Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gvardiola fejker grli Sterlinga hahah.

    Sad im samo Karius i ekipa mogu pomoći.

    Comment


    • Bravo Liverpul, svaka cast.

      Imao sam povjerenja u vas, odigrao na vas i nisam pogrijesio.

      Svaka cast


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Robertson u dzepu ima novčanik, žvake i Sterlinga..
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Rekoh ja, prvi ozbiljan protivnik i odma blamiranje. Ovaj Liverpul kao da je sastavljen da tovari Siti.
          Dobro je sto je ova Pl tako ocajna da ti prvi ozbiljan protivnik naleti tek u dvadeset i nekom kolu.
          Kada vec nista nije svirao nije trebao ni ovo. Prilicno pogubljeno deluju trenutno.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nek javi neko Gojku da je Firmino dobio žuti.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Gospodin Jirgen Klop...kakav fudbal
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Robertson
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Bravo Kloparo. Pljunuo keš za štopera otarasio se kancera. Jedino sam mu zamerao transfer politiku.

                  I nemojte više po Gojku čovek je legenda takav kakav je.

                  Comment


                  • Rookaajjjj
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Robertson kida.

                      Comment


                      • Koliko je kompleksa nabio Gvardiola sa svojom ekipom, samo se cekao poraz da dobijemo erupciju, pa bolje da ne kazem cega.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          I nemojte više po Gojku čovek je legenda takav kakav je.
                          Samo da mu nije svaka druga reč oprostite, pardon, tačnije...
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Dobro je sto je ova Pl tako ocajna da ti prvi ozbiljan protivnik naleti tek u dvadeset i nekom kolu.
                            Kada vec nista nije svirao nije trebao ni ovo. Prilicno pogubljeno deluju trenutno.
                            Sta li ce tek biti kada prvi put ove sezone nalete na Junajted

                            Comment


                            • Ne moze Gundo, ocajan je.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Dobro je sto je ova Pl tako ocajna da ti prvi ozbiljan protivnik naleti tek u dvadeset i nekom kolu.
                                Kada vec nista nije svirao nije trebao ni ovo. Prilicno pogubljeno deluju trenutno.
                                Jebiga to je ta zabluda da je pl kompetentna od prvog do dvadesetog mesta, a realnost je da 15 ekipa ne zna odbranu da igra. Kao sto rekoh, Pul je sastavljen da tovari ovakav spanski fudbal, tukli bi ih i na Etihadu da Mane nije dobio crveni.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X