Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko bese nudio za Lemara letos sicu neku...

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Koliko bese nudio za Lemara letos sicu neku...
      82 miliona funti na kraju prelaznog, prije toga 55 miliona funti, pa onda 64 miliona funti. Van Dajk oko 70 miliona funti.
      sigpic

      Comment


      • Da, samo što u tom momentu je Pogbin transfer bio rekordan, a danas je rekord puno veći....
        Cene su nerealno otišle,a Liverpul ni blizu nije da ruši transfer rekorde (osim svoj, koji je smešno mali na odnosu na sve konkurente na 99% pozicija u timu)....
        Pogledajte samo onu tabelu troškova u zadnje dve godine i sve će vam se samo kazat.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          82 miliona funti na kraju prelaznog, prije toga 55 miliona funti, pa onda 64 miliona funti. Van Dajk oko 70 miliona funti.
          Normalno kad prodas Kutinja za 120m, normalno je da ce svaki igrac koga budes hteo vredeti mnogo vise od njegove realne vrednosti. Ali covek izjavio kako je Klopp platio Keitu maltene isto kao Mou Pogbu, mada ne verujem ja da je Mou hteo Pogbu. To mi vise lici na Eda.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Pa nisam siguran da je Liverpool nudio za Keitu i VVD-a posle transfera Mbappea i Neymara...

            U svakom slučaju, se u takvim slučajevima ne praviš pametan i nešto visoko moralan.
            Sad Murinjo ima svo pravo ovog Sveta da ga podjebava "Paceru, ja sam znao da će da porastu cene, i da bi Pogbu sad platio 150,170 miliona, tako da su mi ovih 89 miliona odlična cena"

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Normalno kad prodas Kutinja za 120m, normalno je da ce svaki igrac koga budes hteo vredeti mnogo vise od njegove realne vrednosti. Ali covek izjavio kako je Klopp platio Keitu maltene isto kao Mou Pogbu, mada ne verujem ja da je Mou hteo Pogbu. To mi vise lici na Eda.
              Isto to mogu da ti kažem za svaki transfer Uniteda.
              Normalno da će svaki klub da traži više para od Uniteda kad svi znaju da United ubedljivo najviše zaradjuje i da od sekundarnih sponzora uzimaju više nego ostali klubovi od primarnih.
              Mi uzimamo od AON-a 22 miliona funti godišnje samo da nam na trening majci piše AON, znači ne na dresu sa kojim se igraju utakmice, nego na trening majici..

              Ali ste samo vi mukice, što će samo vas da pelješe od tih para Kutinja...
              Last edited by Busby Babe; 02-12-17, 14:53.

              Comment


              • I da ga nije hteo Mou hvala bogu sto ga je Ed doveo. Bez Pogbe izgledaju kao amateri.

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Sad Murinjo ima svo pravo ovog Sveta da ga podjebava "Paceru, ja sam znao da će da porastu cene, i da bi Pogbu sad platio 150,170 miliona, tako da su mi ovih 89 miliona odlična cena"
                  Postujem to sto imas svoje misljenje, ali ovo je bas smesno.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Postujem to sto imas svoje misljenje, ali ovo je bas smesno.
                    Šta je smešno tu? I sam Murinjo je to rekao "Sledeće godine će iznos Pogbinom transfera biti smešan"
                    I Murinjo u United jesu zajebali sve tu. Doveo je najatraktivnijeg fudbalera, mladog fudbalera koji važi za top veznjaka na Svetu za pare koje će za manje od 12 meseci da budu smešne za takvog igrača, i tog kvaliteta i te atraktivnosti.

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Isto to mogu da ti kažem za svaki transfer Uniteda.
                      Normalno da će svaki klub da traži više para od Uniteda kad svi znaju da United ubedljivo najviše zaradjuje i da od sekundarnih sponzora uzimaju više nego ostali klubovi od primarnih.
                      Mi uzimamo od AON-a 22 miliona funti godišnje samo da nam na trening majci piše AON, znači ne na dresu sa kojim se igraju utakmice, nego na trening majici..

                      Ali ste samo vi mukice, što će samo vas da pelješe od tih para Kutinja...
                      Sve to stoji, ja sam pisao u temi Junajteda da je Pogba vrh transfer, dok je Vladan jos kukao.
                      Ali opet 89m nije isto sto i 49-55-65...plus ce platu Keita imati bar duplo manju od Pogbe.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Navijacima Junajteda predlazem da prebace na SK5 i uzivaju.
                        Od pola 7 em sto prenosi Gojko, em sto mu najvise lezi to sto prenosi. Sto manje fudbala, to bolje za njega.

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          100m=50m
                          Maltene je to to.
                          Originally posted by Vladan View Post
                          Znaci Keitu racunas u funtama, a Pogbu u eurima. Not bad.
                          Plač
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ja sam mediokritet, gotivim Klopa.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Murinjo je iskren folirant a Klop folirantski iskren

                              Comment


                              • I bilo je neko poredjenje sa IBrom, Ibri tako dobro stoji taj fazon da ne mozes da ga ne gotivis, a Murinjo cesto ispadne specijalni isfrustrirani prevodilac.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X