Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Keita jos trening za Liverpul nije odradio a on uporedjuje vrednost transfera

    Comment


    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
      Ti izgleda nikada Keitu nisi gledao.
      Naravno da jesam. Cak ga upravo gledam i mogu ti reci da ce se i ovih pomenutih 49-65 tesko isplatiti ako ovako bude igrao.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Naravno da jesam. Cak ga upravo gledam i mogu ti reci da ce se i ovih pomenutih 49-65 tesko isplatiti ako ovako bude igrao.
        Znaci ti si upravo izjavio da je za Keitu previse i tih 49-65m a za Pogbu malo 150m.
        Onda mi treba da trazimo za Kutinja 200m bez da preterujemo.
        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 02-12-17, 15:53.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Znaci ti si upravo izjavio da je za Keitu previse i tih 49-65m a za Pogbu malo 150m.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Odakle si ti to zakljucio, pa u ovom postu nisam ni spomenuo Pogbu i njegovu vrednost?

          I ne, ne mislim da Pogba ili bilo koji drugi igrac vredi 150 miliona.
          sigpic

          Comment


          • Pogba je bolji igrac od Kutinja. Igraju razlicite pozicije i ne mogu se direktno porediti ali Pogba je bolji na svojoj poziciji nego Kutinjo na svojoj, konstantniji je i vise donosi timu tako da ako Kutinjo vredi 200 Pogba vredi 250. A taj Keita koga pominjete videcemo sta ce odigrati a cena eno na transfermarktu stoji 63 miliona funti a ne 49 sto mu dodje nesto preko 70 miliona. Da li bi pre uzeo Pogbu za 100 nego Keitu za 70 milke? U svako doba...
            Last edited by mikisavic89; 02-12-17, 15:58.

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Odakle si ti to zakljucio, pa u ovom postu nisam ni spomenuo Pogbu i njegovu vrednost?

              I ne, ne mislim da Pogba ili bilo koji drugi igrac vredi 150 miliona.
              A odakle tebi da je iko napisao igde vrednost Keite i koliko on stvarno vredi?
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ma Pogba ce na kraju ispasti najbolji igrac na svetu......Precenjen u svakom smislu...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Pogba je bolji igrac od Kutinja. Igraju razlicite pozicije i ne mogu se direktno porediti ali Pogba je bolji na svojoj poziciji nego Kutinjo na svojoj, konstantniji je i vise donosi timu tako da ako Kutinjo vredi 200 Pogba vredi 250. A taj Keita koga pominjete videcemo sta ce odigrati a cena eno na transfermarktu stoji 63 miliona funti a ne 49 sto mu dodje nesto preko 70 miliona. Da li bi pre uzeo Pogbu za 100 nego Keitu za 70 milke? U svako doba...
                  Kutinjo je doktor ove igre, uživanje je stvarno gledati majstora.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Precenjen jeste kao i svaki igrac ako poredimo sa zastarelim transferima.

                    Comment


                    • Mnogo precenjen igrac. Jeste dobar i znacajan za igru Junajteda, ali ocigledno je marketing cudo. Pise se o njemu kao da sam nosi ceo tim. A ova poredjenja Kutinjo i Pogba, 200 i 250m...

                      Comment


                      • Pa koliko sam shvatio tebi smeta ili ti je nelogicno da Junajted plati Pogbu 89 miliona ali ti je normalno da se plati Keita 49-65 ili VVD takodje tu negde. Pa sam na osnovu tih cena zakljucio da ako Keita vredi tu pomenutu cifru da Pogba lagano vredi bar 150 posto mislim da je toliko kvalitetniji igrac, ako ti pak mislis da je Keita bolji postujem tvoje misljenje ali se debelo ne slazem sa njim.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Kutinjo je doktor ove igre, uživanje je stvarno gledati majstora.
                          Jel uzivanje gledati ga kad uzme onaj odmor od 3 meseca svake sezone gde igra kao duh? Niko ne spori da je on dobar tehnicar i igrac i ima piteza za uzivanje jednostavno brazilac je ali fudbal se igra za trofeje a za to treba konstantnost pre svega koju on nema. Pigba sa druge strane je konstantan, donosi timu, moze da odradi ogroman posao u odbrani, moze da povuce, da asistira i atraktivno a i da raspali po lopti.

                          Comment


                          • Ljudi, nemojte da update u ove besmislene raspravke sa simoatizerima Junajteda koje sami pokrecu jer iz kola u kolo ne mogu da sakriju mrznju prema Klopu. Evo jeste, svaki igrač Junajteda je bolji u ppredjenju sa igračem Liverpoola na svojoj poziciji, I vredi vise, zato je specijalni prevodilac i igrao onu taktiku na Anfieldu.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Pa koliko sam shvatio tebi smeta ili ti je nelogicno da Junajted plati Pogbu 89 miliona ali ti je normalno da se plati Keita 49-65 ili VVD takodje tu negde. Pa sam na osnovu tih cena zakljucio da ako Keita vredi tu pomenutu cifru da Pogba lagano vredi bar 150 posto mislim da je toliko kvalitetniji igrac, ako ti pak mislis da je Keita bolji postujem tvoje misljenje ali se debelo ne slazem sa njim.
                              Lose si shvatio.
                              Vrati se nazad i ponovo citaj. Nigde nisam napisao da je Pogba los transfer. Samo sam odgovorio tvom kolegi koji iznosi ovde lazi i to je to. Keita nije placen isto koliko i Pogba.


                              Edit: kakav poklon penal.
                              Last edited by Brian McShtull; 02-12-17, 16:07.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Prestrogo dosudjen penal.

                                Comment

                                Working...
                                X