Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Votford već vodi protiv Totenhema, Kabasele strijelacr

    Comment


    • Kakva akcija

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Rutina.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Kako me net zaebava, neće da mi pusti nijedan ace, ni stream, ništa...

          Kako igramo, gleda li neko?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Mat u 3 poteza Livepula.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Kako me net zaebava, neće da mi pusti nijedan ace, ni stream, ništa...

              Kako igramo, gleda li neko?
              Nismo imali nekih šansi, ali smo ih bas sabili u 20 metara. Gini se ne vidi na terenu, i gresi par puta. Prvi gol Iz kornera, drugi gol, prelepa kontra Salah za Coutinha na stranu I on iz prve ka Firminu na drugu stativu. Bas prelepo. Oni ne mogu nista napred. Piši 3 boda.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nista posebno do datog gola, izgledalo je kao da stedimo energiju, onda Can daje glavom iz kornera, potom kontra sledi Salah do Coutinha na boku a ovaj po zemlji do Firmina ispred gola. Ocekujem da oborimo tempo sad

                Comment


                • Opaaaa, 0-2, sad tek vidim, Jedva mi i rezultate otvara.

                  Jel to Cou 2 asistencije i gol Firmina? I za fantazi mi valja njih dvojica.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zamisli mene koji izbacim Firmina i Hazarda. Da bih ubacio Mane(kapiten) I Kane-a. Potez godine na fantaziju.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Samo da napisem jednu sitnicu, ako Keita vredi tih 49/55/65 ili koje su se vec cifre vrtele onda Pogba vredi bar 150 bez da se preteruje. I to je samo vezano za fudbalske kvalitete ako tu dodamo sta Pogba sve donosi marketinski onda je razlika mnogo mnogo veca.
                      sigpic

                      Comment


                      • Hajde Salah neki gol.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Zamisli mene koji izbacim Firmina i Hazarda. Da bih ubacio Mane(kapiten) I Kane-a. Potez godine na fantaziju.
                          Možda Kejn da het-trik u drugom, ko zna.

                          Ali ladno si izbacio Hazarda....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Možda Kejn da het-trik u drugom, ko zna.

                            Ali ladno si izbacio Hazarda....
                            Ponele me emocije, morao sam da imam i Manea I Salaha.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Samo da napisem jednu sitnicu, ako Keita vredi tih 49/55/65 ili koje su se vec cifre vrtele onda Pogba vredi bar 150 bez da se preteruje. I to je samo vezano za fudbalske kvalitete ako tu dodamo sta Pogba sve donosi marketinski onda je razlika mnogo mnogo veca.
                              Ti izgleda nikada Keitu nisi gledao.

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Samo da napisem jednu sitnicu, ako Keita vredi tih 49/55/65 ili koje su se vec cifre vrtele onda Pogba vredi bar 150 bez da se preteruje. I to je samo vezano za fudbalske kvalitete ako tu dodamo sta Pogba sve donosi marketinski onda je razlika mnogo mnogo veca.
                                Niko nije rekao koliko Keita vredi, ali nije placen koliko i Pogba ni blizu kao sto je vas kolega izjavio.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                Last edited by Brian McShtull; 02-12-17, 15:50.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X