Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    To što pričaš nema veze sa vezom. Dzejmi je juče posle tekme rekao da je bio penal. A slika je nastala iz sprdnje, posle svega. Dzejmi je rekao da je sreo malog Calverta i da mu je on sam rekao da je simulirao penal. Posle toga su se navijači verovatno primili, pa je opet napisao da Calvert nije to stvarno rekao. Čisto zezanje.

    A što se tiče Evertona, jel ono beše vas najavljivaše u opasnoj borbi za top4? Nešto ne mogu da se setim...
    Znam da je bila neka priča da ste ozbiljni ove sezone, puni ambicija. A možda sam i pogrešio...

    Sve u svemu, nikad gori Everton u Mersisajdu, a to kažem iako znam da ste u poslednje vreme umeli da gubite i sa 4 razlike u derbiju...
    Pročitah članak, i postavih ga u ovu rubriku, logično da postoji više priča između navedenog dvojca, ja naiđoh na tako :kafa:

    I prije početka sezone, rekoh da će Everton koštati manjak napadač a sudeći po svemu i Siggy se ne isplaćuje, a naravno Sandro postade nepoznanica (?), dok se Niasse isturio u vrhu napada uz mlađahnog Calverta. Rooney je igrač historijski važan za klub, već je dovoljno, i više od očekivanog odradio u klubu, ipak godine su dokaz svega.
    Četvrta pozicija se dakako pominjala, i niko baš nije očekivao ovakav start a i polagao sam ogromnu nadu u Koemana... Baš loše.

    Liverpool je komičan klub, upropastili su ogroman broj prilika, i naravno, kazna je uslijedila. Penal je čist. Potvrdili su i na MOTD.
    A još slađe bod izgleda uz onako lošu statistiku, i gol legendarnog Shreka.

    Last edited by . STEVIE; 12-12-17, 15:36.

    Comment


    • Simpatizer Evertona ( da dobro ste pročitali) kaže da je Liverpool komičan klub. Sve sam video.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Pa kad je tako :kafa:
        Iz godine u godinu - identična nada pred početak sezone, i razočarenje već u novembru, zar ne!? Everton uopšte ne cilja veliku četvorka, a tek titulu, stoga takvo poređenje je apsurd. Unatoč svemu, zaboravih da upitam, a kad je Liverpool posljednji put prvak bio?

        Comment


        • Originally posted by . STEVIE View Post
          Pa kad je tako :kafa:
          Iz godine u godinu - identična nada pred početak sezone, i razočarenje već u novembru, zar ne!? Everton uopšte ne cilja veliku četvorka, a tek titulu, stoga takvo poređenje je apsurd. Unatoč svemu, zaboravih da upitam, a kad je Liverpool posljednji put prvak bio?

          Evo ja nisam uopšte razočaran. Čak sam I zadovoljan kako sezona odmiče, ekipa je trenutno u brutalnoj formi, uz ovaj nesrecni kiks, ali nastavice jako, samo gledaj.

          Hahha koja fora, jesi to sam smislio ili si negde pročitao?
          sloboda ili ništa

          Comment




          • And still counting...

            Comment


            • Čoveče, blamiraš se. Shvataš li da se dičiš bodom? I to bodom protiv gradskog rivala kog niste dobili ne znam ni ja koliko godina. Daj Bože da ste nas dobili jednom u prošloj deceniji, i to vam je mnogo.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pade i drugi, ali onaj prvi Bakajoka uopste nije lopta isla u gol da je onaj nesrecnik ne utera i pri tom se povredi pride.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Sean Dyche

                  Comment


                  • Ubode izmenu
                    I sto je jos bitnije - upade u top 4 makar i na dan ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Burnley i Dyche
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ubode izmenu
                        I sto je jos bitnije - upade u top 4 makar i na dan ...
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by nine33 View Post
                          Ashley Barnes will be at the Nou Camp next year knocking a thundercunt past Ter Stegen shortly after elbowing Messi.

                          Sto bi reko jedan fan Barnlija

                          Comment


                          • Moćni Roj vadi CP iz blata.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Vidi vidi, Palas iznad crte

                              Comment


                              • U poslednjih 6 utakmica kod kuce, imaju 3 pobjede i 3 remija, u svakoj od tih 6 utakmica su dali po 2 gola, vidi se napredak

                                Pre toga nisu postigli gol 8 kola, sve do Celzija i pobjede od 2-1.

                                Comment

                                Working...
                                X