Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke.

    Bravo za Roma


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Jbg Zoze, prodao te miljenik Lukaku, verovatno mu trpa cerku pa nece da ga stavi na klupu, planira dobro da je uda.

      Sent from my SM-A510F using Tapatalk

      Comment


      • Kako ste odvratni sa ovim vredjanjem Lukakua. A slavili ste ga svi do jednog prvih par kola kako vas nije sramota

        Comment


        • Titula gotova u decembru. A pričalo se o u uzbudljivoj borbi za titulu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Kako ste odvratni sa ovim vredjanjem Lukakua. A slavili ste ga svi do jednog prvih par kola kako vas nije sramota
            Ajde iskuliraj ti sa provokacijama, samo podbadas. Gledaj svoja posla.

            Sent from my SM-A510F using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Titula gotova u decembru. A pričalo se o u uzbudljivoj borbi za titulu...
              Jbg, realno su klasa iznad ostalih.
              Mada tu je borba za top4, takodje veoma uzbudljiva.

              Comment


              • Otaljano i ovo. Iskusno. Takticki odlicno, nekoliko puta ozbiljno zapreceno. Sto bi se reklo nemocno su igraci Sitija stvorili brdo odlicnih situacija samo sto je DDG opet bio na nivou.
                Drugi gol postignut mnogo lakse nego sto se ocekivalo na brilijantnu karambol asistenciju Lukakua. Zali boze para bacenih na njega.
                Sve u svemu zasluzena pobeda Sitija.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Problem je sto me ta borba za top4 nesto i ne zanima, u svakom slucaju cestitke Sitiju na osvajanju titule, jednostavno ne vidim da ih neko moze ugroziti ove godine.
                  sigpic

                  Comment


                  • ....



                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Bravo Peponjo. Video covek kako je Rom igrao defanzivne prekide protiv Arsenala i rekao momcima gadjate Lukakua iz prekida i eto ti dva gola.
                      Dobro si ga provalio. Ali je ipak jace od toga kako su iskusno potrosili poslednjih 10 minuta utakmice. Vecinu uz cosak terena i tako onemogucili igrace Junajteda i da pokusaju da kreiraju nesto, a kamoli priprete.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Pep je trenercina, hteli mi to ili ne. Prosetao se u PL i nikad lakse osvojio titulu, u najjacu ligu na svjetu.
                        Gde god je bio imao je rezultate, pritom igrao veoma lep fudbal. I to sto trenira samo jake ekipe , jbg moze mu se. Trazu ga, ode. I ja hocu da treniram Junajted al ne ide

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Pep je trenercina, hteli mi to ili ne. Prosetao se u PL i nikad lakse osvojio titulu, u najjacu ligu na svjetu.
                          Gde god je bio imao je rezultate, pritom igrao veoma lep fudbal. I to sto trenira samo jake ekipe , jbg moze mu se. Trazu ga, ode. I ja hocu da treniram Junajted al ne ide
                          Pa trebalo mu je 3 godine da uzme titulu, dok je Konte vec u prvoj sezoni uzeo sa duplo losijim timom. Doveo covek brdo igraca potrosio silne novce normalno da ce jednom uzeti. Najjaca liga na svetu? Ne znam po cemu si to zakljucio?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Pepu je ovo druga sezona.
                            A da je PL najjaca na svetu, suvisno je diskutovati.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Pa trebalo mu je 3 godine da uzme titulu, dok je Konte vec u prvoj sezoni uzeo sa duplo losijim timom. Doveo covek brdo igraca potrosio silne novce normalno da ce jednom uzeti. Najjaca liga na svetu? Ne znam po cemu si to zakljucio?
                              Ovo mu je druga sezona, ne treca. Kupio covjek bekove, Sanea i to je to koliko se secam. Isti ti KDB, Silva i ostalih su igrali mnogo slabije pod Pelegrinijem nego pod Pepom. Da ne pricam sta je od Sterlinga napravio, odnosno kako ovaj izgleda pod Pepom.
                              Konte jeste osvojio titulu i svaka njemu cast, ali ovakva dominacija se ne pamti, 46 bodova od mogucih 48, pa to treba priznati objektivno. Pritom osigurao je prolaz u 4 kola u LS, gde Napoli i Shakhtar nisu timovi za baciti.

                              A najjaca liga na svetu, ove sezone to jeste po meni. Proteklih nekoliko je bila La Liga.

                              Comment


                              • Svako ko kaže da Pep nije top trener veze sa fudbalom nema, čak je skromno reći samo top trener.

                                Od rasula u Barsi koja se raspadala 2008., do 2012. je napravio najveću fudbalsku silu do sada viđenu u novijoj istoriji.

                                Bajern neću da komentarišem jer je imao dominantan tim u domaćim okvirima, a za Ligu šampiona treba imati malo i sreće jer se ne igra ligaški već kup sistem na ispadanje. Primer je Real koji je lako mogao ostati bez i jedne od tri titule u zadnje četiri godine, prvo Ramos u 94., pa penali, a onda i sudija protiv Bajerna.

                                Ovo u Sitiju je domanacija do sad nikada viđena, a nemojte mi reći da nije bilo dominantnijih igrača od ovih sitijevih. Priče o parama i ulaganjima su neozbiljna jer ima bar desetak timova u Evropi koji su potrošili ili su mogli da potroše iste pare da su procenili da bi im neki igrač bio pojačanje, a nisu ni blizu nivoa na kojem je Siti sada. Ali treba sačekati, računi se svode u maju, više mislim na LŠ nego na Prem.

                                Ja trenere ne delim po osvojenim trofejima već po onome šta su doprineli za razvoj same igre. Zato se o nekim generacijama i dalje priča više nego o nekim timovima koji su osvajali trofeje. Primer su mađarska laka konjica i holandski fudbalski tim sedamdesetih godina sa totalnim fudbalom.

                                Pep se može uporediti sa Gustavom Šebešom, Rinusom Mihelsom, Johanom Krojfom, ne mogu dalje da kopam, ali shvatate poentu. Čak i pljuvani Venger je doneo nešto novo sa onim Arsenalom početkom 2000. godina, igrali su strašan fudbal.

                                Murinjova zaostavština će biti nešto što je već mnogo puta viđeno, a Pep ide sa onim retkima koji su od fudbala napravili zanos i ushićenje.
                                Last edited by goku; 10-12-17, 20:57.

                                Comment

                                Working...
                                X