Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Više ih je isfrustriralo, jer su videli da im centaršutevi ne prolaze, pogotovo tamo od 60og minuta.
    Nisu znali kako da pokušaju da zadaju finalni udarac, jer su počeli da osećaju da će uvek da pokrijemo sve.

    Tim koji se brani uvek više troši i snage, a pre svega i koncentracije. I to mnogo više...

    Comment


    • Ne znam imam utisak ko da je AFC,Brentford ,a ne TOP6 tim,a kad bi se gledala ofanziva mozda i vise,
      Pa ljudi su Sitiju dali gol a mogli jos jedan u Mancesteru ,posle ih presekao onaj penal,pregazili su Spurse,igraju sasvim dobro u poslednje vreme,i logicno je da prave sanse daju golove.

      A panika kod MU odbrane, kao sto rekoh ja ne znam dal su igrali ikada u ovoj postavi zajedno Roho i Lindelof

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Više ih je isfrustriralo, jer su videli da im centaršutevi ne prolaze, pogotovo tamo od 60og minuta.
        Nisu znali kako da pokušaju da zadaju finalni udarac, jer su počeli da osećaju da će uvek da pokrijemo sve.

        Tim koji se brani uvek više troši i snage, a pre svega i koncentracije. I to mnogo više...
        Upravo ali nije pametno dati toliko potentnim igracima koje ima Arsenal loptu i ne stvarati im nikakav pritisak, da oni kreiraju i dijele lopte kako im odgovara. Zakon akcije i reakcije, a akcija je uvijek ispred. Lakse je napadati tako nego se braniti, ali to te trosi i na tu kartu je igrao Zoze i uspjelo mu je. Ipak dali su majstorski gol i majstorski stvorili visak i usetali se u gol, a to sigurno ne bi mogli da je neko izlazio na njih, ovako svi na 20 metara od gola pa udri i kreiraj.
        sigpic

        Comment


        • Inače ovo je najzabavniji derbi koji je Junajted odigrao još od onih 4-2 protiv Sitija, ja ne znam zadnjih par godina da je ijedan derbi i približno bio ovako zanimljiv.

          Comment


          • Zabavna je cijela nedelja bila, sjajne, brze, lijepe i sto je najvaznije jednostavne akcije koje su donosile golove.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Najveca greska karijere Arsene Wengera je sto nije prodao Alexisa Sancheza za 70m funti.

              Sada bi ga poklonio nekome.


              25 puta je izgubio loptu danas i promasio ono sto deda u grobu daje svojom trecom nogom.

              Cestitke Unitedu.
              To jeste .... i hvala mu na tome inace bi ga Siti zgrabio pa ne bi gledali ovakvog Sterlinga na primer.
              Sada - u ovom trenutku - tesko da ce ga neko prihvatiti i kao poklon.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • sloboda ili ništa

                Comment


                • Moramo da dobijemo ovo.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Kakav crni De Hea, Forster
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Koji mentol je ovaj Hut, šta li je umislio da je..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Nije mogao Bufal bolju sansu da ima cini mi se i on nebu pod oblake
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Kod Tadića nema sredine. Ili je svuda na terenu, ili ga nema nigde. Danas je ovo drugo izgleda.

                          Hut se nešto žešće istripovao. Poklonio gol.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ugurajte je, sunce mu..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Bolji je Soton, ali em ih nece em ne znaju da ga daju.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Evo ga, bravo Čarli.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X