes da nije bitno sta Englezi izglasaju. Oni mogu samo da zabrane registrovanje igraca u PL i nista drugo. Spance, Italijane i ostale to ne zanima i mogu kupiti igraca iz PL bez obzira da li se zavrsio transfer rok u Engleskoj ili ne. Jel ti je malo jasnije sad? Zbog toga nece ni izglasati to. A to molim te zajebi ko se zajebao ima da ispasta fazon. Ko se zajebao ispravice to koliko odmah i upravo zato i traje rok ovoliko. Nisam ja pisao o tome da li je vise fer ili ne ili da li mi se ovako svidja ili ne samo ono sto je realno. Povlacim se iz dalje diskusije o ovome jer nema smisla.
                            Last edited by mikisavic89; 15-08-17, 15:55.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X