Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda ofsajd, ali ovo je jezivo. Klop ponavlja greške neke koje mi se ne sviđaju. Ali aj, dobismo ove i nisu neporaženi.

    Comment


    • Ofsajd kao kuca.

      Comment


      • Infarkt.

        Preživeo sam čvarke, pršutu, pečenje...ali ovo me dokrajčilo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Mogu li da odahnu?
          Da Ederson ne zasra ono dobio bi Siti, ali jbg sta bi bilo kad bi bilo.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • ovo ti je arapski ofsajd...3 metra al ne svira se

            Comment


            • Da su malo ranije dali treći gol dali bi i četvrti pred kraj.

              Ovo su Klop i Liverpul, mogu dati 4 gola bilo kome pa i neporaženoj ekipi, ali mogu i prosuti 3 gola razlike.

              Comment


              • Uzas stvarno, umjesto da ih dobiju pet razlike oni ovo dozvoljavaju sebi, da se igralo jos pet minuta tacno bi izgubili. Ali pobjeda je cista i vise nego zasluzena, cas fudbala su im odrzali danas.

                Sto se Sitija i nepobjedivih tice okacicu ja u Akijevo ime

                sigpic

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Preforsirao ih Klopp. Onaj presing je bio super, ali neizbalansiran totalno. Još 3 minuta i pao bi gol. Još 6-7 i primili bi 2.

                    Svaka čast momcima. Srce ostavljeno na terenu.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Mogu li da odahnu?
                      Da Ederson ne zasra ono dobio bi Siti, ali jbg sta bi bilo kad bi bilo.

                      Comment


                      • Drago mi je zbog Klopare covek je kralj. Gvardioli i ekipi ostaje da izanaliziraju dobro ovaj mec i potrude se da ne ponove greske koje su ih kostale ovog poraza.
                        Sada gledam onaj gol Firmina, kako je Stouns ocajno usao u taj duel
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Moram alav da budem i igram hendikep na Liverpul, nije mi dosta kec
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Moram alav da budem i igram hendikep na Liverpul, nije mi dosta kec
                            Boli te kurac, imas najjaci avatar u istoriji foruma
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Boli te kurac, imas najjaci avatar u istoriji foruma
                              I to sto kazes.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ja sam se zadovoljoo samo sa 1. Apsolutno zasluzena pobjeda, svaka cast.




                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X